Padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Padání vlasů »

Nejefektivnější plán pro 18-ctileté, kteří mají kouty?

Autor Nejefektivnější plán pro 18-ctileté, kteří mají kouty?
Joffrey
Dejme tomu, že v mém genofondu byl obsažen gen související s plešatěním , který byl neaktivní po dobu do 18ti let mého života a po té na základě určitých okolností ( hormonální změny, otřesná strava, marihuana, hodně stresu,...) došlo k jeho aktivaci a já začal pomalinku plešatět...otázka zní jestli změna životosprávy mírní projevy tohoto genu, nebo je schopná jej úplně deaktivovat.
kokotar
Zadny gen plesateni neni

ale odpoved na toji otazku - ano, da se ovlivnit, jestli a jakou rychlosti budes plesatet

deaktivovat gen plesateni nejde - protoze neni - jde zajistit, ze nebudes plesatet

je to jako ptat se: mam gen, ve kterem je zapsano, ze kdyz vypiju hrnek rtuti, tak mi vypadaj nehty

da se deaktivovat? ne - jen kdyz tu rtut nebudes pit, tak o ne neprijdes a kdyz se zbavis prebytecne rtuti v tele, tak ti dorostou - zadny gen deaktivovat nemusis
Joffrey
Rád bych aby celý tvůj komplexní koncept původu plešatění byl pravdivý (skledorma, metabolismus kalcia, špatná strava, inzulínová rezistence atd.),ale nějak mi to nesedí. Lze ho podle mě aplikovat na případy jedinců bez predispozic k plešatění (člověk z rodiny plné vlasů se celý život cpe hamburgerama a colou, je tlustej, rozhozeny hormony a látková výměna, padají vlasy nebo viz. Asiati navyklí na západní stravování), ale když srovnám svoji rodinu, děda holá hlava, otec málo vlasů, bratr řídnoucí hlava, já na stejné cestě / kamarádi a jejich rodiny stravující se mnohem hůře - denně sladké, skoro každý den chlast, cigarety, žádný pohyb a hlava plná vlasů, tak už z logiky věci je to vše determinováno nějakou predispozicí ať už je to gen, nebo soubor genů, či jiné faktory které učinili mé folikuly citlivé.

Nechci aby to vypadalo jako kdybych sežral veškerou moudrost světa, ty máš o této problematice mnohonásobně větší přehled. Je to jen můj názor.
marcus
Joffrey
Asiati navyklí na západní stravování), ale když srovnám svoji rodinu, děda holá hlava, otec málo vlasů, bratr řídnoucí hlava, já na stejné cestě / kamarádi a jejich rodiny stravující se mnohem hůře - denně sladké, skoro každý den chlast, cigarety, žádný pohyb a hlava plná vlasů, tak už z logiky věci je to vše determinováno nějakou predispozicí ať už je to gen, nebo soubor genů, či jiné faktory které učinili mé folikuly citlivé


Nemyslím si, že lidé absolutně bez predispozic k AGA, kteří mají špatné stravovací návyky, by plešatěli. Každý si ve svém okolí určitě pár jedinců, kt. toto dokazují, určitě najde, alespoň u mne tomu tak je.

Pokud se bavíme o predispozicích, jsem toho názoru, že predispozice k AGA má velmi vysoké procento mužské populace (především v našich končinách), spíše jde o to, jak silný tento ,,předpoklad" je. Genetika zde hraje obrovskou roli, ale žádný případ není ztracený. Pouze v tvém případě budou muset být oběti léčbě (nebo jestli chceš řešení problému) pravděpodobně větší než u jedince, který začne pomalu plešatět v 35 letech.

