Konzervativní léčba padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Konzervativní léčba padání vlasů »

Neocapil-opětovné používání po vysazení

Autor Neocapil-opětovné používání po vysazení
Helo
Zdravím.
Když mipár lety začaly vypadávat vlasy, šel jsem za doktorkou na kožní a ta mi poradila Neocapil. No něco jsem si početl a byl jsem k tom docela skeptický, ale užíval jsem poctivš, nebo možná až moc poctivě (užíval jsem toho určo víc, než se má) a po 3 měsících se mi to začalo zlepšovat. Asi po 3/4 roce už jsem měl vlasy víceméně v pořádku. Jednoho krásného dne jsem však odcestoval do pryč na 14 a Neocapil jsem si sebou nevzal a ani jsem to nějak neřešil s tím, že to nějak přežiju. NO asi si domyslíte jak to dopadlo. Vlasy mi vypadávaly raketovým tempem. I když jsem začal používat znova Neocapil tak to nemělo vvpodstatě žádný efekt.
Teď je to už něco přes 1/4 roku co jsem naposledy používal Neocapil a sleduju, že vlasy se pomalu vracejí do normálu. Už tak nevypadávají, no ale ani nerostou.
Zajímalo by mě co si o tom myslíte, jestli mám zkusit patlat ten Neocapil znova s tím, že tentokrát si budu dávat víc bacha. Jestli mi to může opět pomoc, popřípadě jestli už žádný efekt nebude, nebo jestli se to může ještě zhoršit
Muhaj
Vzhledem k tomu, že jsi byl bez než. uč., tak se dá předpokládat, že budeš opět spokojen.
Konzervativní léčba padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Konzervativní léčba padání vlasů »

Neocapil-opětovné používání po vysazení

Váš příspěvek:
  :-) ;) ;) ;) :-( ...    Tučně Kurzívou Podtrženě    Odkaz na www stránku Link na YouTube video  

Přejít na forum: 

Pohání forum script miniBB™ © 2001-2018  |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2018