Vypadávání vlasů u ženDiskuze Více vlasů.cz » Vypadávání vlasů u žen »

CO tedy pomáhá?

Autor CO tedy pomáhá?
Peťule
Rawen
Ještě jsem koukala na tvůj starší příspěvek a co se týče hladiny androgenů, tak testy bývají často v pořádku (vejdeš se do tabulek), ale vzájemný poměr hormonů není OK a to způsobuje apdání vlasů. Ale testy to neodhalí. Proto i když máš testy OK, nemáš záruku, že vlasy nepadají kvůli hormonální dysbalanci. To se většinou pozná až podle toho, jestli se vlasy po horm. léčbě zlepší.
Držím pěsti, určitě to nakonec dobře dopadne :-)
petrap
ahoj holky, dnes jsem si koupila přípravek na padání vlasů.Kamarádka říkala, že s ním má velmi dobré zkušenosti. Je to od firmy WELLA a jmenuje se to LIFETEX-BALANCED ANTI HAIR LOSS LOTION. Mě to stálo 420Kč ,ale na netu to seženete i o stovku levnější. Vyzkouším a podám informace. Jinak mi známá říkala, že prý již 14 let používá na padání Biosil plus, prý stojí v lékárně kolem 60Kč a hodně ji pomáhá. Jsou to tablety.
U mně nic nového. Vlasy padají stále hodně. Poznatek akorát ten, že když je vlasů méně a méně, více se mastí. A to vidím i na kamrádkách.Ty co mají málo vlasů, musí si mýt vlasy častěji. Takže už jsem tam, kde jsou oni. Co nadělám....
Takže holky držme se.A napište, máte-li zkušenosti s tímto přípravkem.
Peťule
petrap
Peti, Biosil je dobrý pro ty, kterým pomůžou jakékoliv vitamíny. Já jsem ho brala půl roku a nic. Pokud to není to běžné padání z nedostatku vitaminů nebo kvůli ročnímu období, tak u složitějších příčin nepomáhá.
Amálka
Ahoj holky,
i já patřím k vám do klubu - bohužel. Je mi 26 let a vlasy mi padají už 2,5 roku a během této doby v podstatě nežiju ale přežívám. Ze začátku jsem dost brečela a myslela na nejhorší. Fakt je, že se s tím člověk smíří (i když ani nechce) a čím dřív tím líp. Mně to začalo po vysazení antikoncepce. Jako většina z vás jsem postupně absolvovala všechno (od Centra zdavých vlasů, po Neocapil, Pregain, různé tablety, po všechny možné testy hormonů). Suma sumárum nic mi ve skutečnosti nepomohlo. Snažím se z vašich příspěvků zjistit, co máme všechny společného, že nám ty potvory padají.

CO pomáhá? Nevím. Ale vím CO nepomáhá (alespoň většině z nás). Prakticky všechno co jsme všechny již zkusily. Neléčíme totiž příčinu, ale následek.

Nevím nakolik s tím vším souvisí psychika, protože stres má každý - to by byly všichni plešatí :) Faktem je, že když jsem ještě byla OK, potkala jsem starou známou a ta měla velké problémy s padáním. Od té doby jsem se toho začala bát že to může potkat i mě - a vidíte, potkalo.
Když přijdu na něco co pomáhá, budete první komu to povím.
Držím všem palečky.
Hel?a
Ahoj, chtěla bych se podělit o svoje zkušenosti z vypadáváním vlasů. V srpnu loňského roku mi začaly hodně padat vlasy. Moc jsem jich nikdy neměla a tak jsem se pomalu začala smiřovat s tím, že si budu muset asi pořídit paruku. Nepomáhaly ani všechny možné vitamíny a stopvé prvky. Na podzim jsem četla v jednom časopise o Bioaquanolu U. Koupila jsem si u nás v lékárně /museli mi to objednat/ malé balení na zkoušku. Začal jsem si to dávat poctivě každý den - jsou v tom samé bylinky jako kopřiva, měsíček atd. A ejhle, vlasy přestávaly padat. Teď, na konci února mi vlasy už nepadají a dokonce se mi ojevují nové malé vlásky i na místech, kde mi už dlouho nic nerostlo,jako třeba kouty. K tomu beru z vitamínů jenom pangamin. Je to obojí cenově velmi přístupné a u mě to fakt funguje. Myslím, že to stojí za zkoušku.