Toť můj názor.
kokotar
Jeoffrey,

pro me tyhle neduhy a nemoci jsou spojenou nadobou a soucasna veda to cim dal tim vice potvrzuje

jde podle me o chronickou systemovou inflamaci - kdy veci, co projdou strevem presahuji miru, kdy telo je schopne je vylucovat - a tak se usazuji do tkani - u nekoho to odsere prostata, u nekoho ledviny, u nekoho jatra, u nekoho cevy, u nekoho klouby, kosti, kuze (akne, scleroderma, AGA) - vzorec, tedy inflamacni kaskada a nasledna kalcifikace tkane, urychlene zkraceni telomer, jsou spolecny jmenovatel

nerekl bych, ze je v genech napsano, ktera cast tela doplati na chronickou inflamaci - je to poldle me spis otazka opotrebovani daneho organu (kumulativniho souctu negativnich vlivu na dany organ), kde se to nejdrive projevi - mel bych pro to nespocet argumentu, z duvody casu to sem nemuzu dat, navic receno jiz zde bylo dost - pro toho, kdo chce si z toho vzit nejake info

z urciteho pohledu je AGA vyhodou, kdy telo se to snazi dostat pryc pres kuzi spis nez napr pres srdce - je lepsi byt plesaty nez mit rakovinu nebo infarkt
Horkypetr
kokotar:
mam pocit, ze debata nema smysl - kazdy resime neco uplne jineho.

Ty se me snazis (obecne) presvedcit, ze zmena zivotniho stylu muze mit vliv na zdravotni stav. To nemusis, ja tomu verim. Stejne tak tomu veri i doktori (a to uz velmi dlouhou dobu, neni to nejaky zhavy vystrelek). Ano, dokonce verim tomu, ze zmena zivotniho stylu muze mit vliv na jednoznacne geneticky podminene choroby (viz fenylketourie). Opet to neni ani pro lekare zadna novinka.

Jedine co tvrdim, je skutecnost, ze nic podobneho nebylo prokazano u plesateni. A to z meho pohledu opravdu nebylo (pokud ty veris opaku, neberu ti to). Nejsem dogmatik, kdyz uvidim presvedcive dukazy, tak klidne nazor zmenim. Zatim jsem je proste nevidel.
Horkypetr
Jen tak mimochodem. Znam prave cloveka s fenylketonurii. Od narozeni je na prisne bezlepkove diete. Shodou okolnosti neji ani cukr (odjakziva sladi medem a ani to ne nijak hodne). Zacal plesatet ve 20 (stejne jako jeho otec). Dnes je mu 28 a ma solidni koleno (stejne jako jeho otec).

abych nebyl spatne interpretovan - toto nepodavam jako dukaz niceho. Ale ja osobne to jako urcity náznak beru.
Jee
Horkypetr
Jen tak mimochodem. Znam prave cloveka s fenylketonurii. Od narozeni je na prisne bezlepkove diete. Shodou okolnosti neji ani cukr (odjakziva sladi medem a ani to ne nijak hodne). Zacal plesatet ve 20 (stejne jako jeho otec). Dnes je mu 28 a ma solidni koleno (stejne jako jeho otec).

abych nebyl spatne interpretovan - toto nepodavam jako dukaz niceho. Ale ja osobne to jako urcity náznak beru.


To je přesně o čem jsem mluvil už na začátku téhle zbytečné debaty. Sám mám ve svém okolí podobný případ...
kokotar
Horkypetr

chapu jak to myslis, nic se nedeje, pokud zustaneme v neshode - problem nevidim pouze v lepku a cukru, ale spise jinde. Preju hodne stesti v boji s vlasy a shovivave geny (bez sarkasmu).
Hujer
Těžce se to tu dělí na dva tábory, které proti sobě válčí...Rozhodl sem se, že napíšu takovou krátkou úvahu.

Víte lidi, ano většinu z nás co často či méně často navštěvují tyto stránky spojuje problém s AGA. Já už sem ted ve fázi, kdy nějak nechápu, jak někteří řeší tak nepodstatné věci a mnohdy vyloženě hazardují se zdravím, aby na hlavě zachránili poslední tři odumírající vlásky. A to patřím mezi lidi, kteří začali taky přicházet o vlasy už jako nácti-letý.

