Konzervativní léčba padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Konzervativní léčba padání vlasů »

Všem, kteří mají zkušenost se serenou repens

Autor Všem, kteří mají zkušenost se serenou repens
Muhajicek
tomik
Tomíku neupejpej se, zdejší čtenářstvo nejen ženského pohlaví ti plně důvěřuje, tedy tvému nevázanému toku exprese. Ještě jedna vec z práce, to abych tě "uvolnil" k řeči. Já ted poslední dobou mám takovou práci, že mi grafici a programátoři poslou svuj výsledek nebo dilci veci a ja jim k tomu neco reknu, často je zvykem makat treba do noci a jeden zelenač, ktery byl novej, to nějak nemohl pochopit, že po nem chci, aby jeste kolem desate hodiny neco dodelal (u nas je to bezne..ale zase premie sou:-)), jemu se to nejak nelibilo a vite co mi řekl, teda napsal ? prej:
"dodelam to zitra, idu žhavit rodidla, stará má svr**ní" :D. Hulvát jeden :D... Tome napodob ho :D... No teda ono je sice po desaty hodine...ale tohle neni chat...taze si to muze treba odpoledne precist nejaka třináctka - anicka tichá z Budína, co jí vypad první vlas a bude z toho mít tezký spaní :D, taže S Mirou...nebo to nechas na predstavivosti ctenaru a ctenarek, ostatne...to je casto to nejlepsi.
David
Muhajicek
no rofl :D

já se jen bojím, aby tu nedošlo k toku uplně něčeho jiného :))))
tomik
Muhajicek
Už jsem to měl napsaný, ale David mě přemluvil ať nic nepíšu, tak jsem to ještě změnil na toto a dávám odeslat ... :-D
Muhajicek
David
tomik
no Dejve, Tome, já znám tři základní druhy toků, A)finanční B)toho oného C)tok piva do půllitru a mužu vám říct se vší zodpovědností...ani jednoho se nemusíte bát :D
tomik
Muhajicek
To co jsem chtěl napsat nebylo ani o jednom z těch toků :-)
Muhajicek
tomik
Ok, potom Tome, napni hruď a statečně joko Lancelot sám, chop se žezla vypravěčského a započni nit nesmrtelného příběhu....(aby se dobře spalo:D)
David
Muhajicek
na to c)
bych si s tebou a tomíkem a pár dalšíma někdy velmi rád zašel :o)
tomik
Muhajicek
Já ještě musím dodělat Ty peníze než půjdu spát, tisknout je budu až zítra :-D
pozn: ne prave, jenom na takovou hru :-)
Ale teda abys mohl spát, tak do mailu Ti to klidně napíšu, pokud máš pořád ten samý :-)))
David
ježiš... no tak už je mi jasný na co si budete asi hrát, když tiskneš ty peníze :-D
Muhajicek
David
no, myslím, že tohle je vzájemné. Hele a vzal bys i tohlenc neho, třeba kdybycho do nej nalili par škopků, tak by nám i tu nemoc odkývnul :D
tomik
Tomíku, nekaž expresi :D..nebo chceš to nechat třabas na zítřejší podvečer ? :D Co hru ? To jako pro dětičky ? jo esli to nemuzes publikovat verejne tak pis, pis, sak adresu vis..
David
Muhajicek
jo jasně já proti němu nic nemám :o))
btw taky myslím že by časem povolil :D
tomik
Muhajicek
Ne fakt ne, na mail klidne, pokud mi ho nějak připomeneš, stačí jen kousek, zbytek si najdu v mailu :-))))
Jj je to na hru, pro kohokoliv :) Ale tisknout se budou až zítra :-)))
všichni
nj nebylo by špatné udělat někdy ten PlešSRAZ :-))) ale nejdřive za 2 měsíce až bude dobře účinkovat Spectralek :-)))
David
tomik
njn ale co tam pak budeš s tím hárem dělat... aby tě pak ostatní závistivci nezbili :-D nebo v horším případě neoholili hlavu jedničkou :-))))
tomik
David
Nj, no doufám že snad ne :I

btw: 500 Kč a 200 Kč to je podobná barva že ? tak to já asi udělám 500 Kč v barvě 1000 Kč :-)))
Muhajicek
tomik
ok majla, teda dam ti svuj spam mail :D ale hlavne,,,ze to dojde :D..Peter.Hajduk@seznam.cz. Jako rad bych si to precetl jeste dnes, , jestli to máš napsané už, tj za 13 minut je již pátek.
tomik
Muhajicek
No nevím jestli si děláš srandu nebo co, ale odeslal jsem to na ten mail :-)))
Muhajicek
tomik
hmm, tak vážně až takovej achtung achtung, jó...no jak psal Dejvid...:D Ale celkem kratky..ja cekal nejaky roman..ale celkem stacilo....a co že to vlastně bereš ? :D
Muhajicek
se to nějak vylidnilo, tak drou noc :D
David
já jsem včera usnul :)))) u kompu :D
Hologram
Serenoa Repens a spol působí blahodárně nejen na vlasy - mohu potvrdit :-) Zatím co účinek na vlasy je zřejmě pozvolný, tak tam dole je to znát podstatně dřív. Ale možná s tím mají co dělat i další látky v Provalu EPI... Uživatelé Finasteridu maj zas o čem přemýšlet... Protože jestliže chtějí být vlasatí kvůli babám, tak bez pořádnýho sexu je to stejně k ničemu :-)
Ivanka
Muhajicek
Nevím, proč by mě měla brnět hlava. Je na tom, že se mi líbí plešatí, snad něco špatnýho? Pleš se ale musí umět nosit a bez dostatečného sebevědomí to asi jde těžko. (Já měla doposud štěstí na plešaté muže s hodně vysokým sebevědomím). Prostě mě překvapilo, že to tolik mužů řeší. Uznávám, že je to věc názoru.
Muhajicek
Ivanka