Evelyn
Helča:
nojo vidíš, Bioaquanol U mi pomohl, když jsem tyhle problémy měla úplně poprvé. Ale potom už mi připadal příliš slabý - i když to jsem si mohla taky jenom namlouvat. A taky se to musí mazat opravdu poctivě, což je u mě trochu problém.
Peťule
Evelyn a Helča
Holky, díky za tip :-) Teď mám objednanou propolisovou vlasovou vodu, kterou tady někde kdysi chválila Darca, že pomáhala při androgenní alopecii. Pak taky poreferuju. Pokud nebude žádný efekt (ale já moc doufám, že bude :-))), tak zkusím ten bioaquanol.
kastanka
NOO,nejdřív se musí zbavit tělo nánosů v tlustém střevě..,potom se do těla dostanou živiny,které jinak nemají šanci se do těla dostat..!!Takže užívat vše možné předtím,než se tělo nedetoxikuje,je zceela zbytečné..Teď se dá už i vČR sehnat Colonix..,je to bomba na trhu..Já už ho beru... :o)
Rawen
Tak se zas po měsíci ozývám, abych poreferovala, moc děkuji za všechna povzbudivá slova.
Návštěva na Vinohradech proběhla celkem dle mých představ a vašich zkušeností. Paní doktora /tuším že Klausová/ byla velmi příjemná, prohrábla mi hlavu, ujistila se, že mi skutečně vlasy padají, vyposlechla si můj příběh a konstatovala, že to bude podmíněno hormonální nerovnováhou (stres - tedy když pominu ten z padání - jsme vyloučily, ve výživě to taky nebude a mužské hormony jsou taky v cajku, tedy dle testů). Poradila, ať určitě zkusím Alpicort, že mi nejspíš pomůže, protože zabraňuje působení hormonů na pokožku hlavy a následnému vypadávání. Vitamíny a methionin ať beru dál a za měsíc, což bude tohle pondělí, se jí telefonicky ozvu a poreferuju, jak mi Alpicort pomáhá, pokud ne, domluvíme se co dál (zmínila další testy a neocapil)
Takže jsem přijela dom, napatlala si toho smraďocha do hlavy a činím tak každý večer. Moje pocity byly první týden nic moc, pak se to dost zlepšilo, v odpadu jsem při mytí dokonce nenašla ani vlas, což mě hodně nakoplo. No ale poslední cca týden se to zas začíná podle mně rozjíždět. Je to taková houpačka. Jeden čas je to docela dobrý a pak zas jak rána kladivem do hlavy. A hlavně si říkám, i kdyby to Alpicort držel, nedá se používat věčně. Nikde jsem se to nedočetla, ale kolik tak...3,4 měsíce? Vedlejší účinky při dlouhodobém používání jsou dost hrozivé.
Mám takovou teorii. Pokud hormonální ATK navozuje stav těhotenství a pořádně nefunguje /což je můj případ - tři dny špiním i v mezidobí cyklu/, tak to může být to samé, jako padání vlasů po porodu. Prostě hormonální chaos. Ptala jsem se doktorky, co mi tedy radí. Brát dál Chloe a doufat, že se to usadí, nebo jí vysadit a doufat, že se to brutálně nezhorší, uklidní a tím pádem přestane problém s vlasy. Nedokázala mi odpovědět, tělo prý může zareagovat v podstatě jakkoli. Tak to jsem blázen, rady a pomoci nikde.
Holky, všem vám držím palce, hrozně moc. Musíme bojovat a doufat, neztrácet naději. Musím říct, že tak krásný klid v tom období, kdy se zdálo, že Alpicort zafungovat, to byla nádhera...o to horší je pak návrat do kruté reality.
Pořád slyším, že jsou horší věci. Jo, jsou. Určitě. A nechci ten problém zveličovat. Ale kdyby to bylo na zadku, tak se tomu zasměju. Hlavu prostě neschováte. Občas mám chuť zalízt pod kabát a počkat jak to dopadne :-)
Držte se.
