Konzervativní léčba padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Konzervativní léčba padání vlasů »

Inneov tablety pro muže - novinka

Autor Inneov tablety pro muže - novinka
jade
Konečně jsou tu pilulky taky pro muže

složení: 2 tablety obsahují : taurin 150mg, zinek 5mg, fytosteroly z borovice 100mg, polyfenoly ze zeleného čaje a ze semínek hroznového vína, cena okolo 700,- kč./ 60 tablet

informace tady:

http://www.vypadavanivlasu.com/inneov-proti-padani -vlasu.php

a tady:

http://www.vypadavanivlasu.com/mapa-stranek.php
aneken
minimax
aneken

Ale to, o čem se zmiňuješ, je přípravek Innéov Hair Volume, který na rozdíl od Innéov pro muže neobsahuje fytosteroly, které fungují jako inhibitory 5-alfa-reduktázy.
minimax
Jen mám obavu, jestli fytosteroly z borovice (beta-sitosterol) můžou mít vyšší účinnost než tolikrát zde diskutované prakticky neúčinné fytosteroly ze sóji a serenoy...
aneken
minimax
Aha, máš pravdu, to jsem si nevšimnul - složení je stejné s výjimkou toho, že to moje nemá ony fytosteroly. Vzhledem k tomu, že ale na mnou linkovaných stránkách výrazně doporučují i verzi bez fytosterolů, tak o to spíš by mohla být účinnější verze s nimi. Jinak už jsem si to pořídil, necelý týden se tím cpu, ale spíš než že bych čekal nějaké zázraky, tak mi chyběl zdroj zinku a i ten taurin vypadá zajímavě.
david 19
prosím tě já na těch stránkách nejsem schopnej najít tu cenu...tady píše jade že je to za 700kč je to pravda?a přez jakou lékárnu si to kupoval dik!
aneken
Jinak už jsem si to pořídil, necelý týden se tím cpu, ale spíš než že bych čekal nějaké zázraky, tak mi chyběl zdroj zinku a i ten taurin vypadá zajímavě.
GenesisSVK
Ak smiem poradit pokial mate androgennu alopeciu tak nevyhadzujte peniaze za taketo peckoviny. Prave z ludskej naivity prostperuje strasne vela firiem.
Juraas
GenesisSVK
Hlavne je to silene drahe vzhledem k dost nizkemu obsahu - vzdyt v tom skoro nic neni. Taurin muzete mit samostatne v x nasobnych davkach mnohem levneji, zinek je taky v kazde druhe tablete a zbyvaji tam teda ty polyfenoly...
Hoznove vino je podle me lepsi snist jako takove (podobne pit zeleny caj-jeho ucinky jsou prospesne obecne) a kdyz uz tak v ruznych grape seed extraktech je ho mnohonasobne mnozstvi.
aneken
david 19
Já pořídil trojbalení za 68 EUR i s balným a poštovným.
chuan145
Zdar tak co pomohlo to někomu taky bych to chtěl zkusit ale počkám nejdřív na ohlasy tak pište
minimax
Nechal jsem se inspirovat výzkumem podle houstonské univerzity a první výsledky se dají využít pro posouzení, jestli má nějaký efekt užívání Innéov tablet pro muže.

V grafu na obrázku je počet vlasů vypadaných v jednotlivých týdnech při minutovém česání, černá čára je křivka trendu výpadu. Innéov jsem začal užívat ve 44. týdnu roku 2008.


Počet vlasů vypadaných při minutovém česání
Počet vlasů vypadaných při minutovém česání
Apollyon
Zdravím... ja som užíval Inneov pre mužov 4mesiace a nepostrehol som žiadne zlepšenie, ani čo sa týka kvality vlasov ani žiadne zlepšenie v oblasti kútov a vypadávania vlasov... jedine mi to pomohlo dosť odlahčiť moju peňaženku.
Konzervativní léčba padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Konzervativní léčba padání vlasů »

Inneov tablety pro muže - novinka

Váš příspěvek:
  :-) ;) ;) ;) :-( ...    Tučně Kurzívou Podtrženě    Odkaz na www stránku Link na YouTube video  

Přejít na forum: 

Provozovatel: Ing. Lukáš Vodička, Libická 6, 130 00 Praha 3, IČO: 865 81 716

Pohání online community software miniBB™ © 2001-2019  |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2019