Řeknu vám čistě logicky, jak zhruba funguje lidské tělo. Bude to velice polopatisticky řečeno. Každý z nás má geneticky dané, jak bude vysoký, kolika let je schopen jeho organismus se dožít a také kolik vlasů nám naroste a spousta spousta jiných věcí. Budete se tomu divit, ale tyto geneticky dané věci se většinou k lepšímu zlepšit nedají. Ale dají se pouze zhoršit, takže je jasné, že když budeme kouřit a chlastat jak dobytci, tak nám to život prokazatelně zkrátí.

Když budete tělo zahlcovat byť přírodní cestou nějakým nadbytkem vitaminů nebo látek, tak je to vždy na škodu. Tělo si stejně vždy vezne jen to co potřebuje a zbytek vyloučí, to je vědecky dokázané. Jetli se někdo například myslí, že když tělu dodá více zinku tak bude mít lepší vlasy, tak je to blbost. Člověk by do těla měl dodávat nějak dodatačně vytamíny pouze pokud jich má nedostatek. To je většinou vlivem nenocí nebo nesprávnou stravou. Jakékoliv nadbytečné dodávání vytamínů je jenom na škodu a zatěžuje orgány jako jsou játra ledviny apod. No a o chemické cestě to snad ani nemá cenu mluvit, ti co berou fin jen kvůli vlasům, tak sou vyloženě blázni.

Možná kdyby někteří z vás věnovali tolik času, co věnujete boji z AGA, tomu aby se s tím vyrovanli tak by udělali lépe. Jsem pevně přesvědčený o tom, že někteří z vás za pár let zapláčou nad výdělkem, až budou chodit po doktorech k vůli zničeným orgánům a ještě k tomu stejně plešatí. Potom možná zjistíte, že AGA není vůbec nic proti tomu, co si způsobíte vašim experimentováním na vlastních tělech. Musíte mi prominout tu upřímnost, ale myslím že jsme dospělí lidé a nemá cenu si nic nalhávat. Všecky reklamované přípravky jsou prostě jen biznis těžící ze zoufalosti lidí. Lidi už sou dnes tak zmasírovaní médii, že berou prášky snad aj na to, aby byla modrá obloha.

Mě může být celkem jedno co s vámi bude, ale nějak se dokážu vcítit do vaší zoufalosti, ikdyž já sem nikdy nebyl až tak zoufalí, abych experimentoval z vlastním tělem. Já si stojím za tím, že nad AGA nelze zvítězit. Nikdo mi zatím ještě neukázal neškodný a účinný způsob.

Jo žijte zradravěji, sportujte a uživejte života, ale ne kvůli vlasů, ale kvůli tomu, aby jste se cítili lépe a šťastněji.

Všechno v životě má pouze takový význam, jaký vy tomu sami přisoudíte.
Acid
Musím se bavit, jak ze sebe děláte každej chytrýho a jak se tady dohadujete - žeby těma vlasama či snad hormonama všechno? Čistě podle mého jste buď líní nebo srabi. Buď chcete najít zaručený recept tady na foru - už hotový (nejlíp 1 tabletku po které vám narosotu vlasy) nebo se bojíte jít do finasteridu, který dle vás jednoznačně funguje a spekulujete furt. Nevěříte stravě, ok, proč nezačnete s finasteridem? Tlacháním vám nic nenaroste....