Peťule
Rawen
Cituji: Rawen
Ptala jsem se doktorky, co mi tedy radí. Brát dál Chloe a doufat, že se to usadí, nebo jí vysadit a doufat, že se to brutálně nezhorší, uklidní a tím pádem přestane problém s vlasy.

Tak tohle jsem zkoušela minulý měsíc, vysadila jsem Diane 35 (= Chloe) a doufala, že se to bez ní usadí. Po měsíci, kdy jsem denně nasbírala 100 vlasů, při mytí tak 500 a vlasy mi (apoň podle mě) viditelně prořídly, jsem to už nevydržela a jsem zpátky na HAK. Tentokrát Yadine a strašně moc doufám. Hned první týden je to oproti stavu bez HAK lepší, ale já to potřebuju porazit úplně :-)
Nejsem první, komu se po vysazení HAK vlasy brutálně zhoršily, takže to ze své zkušenosti nedoporučuju. HAK je sice, mírně řečeno, sviňstvo, ale přírodní věci bohužel každé z nás nezaberou ideálně.
sunamon
Ahoj holky, naposledy jsem tady byla v listopadu, myslela jsem, že že všechno bude ok. V listopadu jsem začala užívat Chloe, první měsíc SUPER, druhý taky , ale pak mi vlasy začaly opět padat. Myslela jsem, že je to zlý sen. Takže ani mě HA již nepomáhá. Holky, máte taky pocit, že intenzita padání, se v průběhu měsíce mění? Přeji hodně vlasů!
Peťule
Cituji: sunamon
Holky, máte taky pocit, že intenzita padání, se v průběhu měsíce mění?

Taky bych řekla, že se mění. Já když jsem brala Dianu 9 měsíců, myla jsem co týden, tak jsem měla vždycky lepší týdny a horší týdny. Vždycky naděje, že už se to zastavuje, a pak zas nic. Ještě víc se to asi projevovalo, když jsem brala Dianu zároveň s Verospironem, asi čím větší aniandrogenní efekt, tím větší výkyvy. Akorát jsem nevystopovala, ve které fázi cyklu to bývalo lepší - pokaždé jindy.
sunamon
Pokud můžu říct, za ty 3 měsíce jsem vypozorovala, že nejhorší je to když začnu menstruovat, pak se to postupně lepší, nejlepší je to, když dojídám platko, to mi padaj nejmíň, no a pak to zase začíná.
Helena78
Ahoj holky, se zájmem pročítám vaše příspěvky, trápí mne totiž naprosto stejný problém jako vás. U mě to začalo před 3/4 rokem, přibližně. Vysadila jsem HAK, protože jsem se chtěla zbavit zbytečné chemie. (Výborný nápad! :´() Vlasy začaly hrozně moc padat, byla jsem z toho dost zoufalá protože mám vlasy hodně dlouhé (a do té doby taky husté). Zkoušela jsem vitamíny - bez jakéhokoli efektu. Tak jsem koupila nějaké tabletky (jedno baleni skoro sedm stovek), užívala tři měsíce - velkolepé sliby a účinek naprosto žádný. Šampony slibující pomoc, včetně Revalid (?), nejsem si jistá názvem, myslím, že se to jmenovalo takhle, taky nic moc. Tablety Revalidu oproti tomu trochu chvilku pomáhaly. No, ale nijak dramaticky, a taky to dost stálo. Doktorka mi nasadila léky na štítnou žlázu, měla jsem ale podle testů jen hraniční hodnoty. Taky na vlasy žádný podstatný vliv. Tak jsem se smířila s tím, že vlasy mít asi nebudu. No, ale teď - ne že by přestaly padat úplně, to ne. Ale, mám pocit, že je to na dobré cestě. Koupila jsem si Bioaquanol, mažu dvakrát denně (naštěstí to hezky voní) a opravdu si myslím, že to zabralo. Možná o polovinu se snížilo vypadávání - růst nových zatím nepozoruju, ale snad se to taky zadaří. K tomu ještě Selen a Zinek, někde jsem četla že jsou pro vlasy důležité. Celková cena za 250 ml Bioaquanolu 112,- a Selen/Zinek 32,- na měsíc. Oproti horentním sumám za předchozí pokusy je to super cena. Jak říkám, není to stále úplně dobré, ale po předešlé všemožné léčbě mě překvapila pomoc od něčeho o čem jsem si ani nemyslela, že by to mohlo fungovat. Možná se mi srovnaly v těle hormony (vyčistila se mi pleť, po vysazení HAK jsem vypadala šíleně), upravil se mi cyklus. Nevím, doufám že to není jen přechodné období - viz některé vaše příspěvky. Vím ale že návštěvy lékařů mi nepomohli, vše se tvářilo víceméně normálně. A taky vím, že už se k HAK nevrátím, je to neskutečný svinstvo, nikdy bych nevěřila jak moc to rozhodí tělo. Jsem ráda, že jsem se nenechala do toho opět naverbovat. Ještě poreferuji jestli najdu něco co by taky zabralo.
