Padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Padání vlasů »

Maskovat či jít do hola s fotem

Autor Maskovat či jít do hola s fotem
ClavoAntonio
Zdravím všechny čtenáře tohoto fóra a prosím o radu. Je mi 26 let a vypadáváním vlasů trpím už od 20 let, zajímal by mě názor ostatních na můj stav, který je zřejmý z přiložených fotografií. Netuším o jaký typ vypadávání vlasů se jedná. Hlavně by mě zajímal Váš názor zda současný stav maskovat, či hlavu oholit. Budu se těšit na odpovědi.
ClavoAntonio
Fotky

obrazek
obrazek
ClavoAntonio
Foto pleši

RRR_2.JPG
RRR_2.JPG
ClavoAntonio
Foto

RRR_1.JPG
RRR_1.JPG
ClavoAntonio
Fota

S_1.JPG
S_1.JPG
S_2.JPG
S_2.JPG
S_3.JPG
S_3.JPG
ClavoAntonio
Všechny fotky byly nafocené v průběhu cca 30 min., pokoušel jsem se ukázat jak mé současné vlasy vypadají a různé možnosti zakrytí pleše.
ClavoAntonio
Na posledních 2 fotkách je nejlepší možné zakrytí, kterého jsem schopen při této délce vlasů. Po umytí šampónem, jdou vlasy ještě lepé překrýt, neboť jsou takové "načechrané" jsou dál od hlavy.

E_2.JPG
E_2.JPG
E_1.JPG
E_1.JPG
Acid
ClavoAntonio

Klasika AGA, vlasů v okolí toho prořídlého ložiska máš dost, maskoval bych to. Mrkni tady na foru na Mane - zesilovač vlasů. Osobně bych na noc stříkal minox 5% a přes den maskoval Mane či něčím podobným. BTW oholit to můžeš vždy, ale nechal bych si ty vlasy...mrkni na to vlákno o Mane, je to myslím přmo pro tebe řešení na další třeba 3roky...
robot
ClavoAntonio
To ti ještě tak 4 roky vydrží,měl jsem to nějak podobně.Stačí mít šikovnou kadeřnici.
ClavoAntonio
robot
To ti ještě tak 4 roky vydrží,měl jsem to nějak podobně.

A jak si na tom teď, zajímalo by mě co mám za 4 roky čekat. Dnes jsem byl na kožním a paní doktorka mi poradila ať se s tím smířím, za dobu její 20 praxe prý nic AGA nedokázalo vyléčit, Alpicort F, který jsem dřív používal mi už nedoporučuje, je prý jen do pleši max. velikosti 10x10 cm a to už jsem překročil. Možná zkusím kadeřnici jestli mi dokáže vytvořit nějaký lepší účes.
Zajímalo by mě co můžu čekat za 4 roky, jestli to bude pokračovat nebo ne? Jak jsi na tom ty?
Misule
A jak to řešíš v létě? Přece když vylezeš z vody, tak máš po maskování. Já bych se na to vykašlal a ojel to strojkem. Anebo můžeš baštit finasterid, za rok máš vlasy jak ve dvaceti, ale chuť na sex jak v osmi
ClavoAntonio
Finasteridu bych se trochu bál, raději budu bez vlasů než impotentní. Problémy s maskováním nemám ani tak v bazénu jako venku. Stačí abych vyšel na ulici a trochu zafoukalo a hned si musím upraovat vlasy Strojkem bych to vzal rád, ale nevím jestli mám na oholení hlavy vhodnej tvar lebky.
robot
ClavoAntonio
blbě ale to jsi asi nechtěl slyšet.Ta rychlost bude dost různorodá,já to začal řešit zhruba před rokem a půl,což už bylo dost pozdě.Čekej,že postupně to nabere rychlý spád.V podstatě,když vlasy padají a je jich dost,tak tomu nevěnuješ pozornost a pak se to zhoršuje.Já vlasy dost geloval,pak mín a mín,pak vůbec a ted začesávám To povětří je děs,mě z něj pak bolí vlasy jako blázen.Zkus si nechat vlasy provzdušnit,vypadá to pak lépe.Ale záleží na kadeřnici.U mě dělala dost zázraky.Já to nechávám pořád zkracovat,at si okolí zvyká.
Acid
robot