kokotar
Je fajn, že někdo přijde s něčím novým co rozšíří obzory-každej si z toho může pochytit co chce. Rád čtu tvoje psoty. Jinak by to bylo furt DHT, genetika..bla bla. Problém nevidíš v lepku a cukru,ale spíš jinde....kde je teda ten klíčový problém?
Ad tvá teorie kalcifikace skalpu - vyvrátím ji. Píšeš, že tam kde je kůže nejblíž k lebeční kosti, tam se plešatí z důvodů tvrdnutí sklapu (kalcifikace?). Když ti při transplantaci vsadí na temeno vlasy ze zadní části, v té přední "která je nejblíž kosti" se ti uchytí (cibulky na týlu nemají andr. receptory) a jsou tam navěky (bez ohledu na kost a tvrdnutí). Nebo to nějak vysvětlíš?
Wazza
Teďka trochu vedle. Už ani nevim jestli mám kouty od jakživa a řídký vlasy taky nebo až od určitýho věku( mám 1. Proto mě napadla otázka. Vlasy který by mi dali na transplantaci, můžou se uchytit v koutech, kdybych tam předtim žádný vlasy neměl?
civil
Jee
No jo no, to je ta genetika.. Už před 4000 lety měli problém s pleštěním a to jedli určitě mnohem zdravěji než my teď (ani neměli na výběr). Jen nechápu, jak souviselo jeho plešatění s tím, že zemřel velmi mlád: ,,Podle vědců zemřel mlád. Geneticky měl totiž sklon k plešatění, vědci ale našli tlusté prameny vlasů,,

Naštěstí dnes už víme jak s plešatěním bojovat, protože dodržujeme bezlepkovou dietu nebo Warrior dietu Před 4000 lety jedli lidi určitě hodně lepku a chemicky upravených potravin, takže je jasná že plešatili ..pardon, ale nedalo mi to si trochu rýpnout.
Acid
Jee

Nedávno jsem četl na seznamu článek o Rusích, že stárnou (velké procento potratů atd.), plešatí a tloustnou A bylo tam,že ve velkých městech lidé plešatí v průměru o 4,2% více než v těch menších na venkově. Vědci to přičítali zhoršené kvalitě ovzduší. Sami můžete bádat čím to, že ve velkých městech jsou lidé více nemocní a taky plešatí...třeba nejdete důvod proč plešatíme nebo alspon co tomu pomáhá, že nevyplešatíme v 50ti, nýbrž už v 25
Mercot
Jee
Co se tebe týče, tak se na kouty vykašli. Kouty má kde kdo a věř tomu, že tvýmu okolí je to stejně naprosto ukradený a holky koukají uplně na jiný věci než na kouty! je mraky lidí, kteřím se udělají za mlada kouty a ty jim také zůstanou - dál se výpadek vlasů již nerozšiřuje. Nejprve se koukni do rodiny jak je na tom táta nebo děda. Nápovědou ti mohou být určité fyzické znaky jako větší ochlupení na těle nebo problém s akné, který často souvisí se zvíšenou hladinou DHT.


