Padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Padání vlasů »

Padaj mi vlasy v 17

Autor Padaj mi vlasy v 17
marketkaP
Nedavno mi strasne zacaly padat vlasy. Napred to bylo vic vlasu pri myti, tak sem si zacala delat ruzny masky atd, ale ted se to strasne zhorsilo. Prohrabnu si vlasy a mam v ruce chomac vlasu, pokazdy..sem z toho upne na dne, na svych vlasech docela hodne lpim...je pravda ze si tak jednou za tri mesice dam preliv, ale to prece nemuze bejt tim?
Na vlasy pouzivam specialni sampon / panthenol, regeneracni kondicioner, obcas masku, pred fenovani a (obcasnym) zehlenim na ne nanesu pripravky...cpu do sebe b/komplex.. a ted sem si koupila kapky lichorerisnice - gresik... ale nic mi nepomaha co mam delat ?
budu rada za kazdou radu
Mel
V tomhle věku to je často hormonální problém, způsebený například antikoncepcí.

Nemáš moc suchou nebo mastnou pokožku? Dělají se ti lupy? Co pitný režim? Máš vyváženou stravu?
terezie
Tak nejdříve zkus zjistit příčinu proč Ti právě teď začali padat, jestli si neměla v předchozích měsících nějaký stres nebo změna ve stravě.Taky to může být onemocnění štítné žlázy nebo špatná hladina hormonů. Hlavně boj s vlasy je většinou běh na dlouhou trať. Mě tento problém trápí už pět měsíců a mám vyzkoušeno hodně přípravků, zatím nic nezabralo, vlasy řídnou dál, už teď mám na hlavě jen pár slabých vlásků.. Až zjistíš tu příčinu, tak pak se to dá lépe už léčit. Možná bych zkusila kapsle Fitoval, ty jsou prý jako biologická výživa pro vlasy, mne hodně pomohly na nehty, takže by Ti mohly pomoct na ty vlásky. Potom se hodně doporučuje aplikátor Biohar, mne nepomohl, ale to neznamená, že někomu nemůže pomoci. Tak držím pěsti, moc dobře znám, jak je člověk proti tomu bezbranný. Hlavně se z toho moc nestresuj padání se může zastavit a vlásky mohou dorůst
Padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Padání vlasů »

Padaj mi vlasy v 17

Váš příspěvek:
  :-) ;) ;) ;) :-( ...    Tučně Kurzívou Podtrženě    Odkaz na www stránku Link na YouTube video  

Přejít na forum: 

Provozovatel: Ing. Lukáš Vodička, Libická 6, 130 00 Praha 3, IČO: 865 81 716

Pohání chat forum software miniBB™ © 2001-2021  |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2021