"Mimochodem doufam, že nevynaleznou žádnej prostředek, kterej by fakt fungoval, byla by to hrozná škoda."

Pokud uvážíte, že někteří skončí kvůli tomuto "problému" na psychiatrii(ženy i muži), potom je vaše přání přinejmenším samolibé..navíc je třeba uvážit fakt, že bude stejně dost velké množství chlapů, co si hlavu prostě oholí, ačkoliv vlasů mají více než dostatek, a tedy se nemusíte bát, že by vaše choutky na „plešatce“ zůstaly neukojenými :D. Evidentně Vám chybí cit pro věc a špetka empatie, jinak byste nemohla podobná bludná přání šířit, obzvláště pak na místě typu "vicevlasu". Na samotném faktu, že se vám libí prostovlasí.. není vážně nic závadného :D

poznamka k tomu sebevědomí...Všeho s Mirou :D, aby vám to jeho sebevědomí nepřerostlo jednou přes hlavu...a neoplešatěla z toho sebevědomého Milánka ona sama, pak by se vám ale už nějaká účinná vodička šíkla, že ?
Ivanka
Muhajicek
To je právě asi to co nedokážu pochopit, že kvůli něčemu takovému může mít někdo psychické problémy (u žen asi ano, protože u žen to není přirozené). Nejsem žádná modelka, nejsem se svým vzhledem moc spokojená, ale mám asi trochu jiný žebříček hodnot než Vy. Před nějakou dobou když jsem se probudila na ARO a nemohla se pohnout mi připadaly mnohem závažnější problémy než jsou vlasy jako malichernost a dost často si na to vzpomenu.

Mimochodem nechápu Vaše útoky na moji osobu. Máte problém se ovládat a chovat se slušně? Víte, já nemám nic proti výměně názorů, ba naopak, ale myslím si, že to jde v klidu, slušně a bez urážek.

K tomu s těmi sebevědomími muži. Je fakt, že s muži moc štěstí nemám, možná i proto, jaké "sebevědomé typy" si vybírám (za to nemůžu, nějak se v tomhle směru nedokážu řídit rozumem), ale vždycky jsme se dokázali rozejít ve vší slušnosti, bez urážek.

Netušila jsem že se Vás moje nadsazená poznámka dotkne, za to se omlouvám. Třeba nemám cit pro věc, nejsem dokonalá, ale to nejsme nikdo.
Muhajicek
Ivanka
Já tuze rád diskutuji, nicméně v tomto případě se ani toliko nejedná o diskusi, já Vám prostě říkám, že píšete samolibé bludy a Vy jste mi to ničím z Vašeho příspěvku nevyvrátila.

Píšete o modelkách, o tom, že tužby nebýt plešatým nechápete..o nemocnici a dokonalosti a prioritách atp, to všechno nám, mně nebo Vám nedává právo, přát někomu, aby se jejich přání nevyplnila.

Pakliže jsem vás urazil, potom se omlouvám, nicméně vy jste mě svým, byť povšechným vyjádřením urazila, tedy spíše naštvala rovněž :D

"ale vždycky jsme se dokázali rozejít ve vší slušnosti, bez urážek."
Kterou pasáží jsem Vás vlastně "urazil"? Víte jaký je rozdíl mezi konstatováním faktu a urážkou ? Za konstatováni faktu netřeba se omlouvat :D

" Mimochodem doufam, že nevynaleznou žádnej prostředek, kterej by fakt fungoval.... takže ať je vás krásně plešatejch co nejvíc!!!"

I kdyby tohle bylo míněno jako pouhá nadsázka, potom pokud nemáte sama dostatek soudnosti, že taková "nadsázka" na stránky typu VICE VLASU nepatří. Potom Vám poradím, kam s takovou "nadsázkou" můžete zamířit :D
Ivanka
Souhlasím, že to diskuze není. Vyžíváte se v překrucování toho co jsem napsala, ale Vy si asi vždy nějaký problém najdete. To spíše Vy se vyjadřujete povšechně, nevím na co přesně reagujete. Já mám na samolibost asi jiný názor než Vy. Za samolibost považuji, když se někdo bere příliš vážně, hlavně svůj vzhled. Znovu opakuji, že jsem se Vás dotkla nerada a rozhodně nejsem nepřející, to jste si špatně vyložil. Je to pro Vás velmi citlivé téma. Já jsem svoji poznámku myslela spíše v žertu a protože mému příteli žert na toto téma nevadí, neuvědomila jsem si, že by to někomu mohlo vadit až tak moc. Možná se špatně vyjadřuji. Rozhodně jsem Vás nechtěla ani urazit ani naštvat, tak se omlouvám... Dočkám se opět naštvané odpovědi?
Muhajicek
Ivanka

