Transplantace vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Transplantace vlasů »

Lafita má nové háro ? Dnes se objevila senzační zpráva na netu....

Autor Lafita má nové háro ? Dnes se objevila senzační zpráva na netu....
Richard
Problém je, že když někdo začne nosit příčesek, tak je to vždycky homosexuál. Internet je plný informací, že Sámer Issa je gay, to ví dnes každý. Obávám se, že paruky, příčesky a integrace si díky těmto dvěma pánům bude veřejnost vždy spojovat s homosexualitou.
Roman 2
Už nějaký ten pátek je tady vlákno http://www.vicevlasu.cz/vlasova-integrace-1-488-0. html
Jde o integraci.
Roman 2
Integrace nosí na západ od nás kdekdo, nebo si opravdu někdo myslí, že herci, zpěváci, politici a potažmo i lidé neznámí jsou všichni tak geneticky vybavení, že mají řepy i po padesátce? (ze známých třeba David Duchovny, Charlie Cheen, John Travolta, Gene. Simmons, Paul Stanley z Kiss a další a další). Nevím, co má společného se sexuální orientací když někomu vadí pleš. U nás se všechno vždycky řeší, hlavně každý posuzuje a kritizuje druhé. Pro mne za mne ať si každý nosí integrace, nebo nová prsa - a co? Pokud se cítí dobře, alespoň není protivný. Většina lidí, kteří stále kritizují a posuzují druhé mají sami nějaký problém, který by měli řešit.
Orangutan
Romane, z tebou zmíněných příkladů nosí příčesek pouze John Travolta, a to opět homosexuál. Je to jak píše Richard, paruky a příčesky nosí jen homosexuálové, ale žádný chlap s normální orientací by si to na hlavu nevzal. Kde jsi přišel na to, že má paruku David Duchovny nebo Charlie Scheen? Tihle dva pánové mají vlastní vlasy.
Roman 2
Orangutane, kde jsi přišel na to, že integrace nosí jen homosexuálové? Simmons a Stanley homosexuálové nejsou. Duchovny a Sheen mají na svůj věk vlasy bez šedin a hustější, než je mívali dřív, navíc v zahraničním tisku se již zmiňovalo kolik herců a zpěváků má integraci. Nebo si myslíš, že známé osobnosti po padesátce mají jen tak náhodou řepy jako ve dvaceti? Pokud se někdy podíváš do zahraničí, nebo zvlášť do USA, pak zjistíš, že každý dbá na svůj vzhled víc, než chlapi u nás a to neznamená, že jsou homo, nebo metrosexuálové. Jen chtějí vypadat dobře a mladší. Přečti si příspěvky na vláknu Vlasová integrace, tam jsou zkušenosti těch, kteří integrace nosí a homosexuálové to tedy nejsou, jen nešťastní lidé, kteří se se svou pleší ve dvaceti špatně srovnávali.
Ale pokud si myslíš, že správný chlap má mít pleš a šedivý zbytek vlasů, pak je to tvůj názor. Nic ve zlém, ale označovat chlapy , kteří se rozhodli pro integraci, jako rychlé řešení svého komplexu za homosexuály je jako říci, že ženská, která si nechá udělat nová prsa je šlapka.
Roman 2
Mimochodem Issu a Lafetu neznám, jen tuším, že existují. A jejich život a motivace jsou mi volné, stejně, jako orientace.
husar
Pokud někomu ta integrace dá vyšší kvalitu života tak ať si ji klidně pořídí. Nic to nemění ale na tom, že je to normální jenom stokrát dražší paruka. Rád bych věděl jak by se na to tvářily partnerky těch nosičů, že si starej lepí na hlavu paruku... byť tomu říká hrdě integrace. Shrnuto pokládám integraci pro normální hetero chlapy za velmi diskomfortní(finančně i logisticky) a ponižující.
Roman 2
Pokud někdo má integraci, tak to nepoznáš. paruka se od integrace poněkud liší. nicméně jestliže sleduješ tohle forum, pak nejsi žádný vlasáč a nedostatek vlasů tě také trápí. pokud máš vlasů dost, pak na toto forum nezavítáš. takže považuješ za jediné heterosexuální řešení transplantaci. což je při dnešní úrovni transplantace vhodné jen pro ty, co nemají rozsáhlou pleš. pokud považuješ i transplantaci za ponižující, pak nevím, co na tomto foru děláš. asi jsem homosexuál, když uvažuji o integraci. ale ale pro mne jiné řešení opravdu není. mám rád ženy, jsem 26 let ženat a máme dvě děti. podle tebe je to ponižující. asi máš problém sám se sebou. zase dokola ta český typický přístup. místo aby jste člověka podpořili, tak jej shazujete. chudáci.
Roman 2
Nehledě na to jaký je principiální rozdíl mezi transplantací a integrací. jen technický. obě skupiny chlapů chtějí vlasy. takže podle vaší reakce jsou i ti, kteří si pořídí transplantaci také homosexuálové. a ohledně diskomfortu - finančně si samozřejmě mohou dovolit jen někteří, pokud vyděláš málo, pak pracuj a nekoukej na tyhle diskuze. jí mám vyděláno na tři generace dopředu a času dost.
<< . 1 . 2 .
Transplantace vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Transplantace vlasů »

Lafita má nové háro ? Dnes se objevila senzační zpráva na netu....

Váš příspěvek:
  :-) ;) ;) ;) :-( ...    Tučně Kurzívou Podtrženě    Odkaz na www stránku Link na YouTube video  

Přejít na forum: 

Provozovatel: Ing. Lukáš Vodička, Libická 6, 130 00 Praha 3, IČO: 865 81 716

Pohání chat forum software miniBB™ © 2001-2019  |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2019