To není vůbec pravda. Kamoš má už fest kouty a vyholil se do hola a všecí ve třídě se mu směju, že bude ve 30-ti plešatý. Není to nic příjemného.
Mercot
Hujer
Těžce se to tu dělí na dva tábory, které proti sobě válčí...Rozhodl sem se, že napíšu takovou krátkou úvahu.Víte lidi, ano většinu z nás co často či méně často navštěvují tyto stránky spojuje problém s AGA. Já už sem ted ve fázi, kdy nějak nechápu, jak někteří řeší tak nepodstatné věci a mnohdy vyloženě hazardují se zdravím, aby na hlavě zachránili poslední tři odumírající vlásky. A to patřím mezi lidi, kteří začali taky přicházet o vlasy už jako nácti-letý.Řeknu vám čistě logicky, jak zhruba funguje lidské tělo. Bude to velice polopatisticky řečeno. Každý z nás má geneticky dané, jak bude vysoký, kolika let je schopen jeho organismus se dožít a také kolik vlasů nám naroste a spousta spousta jiných věcí. Budete se tomu divit, ale tyto geneticky dané věci se většinou k lepšímu zlepšit nedají. Ale dají se pouze zhoršit, takže je jasné, že když budeme kouřit a chlastat jak dobytci, tak nám to život prokazatelně zkrátí. Když budete tělo zahlcovat byť přírodní cestou nějakým nadbytkem vitaminů nebo látek, tak je to vždy na škodu. Tělo si stejně vždy vezne jen to co potřebuje a zbytek vyloučí, to je vědecky dokázané. Jetli se někdo například myslí, že když tělu dodá více zinku tak bude mít lepší vlasy, tak je to blbost. Člověk by do těla měl dodávat nějak dodatačně vytamíny pouze pokud jich má nedostatek. To je většinou vlivem nenocí nebo nesprávnou stravou. Jakékoliv nadbytečné dodávání vytamínů je jenom na škodu a zatěžuje orgány jako jsou játra ledviny apod. No a o chemické cestě to snad ani nemá cenu mluvit, ti co berou fin jen kvůli vlasům, tak sou vyloženě blázni.Možná kdyby někteří z vás věnovali tolik času, co věnujete boji z AGA, tomu aby se s tím vyrovanli tak by udělali lépe. Jsem pevně přesvědčený o tom, že někteří z vás za pár let zapláčou nad výdělkem, až budou chodit po doktorech k vůli zničeným orgánům a ještě k tomu stejně plešatí. Potom možná zjistíte, že AGA není vůbec nic proti tomu, co si způsobíte vašim experimentováním na vlastních tělech. Musíte mi prominout tu upřímnost, ale myslím že jsme dospělí lidé a nemá cenu si nic nalhávat. Všecky reklamované přípravky jsou prostě jen biznis těžící ze zoufalosti lidí. Lidi už sou dnes tak zmasírovaní médii, že berou prášky snad aj na to, aby byla modrá obloha.Mě může být celkem jedno co s vámi bude, ale nějak se dokážu vcítit do vaší zoufalosti, ikdyž já sem nikdy nebyl až tak zoufalí, abych experimentoval z vlastním tělem. Já si stojím za tím, že nad AGA nelze zvítězit. Nikdo mi zatím ještě neukázal neškodný a účinný způsob.Jo žijte zradravěji, sportujte a uživejte života, ale ne kvůli vlasů, ale kvůli tomu, aby jste se cítili lépe a šťastněji.Všechno v životě má pouze takový význam, jaký vy tomu sami přisoudíte.


Moc pěkná úvaha!
Wazza
Mercot
To není vůbec pravda. Kamoš má už fest kouty a vyholil se do hola a všecí ve třídě se mu směju, že bude ve 30-ti plešatý. Není to nic příjemného.

Když je ve třídě plné debilů, není se čemu divit, mi se taky smějou že mám řídký vlasy, já sem jim zas na oplátku sm+ěju že neumí kopnout do míče
Dead Kodet
Wazza a Mercot

Wazza dela neco spravne. Mercot nejspis ne. Tenhle post je spis pro Mercota a jeho kamarada.

Tohle co zde napisu je docela tezky dosahnout a ani ja tam jeste nejsem. Nicmene.

V zivote muzeme narazit na lidi co tebou budou pohrdat nebo se ti smat jen a jen tehdy pokud v prvni rade pohrdas a smejes ty sam sobe. Tuhle vetu si precti klidne 5x. Zbytek meho postu je totiz na ni zalozen.

Pokud nejsi vubec schopen sam sebou pohrdat nebo sam sebe pred sebou samym zesmesnovat a znevazovat, neni ani mozne aby nekdo te zesmesnil nebo tebou ucinne pohrdal.

Je imho naprosto ok pokud ta veta nedava smysl. Ja totiz vim ze tahle veta muze znit jako prazdnej blabol, pokud nemas patricnou zkusenost. Ja ji poprve precetl pred spoustou let a tehdy jsem proste nebyl pripravenej ji plne uverit a pochopit.

Tez bych znovu rad upozornil ze to co tu pipisi je neco cehoz nejsem sam 100% schopnej (doufam ze jen prozatim).

Nicmene to co chci rict je, ze mam zkusenost s lidma, kteri maji neuveritelnej socialni respekt a to i pres to ze jejich hlava vypada jak sisatej citron.

Pozorovanim tehhle lidi jsem zjistil ze ten respekt maji tez proto ze oni respektuji sami sebe.

To jak se chovaji vede k tomu ze si jejich autoritu a respekt nikdo ani netroufa nikdy zpochybnit. A predstava ze by je nekdo chtel zesmesnovat je imho skoro nemyslitelna.

