Padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Padání vlasů »

23 a holé temeno, čím začít a co přeskočit?

Autor 23 a holé temeno, čím začít a co přeskočit?
maribbou
Ahoj.
Je mi 23 a vždycky jsem tak nějak měl plnou hlavu vlasů. Před 3 roky jsem si však všiml, že se mi vzadu dělá kolečko a též řídnou kouty. Moje životospráva tomu asi moc nepřidala - hodně jsem kouřil, málo spal, pařil a jedl hlavně fastfood. Na druhou stranu jsem vždy hodně sportoval. Otec je vzadu na tameni plešatý, strany má dobré, myslím, že po něm genetické dispozice určitě mám.
Před pár měsíci jsem přestal kouřit, nyní jsem na vegetariánské dietě. Nedovolí mi to přidat fotku, moje kolečko může být tak 2,5 na 2,5, není holé ale vlasy jsou prořídlé a tenké, takže je to opravdu hodně viditelné.
Nevypadá to úplně nejhůř pokud vlasy umyju a upravím, ale samozřejmě to je na houby.
Rozhodl jsem se, že chci začít s léčbou, zatím jsem nic nebral (říkal jsem si že prášky nemají cenu, pokud se nedokáži vzdát kouření a zlepšit životosprávu). Měl sem pouze malý čas na to udělat si pořádný průzkum, proto se ptám na radu vás. Co myslíte, že bych měl nasadit? Jsem ted ještě týden v USA, mohl bych si proto něco koupit tady, jestli se to vyplatí. Myslíte že Minoxidil stojí za zvážení v mojí situaci? Přemýšlel jsem, žeb ych si koupil Lipogaine. Nebo už těžké zbraně? Možná bych měl počkat na návrat do ČR a zajít nejdříve za doktorem?

Miluju svoje vlasy, doufám, že je pořád šance je zachránit! díky za pomoc
husar
2,5 je myšleno dva a půl centimetrů, nebo 2,5 palce (USA)? to je zásadní rozdíl. "Cédéčko průměru 2,5 cm si moc neumím představit. Je možný, že máš vlasy úplně v pořádku a tam kde to pokládáš za počínající pleš ti to jen jinak roste. Fotka by to řekla jasně.
maribbou
imgur.co m/LxiTXLT tady je fotka, smažte mezeru akorát
croo
Zkus minox a dej pak vědět jak to zabralo. Můžeš taky pár balení z USA přivézt - koupím .D Jestli tam ještě jsi (Kirkland nejlíp od Costca)
petepalis
Ahoj, doporučuji Minoxidil-kirkland...já měl prořídlé temeno a kouty...jako že docela viditelně oproti bočním vlasům...koupil jsem 3 lahvičky a teď jedu třetí měsíc a u mě velmi dobrá změna k lepšímu...první dva měsíce nic moc, ale čekej velký změny od třetího měsíce...hustota vlasů se mi sjednotila, až jsem tomu nevěřil...možná jsem jen šťastný jedinec, asi jsem to zachytil včas ale díky bohu, už nemám z toho depky....samozřejmě jsem nekuřák, stres minimální a nepřežírám se nezdravou stravou + beru zinek
jedna z mála věcí, co mi pomohla
husar
Ten minoxidil fakt účinkuje. Jedinej problém je, že na každýho jinak... jeden maník tu kdysi psal, že si to patlá na hlavu 15 let a spokojenost, u mě to to ze začátku přineslo výborný výsledky, ale po roce se to začalo zhoršovat a dneska sem stejně cca NW5, chodim do hola a plánuju transku, toho tetování se bojim.
Co se týká zde často diskutovanejch vedlejších účinků- žádný jsem nezaznamenal kromě poměrně extrémních lupů. Dále se v průběhu těch let udělaly poměrně hodně nechutný kruhy pod vočima, který přešly do eště horších vrásek. To s tim ale samozřejmě nemusí mít nic společnýho. Za sebe doporučuju Rogain pěnu, která fakt šlape.
PES: Žádná úprava stravy ani nic podobnýho v tom nehraje roli, nevěřte pohádkám, různejm Kokotárům a Mickeyům. Konec hláčení
Kolemjdouci
Jak píše husar, taky jedu Rogain pěnu cca 4měsíce a úplná spokojenost. Vedlejší účinky nepozoruju žádné S kouty jsem sice problém nikdy neměl, ale mám prořídlí vertex hlavy (nad ofinou směrem dozadu) tak, že při kratším střihu mě už prosvítala hlava. Teď už téměř neprosvítá, ani u krátkého střihu ještě si "pomáhám" Alpecinem C1, Nizoralem a 2x denně čaj Vrbovky
chikorito
Zeby bola ta pena az taka ucinna?kde ste to zohnali,ako to aplikujete ,za aky cas ste spozorovali zmenu? nejake info o tom aky je priebeh po vysadeni?
husar
Normálně na ebay. Aplikuje se to podle návodu dvakrát denně. Hlavní výhoda je výborná vstřebatelnost. Hned se to vsákne do pokožky hlavy a nezamastí to vlasy jak klasickej Rogain/Regain nebo i ten českej šit belohair
Kolemjdouci
Taky nakupuji na ebay, ale dávám jen 1x denně, protože minox vydrží v krvy cca 22-23h
Padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Padání vlasů »

23 a holé temeno, čím začít a co přeskočit?

Váš příspěvek:
  :-) ;) ;) ;) :-( ...    Tučně Kurzívou Podtrženě    Odkaz na www stránku Link na YouTube video  

Přejít na forum: 

Pohání bulletin board script miniBB™ © 2001-2019  |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2019