Jste na stánkách vicevlasu. Předmět je tedy dán. Nejedná se o to, že bych byl na toto téma nějak "citlivý". Celičký tenhle web se snaží o to, aby soustřeďoval informace o látkách, prostředcích a způsobech vedoucích k podpoření růstu vlasů, chápete ? A Vy napíšete tuhle větu:

" Mimochodem doufam, že nevynaleznou žádnej prostředek, kterej by fakt fungoval.... takže ať je vás krásně plešatejch co nejvíc!!!"

Dokážete pochopit, že když píšete na stránky určené členům třeba katolické církve, potom nebudou akceptovat příspěvky typu "doufám, že už nikdo nikdy neuvěří, protože já věřím v Budhu " ?. Nebo na stránce o programování, napíšete, že je to vlastně parta magorů :D? S přítelem si žertujte jak libo. Ale dodržujte prosím a respektujte tématiku a snahy lídí, jimž především je fórum určeno. Máte pocit, že chci tolik mnoho ?
Ivanka
Muhajicek
Vůbec nemám ten pocit. Já si neuvědomila jak vážně tohle někdo bere, tohle téma i tyto stránky. Neměla jsem vůbec v úmyslu takovouhle dlouhou debatu, opravdu to není k tématu, spíše k Vám. Jen mi přišlo, že jste to vzal až příliš osobně, naštvaně, vztahovačně. Hlavně to co jsem npsala ke své osobě jste napadl snad všechno, což mě trochu mrzí. Já hlavně nic z toho co jsem napsala nemyslela nijak špatně, naopak. A to mě mrzí nejvíc, že jste to tak vzal. Tímto končím, abych neřekla zase něco špatně. Přeji hezký večer.
Tá?a
Muhajicek
Teda já se musím Ivanky zastat,zrovna jsem si přečetla co vlastně napsala a vůbec se mi to nezdá tak strašné, možná je to trošku nešťastně zvolená věta ale s trochou zdravého nadhledu si myslím že nás plešaté chtěla spíše podpořit,teda vás chlapy, ať si z toho nic moc neděláte,že to je pěkné a že se jí to líbí...vždyť nám kluci na ženském fóru taky pořád píšou ať ty vlasy pořád neřešíme,ať holky nepočítají každý vlas a tak...a už se omluvila za to že se to mohlo třeba někoho dotknout...stoprocentně nikomu nepřeje ať je plešatý až do smrti...to fakt nee...to mi tak nějak moje plešatá ženská intuice říká:-)))
Vzpomínáš Muhajíčku jak jsi psal o chcankách?Taky to bylo necitlivě vypuštěno z pusy a určitě jsi to tak nemyslel!!!:-)))
Tak už se udobřete vy dva...vždyť je to hrůza!Ahoooj!
Muhajicek
Cituji: Ivanka
Hlavně to co jsem npsala ke své osobě jste napadl snad všechno
.

" Mimochodem doufam, že nevynaleznou žádnej prostředek, kterej by fakt fungoval.... takže ať je vás krásně plešatejch co nejvíc!!!".

Jde o to, že touhle větou popíráte, prostě negujete snahu nás všech tady a píšete přímo, že doufáte, že se nám naše snažení nepovede. Jestli tohle považujete za nadsázku, která by se měla objevovat na vicevlasu, pak já nikoliv.

Cituji: Ivanka
jak vážně tohle někdo bere, tohle téma i tyto stránky.


Zdejší diskutéři, mnozí objednávají preparáty ze zahraničí, pojídají penestery s poměrně nepříjemnými nežádoucími účinky, utrácejí stovky, tisíce měsíčně a Vy jste si neuvědomila jak moc vážně se to tady bere ? Vážně ne ? Tak teď už to víte.
Muhajicek
Táňa

Ano Táňo vzpomínám. Ale já tehdy jasně napsal, že se jednak omlouvám a jednak, že jsem chyboval, a to je to podstatné slovo, chyboval.

Když někdo napíše, že kvuli vlasum pláče, tak je chláchol na místě. Dotyčné ale nevytýkám "chlácholení". Tahle věta:

" Mimochodem doufam, že nevynaleznou žádnej prostředek, kterej by fakt fungoval.... takže ať je vás krásně plešatejch co nejvíc!!!".

Nemá s chlácholením ničehož společného, ba právě naopak. Ted si me nastvala Táňo.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . >>
Konzervativní léčba padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Konzervativní léčba padání vlasů »

Všem, kteří mají zkušenost se serenou repens

Váš příspěvek:
  :-) ;) ;) ;) :-( ...    Tučně Kurzívou Podtrženě    Odkaz na www stránku Link na YouTube video  

Přejít na forum: 

Pohání online community software miniBB™ © 2001-2018  |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2018