"Já vlasy dost geloval,pak mín a mín,pak vůbec a ted začesávám"


JJ musím potvrdit..stejný scénář
ClavoAntonio
Doporučujete spíše delší vlasy nebo zkrátit?
milos77
Mně se zdá, že to maskované nevypadá moc dobře, poslední dvě fotky už jsou jako přehazovačka. Doporučoval bych oholit.
ClavoAntonio
Je pravda, že stávající účes nevypadá nejmoderněji, spíš jako ze 60. let , oholení hlavy se trochu bojím, nevím, jestli mi to bude slušet, jestli mám vhodný tvar hlavy na takový "účes" škoda, že to nejde nějak vyzkoušet jak by to vypadalo, aby se člověk mohl rozhodnout jestli do toho jít nebo ne . To je moje největší obava jak bych vypadal a jak by reagovalo okolí, ale to maskování mě už vysiluje.
Uranulre
Shod to! Budeš vypadat drsně! Posilovací věž máš, tak přiber kila a cvič..budeš drsnej borec a nee chlapec co se trápí zakrýváním plešky...to je fakt bída. Staň se chlapem!
brutus
Vem to strojkem, ale napřed si to nech protetovat, pokud se ti ovšem podaří je v Brně zkontaktovat, začni cvičit, kup mašinu... jinak dál budeš inklinovat k image umaštěnýho pivního impotentního fotra s přehazovačkou jak z osmdesátých let, trávící hodiny u zrcadla a snažícího se z hovna uplést bič a nakonec budeš k nerozeznání od faráře ze Slunce, sena
ClavoAntonio
Ten farář mě rozesmál Jak to tak vidím, tak mě asi nakonec všichni přesvědčíte. Jen aby mě lidi nepovažovali za skina a já pak nedostal od našich opálených, diskriminovaných spoluobčanů co by ze všeho nejraději pracovali a slušně žili
Richard
Tvoje fotky mi připomínají přehazovačku, takže jednozančně oholit a nebo zavčas koupit paruku. Pokud začneš nosit paruku dřív, než budeš mít úplné koleno, tak to nikdo nepozná. Ona totiž oholená hlava nesluší úplně každému chlapovi, každý nemá obličej jak Bruce Willis. Spousta kluků s oholenou hlavou vypadá jak po chemoterapii.
michkop
Na přehazovačku se vyprdni. Buď oholit, pokud ti to tvar hlavy dovoluje a nevypadáš bez vlasů hůř než s vlasama, což by byl můj problém. A nebo bych zkusil zamaskovat, než o ty vlasy přijdeš úplně, to pak nebudeš mít problém ani s holením
Vlasů je tam pořád dost, tak by to smaskováním mohlo dělat dost dobrej dojem.
Osobně bych doporučoval Mane místo nanogenu, protože Mane vydrží na vlasech i po namočení, jen to musíš nechat samovolně ushcnout a nesušit to ručníkem a pak rozčesat, sám jsem se s ním vloni v létě koupal u moře a s trochou opatrnosti je to absolutně v pohodě.
Místo hned kupovat paruku nebo holit bych nejdřív zkusil maskovat.
ClavoAntonio
Paruku v žádném případě, cítil bych se asi trochu méněcenný, že si na něco hraju a nedokážu se s tím vyrovnat. Mane a podobné přípravky jsou pro mě zbytečně finančně náročné. Nevím jestli mám vhodnou hlavu na oholení, jak se to pozná?
michkop
pokud ti to tvar hlavy dovoluje a nevypadáš bez vlasů hůř než s vlasama, což by byl můj problém
z čeho usuzuješ, že zrovna ty nemáš vhodnou hlavu na oholení. Já to u sebe nedokážu posoudit, jestli ji mám vhodnou ani ne, vlastně ani nevím jak se to má poznat.
STARK
Ahoj, mám podobný problém jako Ty(ClavoAntonio). A to jsem o tři roky mladší..Já to řeším tím sprejem od Mane, akorát jak se tu už zmínilo je to celkem finančně náročný...Loni v létě jsem si ale zkusil jít právě do hola na "skina". No a abych řekl pravdu(ikdyž mě se to celkem líbilo), tak reakce kamarádů dobrá nebyla..Snad jen dvě kámošky to ohodnotili větou "dobrý", ale mám obavy že to bylo jen ze soucitu, ostatní, protože mě mají zaregistrovanýho jako toho kdo si geloval vlasy atd.. Jenže ikdyž používám ten sprej tak je jen otázka času, než si ho budu sprejovat na prázdnou hlavu, takže se tomu oholení hlavy do budoucna nevyhnu. Mě utěšuje jen že jsem takový "klon" svého otce a ten chodí holohlavej celej život a vypadá dobře, ženským se líbí..takže jde oto nebát se to zkusit oholit
STARK
* ostatní, protože mě mají zaregistrovanýho jako toho kdo si geloval vlasy atd. se ktomu mému novému účesu stavěli spíše zdrženlivě, ale v budoucnu si budou muset zvyknout no..
ClavoAntonio
STARK
Loni v létě jsem si ale zkusil jít právě do hola na "skina". No a abych řekl pravdu(ikdyž mě se to celkem líbilo), tak reakce kamarádů dobrá nebyla.

