Konzervativní léčba padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Konzervativní léčba padání vlasů »

Dárcovská urinoterapie metodou inhalace

Autor Dárcovská urinoterapie metodou inhalace
Majika
Už dlouho jsem si nevěděla rady s padajícími vlasy, než jsem narazila na inforamce o dárcovské urinoterapiii. Patřím mezi lidi, kteří nedokáží vypít cizí urinu a tak jsem vyzkoušela metodu inhalace, kterou mi doporučila jedna jogínka. Vysvěltlila mi, že léčivé látky obsažené v urině hodně rychle vyprchávají, proto je možné místo pití prostě jen inhalovat spoň tři minuty výpary česrstvé uriny a výsledek by měl být podobný jako u pití. Dělám to tři měsíce a výsledky vážně začínají být vidět, takže jako způsob pro lidi, co to nedokáží pít, je to ideální. Nemusím tak řešit, co včera jedla moje dárkyně a jestli nebude její moč moc slaná nebo kyselá, prostě to jen chvíli nosem vdechuji, což není problém, protože čerstvá moč není skoro vůbec nijak cítit.
Richard
Majika
Vysvěltlila mi, že léčivé látky obsažené v urině hodně rychle vyprchávají, proto je možné místo pití prostě jen inhalovat


Už jsem o tomto způsobu dárcovské urinoterapie taky něco četl a má to logiku. Kromě inhalace se dá urina přijímat také metodou per rectum, což je další dobrý způsob, jak se vyhnout nepříjemné chuti.
Wazza
A to jako zahušťuje vlasy jo?
Tong
Wazza
A to jako zahušťuje vlasy jo?


Sám s DU přímou zkušenost nemám, ale osobně znám pár kluků, kterým DU na vlasy dost pomáhá, jenže oni užívají klasickou metodu, kdy darovanou urinu pijí. Logicky bych předpokládal, že metoda vdechování výparů uriny (tedy inhalace) by možná opravdu mohla také čátečně fungovat, ale myslím, že pití bude účinnější. Pokud se někdo při DU chce vyhnout pití, spíše bych se přikláněl k metodě zmíněné Richardem, tedy per rectum (přes konečník), protože tohle by mohla být metoda naprosto rovnocenná pití.
Jee
Já jsem se pustil do dárcovské urinoterapie taky, ale normálně formou pití. Vzhledem k tomu, že jsem začal s více metodami, tak těžko říci co funguje nejvíce. Můj nynější režim: Finasterid (Fincar), Minoxid, ale maximálně jednou denně (Neocapil 2%) a podle možnostá masáž prostÿ a dárcovská urinoterapie. Výsledky jsou rozhodně viditelné, ale zatím je to spíše jen kvůli rychlému nástupu minoxidu, protože ostatní metody praktikuji jen velmi krátkou dobu na to aby se mohli projevit výsledky. Do budoucna sem určitě hodím fotky pokud se tedy stav bude stále zlepšovat. Jinak do budoucna by jsem chtěl ještě přiřadit saw palmetto+pueraria mirifica, ale to už je pro mě moc finančně náročný.

Každopádně pokud nezabere tento regiment, tak už nezabere nic )
Proxim
Zní to zajímavě.. dej vědět s fotkami
Richard
Po delší odmlce se opět ozývám s aktuálním stavem. Jedu dárcovskou urinoterapii dvěma metrodami současně (inhalace i potírání vlasové pokožky). Tahle kombinace se mi opravdu vypaltila, protože v současnosti už jsem velmi blízko bodu, kdy budu mít zpět úplně všechny vlasy. Za pár měsíců došlo k super zhoustnutí. Dost možná to ovlivňuje i kvalita dárkyně, která nebere HA, jí hodně zdravé zeleniny a je vegetariánka, takže do sebe nedostává hormony ze zvířecícho masa.
Apache
Tohle téma taky nějak umřelo, se mi zdá. Zřejmě to taková bomba, jak někteří do krve tvrdili, nebyla.
Asta
To ej relativni...treba to je takova bomba ze uz tu sem ti lidi nemaji potrebu chodit
Horacy
Teda
kolda11
Tak vážně nevím jestli to funguje, pít cizí moč a ještě k tomu inhalace i potírání vlasové pokožky.
Otázka je zdali je to hygijenické a neriskujete do budoucna nějaké ty zdravotní následky???
Vyzkoušel jsem kde co a tuhle stránku sleduji asi 4 roky nejmíň a nenarazil jsem ještě na skutečný důkaz,že by něco fakticky vrátilo vlasy na hlavu zpět.Dokonce jsem i podstoupil transplantaci vlasů a na ty místa co to napíchali tak se ujmuly skutečně jen pár vlasů a taky když jdete na transplantaci tak vám podstrčí papír k podpisu,že neručí za výsledek a to napovídá že to nefunguje 100% ale jen z části.Takže by jste museli být strašně bohatý aby jste dosáhli uspokojujícího výsledku.Taky mě vrtá hlavou proč nějaká filmová hvězda třeba Bruce Willis nemá hlavu plnou vlasů,když evidetně má plno peněz????