Ale ciste hypoteticky. V okamziku kdy by si chtel tohohle cloveka zesmesnit, tak se ti to proste nepovede, protoze on na zaklade toho jak on vnima sam sebe, zareaguje tak ze se emocionalne prozradis sam jako ten slabsi a submisivnejsi. A tak te bude vnimat i skupina. Jinymi slovy, s trochou nepozornosti ty sam sebe ztrapnis a on jen svuj respekt posili.

Lip to popsat neumim. A garantuji ti ze jestli nejsi dost emocne stabilni tak to jak tihle lide na tyhle situace reaguji pro tebe bude dost neintuitivni. I ja to zatim plne nechapu. Vim jen ze tenhle clovek se v tehle situaci nepovysuje. Nedela chytrolina. Ani se neobhajuje. On tez nikdy nedopusti aby aby kdokoliv mohl ho dostat do situace kdy bude premyslet nad sebou nebo kdy se nebude citit ve sve kuzi. Coz ma za nasledek naprostou absenci jakekoliv viditelne ci pozorovatelne emocni reakce. On proste nesoustredi svou pozornost nikdy na sebe ani v situaci kdy na nej nekdo utoci nebo kdy nekdo poukazuje na nejakou jeho fyzickou slabost ci nedokonalost. On vzdy plne soustredi pozornost jen na ty kolem sebe. A mozna prave diky tomu ten svuj pokus ho zesmesnit vzdy prohrajes.

Figuruji v tom tez 2 faktory ktere se nazyvaji zpetna racionalizace a kognitivni dissonance. Nebo lepe receno dusledek tehdle 2 fenomenu.

Ten dusledek se da shrnout tak ze lide casto nejprv neco zaziji, a pak si to logicky zduvodni (zpetna racionalizace). O to silnejsi nutkani si neco zduvodnit logicky a poupravit svoje hodnoceni budes mit pokud zazijes neco co zdanlive vypada jako spor (kognitivni dissonance). Kognitivni dissonance je velmi silnej psychologickej faktor. Ten spor vyvolava velmi silnou potrebu ho odstranit. A k odstraneni dojde zmenou vnimani te situace a nasledne i zmenou chovani tech kdo situaci pozorovali. A tyhle vsechny zmeny zase nasledne oduvodni zpetnou racionalizaci.

Priklad zpetne racionalizace:

- ve skupine tvych kamaradu se nekdo posmiva tomu tvemu kamaradovi co vlasy ztraci. On protoze stejne jako ja neni na te urovni socialni zdatnosti jako ti citronovi lide s respektem ktere jsem popsal vyse, zareaguje tak, ze skupina automaticky podvedome pochopi ze ty vlasy jsou jeho slabost. Tento zazitek pak logicky zduvodnime tim ze je on chudak. Je chudak proto ze nema vlasy. Jinymi slovy, na zaklade toho jak zareagoval si o nem poupravime svuj usudek. Zpetne racionalizujeme to jak zareagoval.

Tohle funguje i naopak. Ten citronovej zna neco co my ne. Zareaguje nejak tak ze nakonec je videt ze ten kdo se mu chtel posmivat nad nim timhle pokusem ale OPRAVDU neziskal vubec zadnou moc. Casto dokaze zareagovat i tak ze ten kdo se o tohle pokusil tim pokusem paradoxne upevni moc toho na koho utoci, a sam utocnik v ocich skupiny ztrati (coz ale casto nebyva tim ze by zpetne reakci utocil). Tohle co tu popisuji je mozne jen diky tomu ze tihle lide maji opravdu velmi silne socialni zkusenosti. Maji respekt vsude kam prijdou. Deje se to automaticky, protoze jsou takovi uz leta.

Nicmene pointa je ze tim jak zareagovali vznikl spor (kognitivni disonance je pak automaticke nutkani lidi tento spor odstranit). Tim sporem je fakt ze utok ci posmesek nezafungoval tak jak ve vetsine pripadu by zafungovat mel.

