Padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Padání vlasů »

Stříhání vlasů - napomáhá proti padání?

Autor Stříhání vlasů - napomáhá proti padání?
Annienn
Ahoj,
chtěla bych se s Vámi poradit. Už dva roky trpím vypadáváním vlasů. Lítám všude po doktorech, ale snažím se si to moc nepřipouštět, ikdyž to není zrovna jednoduché. A tak se Vás chci zeptat, mám středně dlouhé vlasy, které si pro svůj pomalý růst vlasů pěstuji již celkem dlouho. Ale kvůli mým problémům sem ochotná si je ostříhat. Proto se Vás ptám, zda-li radikálnější zkrácení vlasů pomůže proti jejich padání? Nedávno jsem byla u kadeřnice, zkrátila mi vlasy cca o 5 cm a pořád padají stejně..

Ještě jedna věc, slyšela jsem o lopuchovém výluhu, že prý vlasům pomáhá. Pokud s ním máte někdo nějaké zkušenosti, budu velice ráda, když se o ně se mnou podělíte.

Předem Vám děkuji za odpověď. Lucka
Annienn
Nikdo nic..?
milos77
Několikrát jsem to slyšel, že ostřihání vlasů nakrátko nebo dohola pomůže omezit vypadávání, ale osobně tomu moc nevěřím. Na druhou stranu pokud tomu někdo silně věří tak to může pomoci. Za zkoušku to asi stojí, zase tak ztratit se moc nedá.
aneken
Annienn
imho jsou kratší vlasy méně mechanicky namáhané, snadněji se vyživují a doktorka mi říkala, že bych si je měl stříhat tak jednou za pět týdnů, že je to regeneruje. i pokud si člověk chce něco mazat na hlavu, tak je to praktičtější s kratšíma.
marcus
Nedávno jsem se nechal stříhat u zkušené kadeřnice a vlasy vypadají podstatně lépe, dokonce i hustší... Určitě to má své výhody.
green
Ahoj, stříháním vlasů nevylepšíš jejich hustotu .. vlas má prostě určitý cyklus .. je pravda, že bude míň účas namáhaný kvůli kratším délkám a tím pádem ty přirozený výpadek vlasů měl být menší .... takže možná opticky se bude zdát i hustota větší
ale myslím si, že to nemá nějaký vyšší vliv
alie
Z me zkusenosti ostrihat a nebo dokonce oholit nepomuze!!!!!! Je mi lito!!
Padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Padání vlasů »

Stříhání vlasů - napomáhá proti padání?

Váš příspěvek:
  :-) ;) ;) ;) :-( ...    Tučně Kurzívou Podtrženě    Odkaz na www stránku Link na YouTube video  

Přejít na forum: 

Pohání online community script miniBB™ © 2001-2018  |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2018