Další věc je ta,že každý přípravek který si koupíte proti vypadávání vlasů zabírá standartně až po 6 měsících a né hned???? Vždycky to tak píší ty výrobci,protože vědí že to stejně nefunguje a jenom si chtějí přividělat.

Když onemocníte nějakou tou chorobou tak vám lékař předepíše tablety proti chřipce atd. a hnedka zabírají a proč tady ty všechny výrobky nezabírají hned ale až po určité době????
To je otázka.Protože neučínkují na vlasy.

Prostě po přečtení tohodle,že bych musel ještě potírat hlavu chcankami a ještě k tomu inhalace,pití.To už je skutečně moc i na mě.Já bych se z toho asi pozvracel když si přestavím ten pach z moči a ještě cizí.

Já jsem chtěl jenom lidi varovat aby tady nevěřili všem žvástům co se tady píšou.
Třeba to zkutečně zabírá pití moči ale třeba to má nějaké ty zdravotní následky a to za ty vlasy skutečně nestojí.

Myslím si že kdyby něco zkutečně existovalo a vrátilo by to vlasy na hlavu tak by tahle stránka nebyla a lidi by nebyly plešatí.Postupně vám to stejnak vypadá i když budete užívat nějaký ty mastičky,tonika,prášky.zatím je to neléčitelný.Možná v budoucnosti něco vynaleznou na tu pleš ale zatím jak vydím na ulici plešatý lidi tak nic nezabírá.

Zatím bych si šetřil peníze do budoucna a nekupoval žádný výrobky a až skutečně příjde nějaký ten seriozní výrobce,který vám zaručí že vám vrátí peníze zpět když to nebude fungovat tak potom bych si ten výrobek koupil.Žádný výrobce vám tohle nezaručí,protože si je vědom toho že ten jeho zázračný preparát nefunguje a jezdí za vaše peníze někam na Tahity,Maledivy atd.
skl
Pokud zapátráte více na internetu zjistíte, že urinoterapie a dárcovský UT má zřejmě největší úspěšnost, není však o ní tolik slyšet jelikož je nepraktikuje moc lidí.

Chápu počáteční odpor lidí k pití moči, ale nechápu, že jsou lidé schopni do sebe cpát chemii u které riskují fatální poškození zdraví a odmítají vyzkoušet něco, co je prokazatelně naprosto neškodné. Jsou v tom zahrnuty samozřejmě předsudky společnosti, ale i trochu jakési zabedněnosti.

Zkuste trochu o urinoterpapii nastudovat - na netu je informací hromada, v knihovnách knížek taky. Možná zjistíte že to nejhorší co se vám při léčbě padání vlasů UT může stát je, že si pročistíte organizmus a zajistíte lepší zdraví. Podle mne to za to "riziko" stojí ... jak ale říká většina směrů celostní medicíny někteří lidé prostě potřebují ještě trochu trpět aby otevřeli oči.
kolda11
1.Nejprve si budete muset asi přemluvit k pití moči.
2.Sehnat nějakou ženu,která vám to umožní.

Pak ale nechápu ty lidi co to na jejich vlasy funguje a radí tuto procedůru,proč jsem nedají jejich fotky?????
Prostě to žádný zázrak není.
Teď si představte že se strapníte u nějaké ženy s prosbou k pití její moči a nemáte žádný důkaz že to skutečně funguje!

To že si to můžete vyheldat někde na internetu je podle mě zbytečný.Když žádný z uživatelů tohoto fóra nedá fotky na ukázku?

Na internetu můžu zadat třeba nějaký výrobek proti vypadávání vlasů,který podle výrobce zkutečně funguje ale zkutečnost je jiná=====nefunguje.

Prostě dokud někdo nedodá fotky,tak tomu těžko věřit že????????????????,
Acid
A co závadnost?

Ženy se dnes cpou různýma sajrajtama, od HA počínaje po brambůrky a colu konče. Chce to někdo pít? Možná si tím člověk uškodí, nehledě na to, že dnes je velká spotřeba cukru = kvasinky ve vagíně noa ty se můžou dostat do moč. ústrojí...nehledě na různé skryté uro infekce, které trápí dívky a ženy vcelku často a mají tendeci se opakovat.....
Orangutan
Metoda inhalace funguje, ale je méně účinná než klasické pití. Mám s s tím osobní zkušenost.
Richard
Acid
Ženy se dnes cpou různýma sajrajtama, od HA počínaje po brambůrky a colu konče.


Ta to je snad logické, že dárkyně nesmí brát HA a stravovat se nezdravě.
Konzervativní léčba padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Konzervativní léčba padání vlasů »

Dárcovská urinoterapie metodou inhalace

Váš příspěvek:
  :-) ;) ;) ;) :-( ...    Tučně Kurzívou Podtrženě    Odkaz na www stránku Link na YouTube video  

Přejít na forum: 

Pohání web forum software miniBB™ © 2001-2019  |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2019