A ten spor si lide ve skupine nejen nejak logicky zduvodni. Kognitivni disonance ma totiz velmi silnej vliv i na chovani.

Ta kupina nutne a nevyhnutelne pozmeni svoje vnimani te osoby, a dokonce i sve chovani, tak aby spor zmizel.

Jinymi slovy, ziskas respekt cimz spor zpusobujici kognitivni dissonanci zmizi. Holky to ze najednou v jejich ocich stoupl casto pak racionalne zpetne zduvodni tim ze dana osoba ma charisma nebo treba tim ze je to poradnej chlap. Chlapi samozrejme spis dojdou k nazoru ze po nem holky leti jen diky penezum .

Pravda je takova, ze on ma charisma penize a holky prave diky tomu jak dokaze jednat s lidmi. Je uspesny v zivote proto jaky je. A protoze jeho uspech plyne z charakteru jeho osobnosti, jsou i charisma a penize jen dusledkem jeho charakteru ne pricinou. A ano ta luxusni kost by s citronem nejspis nebyla kdyby nemel penize. Ale ne proto ze nema ty prachy, ale spis pro to ze neni dostatecne uspesny (a proto nema prachy).

Ona je s nim proto ze proste ten clovek budi respekt. Proste neco znamena.
acotaktopada
Dead Kodet - pěkný příspěvek ...plně souhlasím
a k té stravě ..je to základ ,to že si napatlám jen minodixil a čekám ,že budu mít květak jako v 15ti to asi ne
Josef
Ja som to chytol neskoro, ale pripravok od talianskej firmy Brelil "BIOTRAITEMENT HOMME" mi pomohol natolko, ze sa padanije zpomalilo. Nemozem povedat ci sa zastavilo uplne, ale pred pouzivanim tehto pripravku mi zostavaly guce vlasou v rukach.
Dominik
Nevím jestli to tu patří je mi 18 : Zdravím já jsem mněl slabší chudokrevnost tak mi vypadlo tak 39 vlasů při kouopáni . Ted´ tak 4 - 6 . Bral jsem dopněk stravy : železo a ted´ beru ještě selen . Ještě jsem hodně zhubnul a taky celkově začal víc sportovat . Osobně si myslím že je to někdy o životním stylu , dost jezdím na kole a když tak jedu tak můžu říct , že naprosta většina cyklistů má fakt pěkný vlasový porost , tak vám přeju taky hodně zdaru aspon´ tolik kolik jsem ho mněl já : - D
kokotar
Zpozoroval jsem jednu vec ve vztahu k plesateni (mozna se to zda jen me), a to ze plesati chlapi maji vetsinou mene vyvynute svaly na stehnech proporcialne k vrsku tela - urcite se najdou vyjimky, ale rad bych vedel, jak jste na tom vy s muskulaturou kvadricepsu?
Acid
kokotar
Blbě ...čemu to přisuzuješ?
Dominik
kokotar
Zpozoroval jsem jednu vec ve vztahu k plesateni (mozna se to zda jen me), a to ze plesati chlapi maji vetsinou mene vyvynute svaly na stehnech proporcialne k vrsku tela - urcite se najdou vyjimky, ale rad bych vedel, jak jste na tom vy s muskulaturou kvadricepsu?