To chápu, vlastně na to i sám odpovídáš
STARK
ostatní, protože mě mají zaregistrovanýho jako toho kdo si geloval vlasy atd. se ktomu mému novému účesu stavěli spíše zdrženlivě

Možná ti ten krátkej účes i slušel víc, ale problém je v tom, že si tě všichni pamatují s vlasy. To máš jako s jakoukoliv radikální změnou účesu, nebo když někdo začne nebo přestane nosit brýle, výrazně změní styl oblékání. Třeba si na někoho z okolí vzpomeneš, kdo prodělal takovou změnu a jak si ho vnímal sám. Já mám možná výhodu v tom, že na přelomu dubna května letím do Anglie na skoro rok (takový splněný sen po studiu), kde mě nikdo nebude znát, tak můžu zkusit jít do hola, strojek jsem si už koupil .
STARK
Jojo, při takové příležitosti bych to zkusil a uvidíš co na to angličani (a hlavně angličanky) budou říkat..
ClavoAntonio
Nakonec jsem vlasy zkrátil, zatím to není konečná délka, ale aby to potom nebyla taková změna. Holá místa jsou více vidět, ale co už. Ale proč to sem vlastně dávám. Na těchto fotkách je už lépe vidět moje hlava. Dá se podle nich říct, jestli mám vhodný tvar lebky na hodně krátký účes? na 1 mm, nebo ještě kratší?

FF_1.JPG
FF_1.JPG
FF_2.JPG
FF_2.JPG
FF_3.JPG
FF_3.JPG
sparrow
Vypadáš úplně, ale úplně v pohodě, nebál bych se to nechat krátký a vůbec to neřešil. Možná by to mohla ale posoudit nejaká slečna
Měj se.
ClavoAntonio
Dá se říct jestli mám vhodnej tvar hlavy? mě příjde spíš úzká a ne kulatá.
. 1 . 2 . 3 . >>
Padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Padání vlasů »

Maskovat či jít do hola s fotem

Téma je uzavřeno, proto nemůžete odeslat příspěvek.
Přejít na forum: 

Pohání discussion forum software miniBB™ © 2001-2019  |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2019