Transplantace vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Transplantace vlasů »

Transplantace vlasů na místo androgenní alopecie

Autor Transplantace vlasů na místo androgenní alopecie
Oumangel
Čau, zajímá mě zdali je možné transplantovat vlasy na místo androgenní alopecie, malého kolečka na temeni hlavy a kolik by to mohlo stát. Předem děkuji.
Dead Kodet
NO jiste o to prave jde, vemes zdrave vlasy a das je tam kde ty androgenum podlehajici zminiaturizovaly.

Cena neni mala, 1 cm^2 kdybys mel jen mirne zahusteni (30 stepu) te vyjde na asi 3000 korun. nebo malinko mene.

Tvoje kolecko pokud ma 4 centimetry prumer jenom (mala pleska) tak je to 50 cm^2 takze 50*3000= 150 tisic. a necekej ze od 30ti stepu budes mit hustou kstici, je to tak trochu zahusteni.
Dead Kodet
Nejvetsi riziko samozrejme je ze budes plesated dal a zustanou ti jen ty vlasy co byly transplantovany. Nove transplantovat nebude mozno, protoze vzadu na zatylku tech vlasu neni nekonecne.
laos
dead Kodet:

říkáš 3 tisíce za 1cm´2? ,to je lux to mi bude stacit 6-7 tisic a kouty pryc))
Oumangel
No tak má asi 1-2cm v průměru, takže by to nemuselo být tak hrozný. Na kouty kašlu. No a vlasy až mi vypadaj tak jestli zůstane to kolečko tak to snad tak vadit nebude, pokud nevypadaj do dvaceti.
Oumangel
Je mi 19 a to místo bez vlasů je už několik (minimálně 5) let stejný, mam i trochu kouty ale ty mi nevaděj, myslíte že vlasy budou padat dál nebo už to je konečný stadium a můžu jít na transplantaci?
Horkypetr
to máš jako už od 14 CD??? To není moc obvyklý.
Ale jestli se to nijak nehýbe, tak bych na tvém místě do transplantace šel. Neznamená to, že ti časem ten zbytek nesleze, ale jestli to přijde, tak to budeš řešit potom (a řřešení je celá řada)
Oumangel
Přesně tak, je to hodně zvláštní ale tenhle problém jsem měl už na základce (pamatuju si že jsem s tí byl u lékaře když mě tam máma poslala, ale to mi ještě tolik nevadilo nějak jsem to neřešil.) Je fakt že hodně čtu že tyto nemoci jsou zúpůsobený stresem a že jsem ho na druhym stupni základky měl nejvíc (nebudu rozebírat proč, ale bylo to nejhorší období života a doufám že už to nikdy nepřijde.)
A právě ta plocha je už několik let úplně stejná. Kouty se možná zvětšily, ale není to tak rapidnía ani mi to tolik nevadí.
A to řešení až sleze zbytek, doufám že to bude až v pozdějším věku, precejen pokud budou plešaty i moji vstevnící, tak si myslim že to budu snášet líp než v tomhle věku.

Tak co myslíte, stojí to za to? A ještě bych se chtěl zeptat na cenu (resp. kolik cca vštěpů) na plochu o průměru 1-2cm?
Horkypetr
na tohle ti odpoví nejlíp odborníci, kteří transplantace dělají. V česku bývají dobré zkušenosti s GHO, je možné do toho jít i v zahraničí. Počet štěpů závisí hlavně na tom, kolik si můžeš dovolit vysolit. Můj názor je, že min. 50 000 by tě to stálo.
Oumangel
Tak to je dost, počítal jsem do 10 000. Tohle je moc.

Ale nahoře tam píšou něco o 3000 na cm2, timpadem bych se do těch 10 tisic moh vejít.
Horkypetr
aha, nevšiml jsem si těch rozměrů. Jestli je průměr 1-2, tak za 10000 s tím něco udělat půjde. Ale nevím, jestli při takto malých rozměrech není cena za štěp vyšší.
Oumangel
Poslední dotaz, co s vlasama v místě z kterýho se vezmou pro trasnplantaci? Dorostou?
Dead Kodet
jiste ze nedorostou. jen ti je presunou zezadu dopredu.
Oumangel
Aha díky za informaci. A uměj to odebrat nějak aby to nebylo moc poznat? Stačí jich právě málo jen asi na ten 1-2 cm2.
Dead Kodet
pokud pujdes na FUE tak to umej odebrat tak ze to nebude poznat, odeberou to vlas po vlasu a presazej ti to dopredu (presneji receno odeberou skupinky 1-4 vlasu). Zadne jizvy viditelne to nezanechava.
Koutař
Oumangel
Prosimtě není poznat vůbec nic, toho se vůbec neboj, ještě k tomu když se u tebe jedná o tak malinký místečko. Vlasy ze zátylku se odebírají nejen proto že jsou geneticky nejlepší a málokomu i když někdo plešatí vypadnou, tak taky proto že jsou nejhustší a je to tudíž ideální místo i pro opakovaný odběr vlasových folikul na pokrytí i rozsáhlých pleší při minimálním prořídnutí právě vlasů ze zátylku.
Oumangel
Díky všem
Transplantace vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Transplantace vlasů »

Transplantace vlasů na místo androgenní alopecie

Váš příspěvek:
  :-) ;) ;) ;) :-( ...    Tučně Kurzívou Podtrženě    Odkaz na www stránku Link na YouTube video  

Přejít na forum: 

Provozovatel: Ing. Lukáš Vodička, Libická 6, 130 00 Praha 3, IČO: 865 81 716

Pohání chat forum software miniBB™ © 2001-2021  |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2021