Tak to by stačilo posilovat stehna , na druhou stranu by to , že chlapi co mají více vivinuté: ) stehna mají víc vlasů , potvrzuje teorii o cyklisteh . Asi na tom něco bude jak jsme to spozorovali nezávisle .
Joffrey
Moje stehýnka jsou hubeňoučká taky, musel bych je naposilovat. Jiní je ale neposilují taky a stehna mají objemově stabilní. Celkově mám svalnatější vrchní část těla, při šplhání nemusím používat nohy díky tomu, že mám sílu v rukách a na nohou nenesu těžké svaly. V posilovně zvedám ty samé i větší váhy jako o 30kilo těžší vrstevníci. Nejsem ale dobrý ve vytrvalostních sportech. Mám rychlý metabolismus. K tomu abych přibral se musím doslova přežírat až tak, že mi to rozhodí zažívání (teď už to nedělám). Anabolický efekt je krátkodobý, svaly hned ztrácí na objemu, ale silově nedochází moc ke změně, což přisuzuji většímu množství DHT než volného testosteronu. Za posledních pár let jsem docela zchlupatěl - vysoké DHT. Bývám věčně nadržený. Mám relativně vysoký emoční kvocient, přizbůsobuju se rychle, ale někdy se dokážu vytočit na neúnosnou mez kdy se těžko ovládám. Můj rezultát - jsem asi evolučně blíž k orangutanovi Takže finasterid mi zřejmě jen prospějě
Bruce Willis
kokotar
O tomto sme sa uz bavili s Acidom, takisto patrim do tejto skupiny.Rozhodne si trafil teraz klinec po hlavicke. Moje treningy su za posledny pol rok hlavne silovo-objemove, vela serii,malo opakovani, dominuju drepy a mrtvy tah, ale musim priznat ze narast objemu na stehnach nie je dostatocny.

Acid - opat sa hlasim do sluzieb po dlhom case, stagnoval som so stravou a s doplnkami a zas mam na hlave o dost vlasov menej, ale ide jar, baby zacnu vytahovat sukne, bude viac slnka, viac vitaminu D, takze to vidim optimisticky))
aneken
Se musím přiznat, že jsem vůči závislosti mezi vlasatostí a silností stehen trochu skeptický. My lidi máme tendenci mezi vším hledat nějakou přičinnou souvislost a tady mi teda jakékoli pojítko uniká. Mrkněte na fotbalisty (baleťáky), silná stehna mají všichni a kebuli vlasatou každý jinak. Ale doktor nejsem ani vzdáleně, takže to může být mou omezeností, rád si nějakou hypotézu vyposlechnu.

(Jinak stehna mám stejně slabá jako zbytek, žádnou nerovnováhu bych tam v tomto ohledu neviděl ).

(Jsem byl dnes na obědě "all you can eat" a u vedlejšího stolku se cpala banda týpků, hádejte, kdo měl nejvíc vlasů, no samozřejmě ten nejvypasenější, to byl malý vorvaň na procházce.)
kokin
Taky přemýšlím, že s tím začnu něco dělat xD Je mi 18 a kouty cca 5cm viz. galerie. Fotka vypadá strašlivě, ale ve skutečnosti se mi to tak hrozné nezdá ... byl bych rád za radu díky.
kokotar
Nevim, jestli to spolu souvisi, ale zpozoroval jsem to na vetsine plesatych, ta slaba stehna

osobne jsem pomerne ve forme, ale kdyz prestanu cvicit, stehna mi mizi strasne rychle

urcite je sovislost mezi ejakulaci a silou stehen, cim castejsi ejakulace, tim rychleji slabnou stehna, na to bych dal krk

podle me je to nedostatkem T

otazka je, zda by to fungovalo i opacnym smerem, tedy zda-li drepy ci posileni stehen by mely vliv na vlasy

kdyz tak o tom premyslim, stav mych vlasu koreloval s siri ci utlosti mych kvadricepsu - pokud mam svaly na stehnech, vlasy jsou silnejsi a obracene

zkousim ted 1x do tydne drepy na max opakovani, po tydnu pridavam deset - tenhle vikend me ceka 100
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . >>
Padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Padání vlasů »

Nejefektivnější plán pro 18-ctileté, kteří mají kouty?

Váš příspěvek:
  :-) ;) ;) ;) :-( ...    Tučně Kurzívou Podtrženě    Odkaz na www stránku Link na YouTube video  

Přejít na forum: 

Provozovatel: Ing. Lukáš Vodička, Libická 6, 130 00 Praha 3, IČO: 865 81 716

Pohání easy forum software miniBB™ © 2001-2021  |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2021