Veve
Ahoj holky, mám úplně stejný problém jako vy, v některých příspěvcích, co jsou zde napsané jakobych se viděla. Dle kožní mám AA, napsala mi Verospiron a Alpicort F na matlání do vlasů. Zatím ho beru cca 14 dnů a pozoruju první výsledky, vlasy nejsou tak mastné a již tolik nepadají. Mám v plánu si zajít do lékarny také koupit nějaký ten doplněk stravy na vlásky. Co už jsem vyzkoušela dřív, než jsem se odhodlala řešit svůj problém u doktroky: selzink plus - dobrý efekt hlavně kvůli stresovým faktorům, pangamin - neměla sem s ním trpělivost, takže jsem ho vlastně ani nedobrala a nebylo mi po něm dvakrát dobře, lecithin - ten občas beru a beru ho hlavně ve zkouškovém období, nevím jestli pomáhá na vlasy, ale rozhodně mi to po něm líp myslí, a to nejen ve škole, ale i v práci. Vodičku na vlasy od Phytoderma - vlasový stimulátor s esenciálními oleji - vlasy krásně voní, mám pocit, že i pokožka hlavy se lépe prokrvila, cca 170 Kč. Momentálně používám na vlasy šampon Pregaine a chystám se v lékárně koupit tabletky Regaine, dále zinek a vit. A, protože bez áčka se zinek nemetabolizuje v játrech a jeho využití pro organismus je minimální, tělo si nic nevezme. Souhlasím s tím, že tělo by mělo být vyčištěné od škodlivin, aby si potřebné vitamíny a minerály vzalo a bezezbytku využilo. Takže si nejspíš udělám čas jeden víkend a budu pít 3 dny jen kopřivový čaj.
Holky držte se, snad se nám podaří to padání aspoň zastavit.
Veve
Ještě jsem zapomněla, že kamarádka, když jí začnou padat vlasy více, než je "zvyklá", tak si nechá napsat u doktorky injekci vit. B12 a sestřička jí to píchne. Pokaždé jí to zabere. Tak to jen na okraj.
gaben
Netrapte se kvuli padani vlasu!! Nerikam aby jste stim nic nedelali,ale nejvetsi problem co vlasum dela nejhur je stres. Moje sestra ma s vlasama taky problemy, hlavne diky nemoci a dlouhodoby lecbe a je to furt krasna zenska!
Lelula
ahojky,na pročištění organizmu aby všechny produkty,vitamíny,atd...mohly v tělíčku pořádně pracovat vám doporučuji ,,chlorelu,, i na boj s kvasinkou kdekoliv v těle,to je opravdu ono,mě samé 22 let trápila,,AFTA,,MALÉ PUCHÝŘKY V ŮSTECH,hrůza ,až tato řasa mi pomohla,trvalo to 5měsíců ale pomohlo a beru ji již stabilně,tak ted budu zkoušet další produkty na vyp.vlasů a nejvíce dobrých ohlasů díky vám tady jsem zaznamenala na vlasový zábal od heny-a to jsme zase u přírody.tak uvidíme.
Anna
ahojte jsem tu nova,už 6 let mi padaji vlasy,řasy i oboči,doktoři přiliš nepomohli,žadne šampony ani vitaminy přilišny efekt neměli ,co s tim?
Jasmin
Ahojky, jako obvykle mi v tomto ročním období zase začaly padat vlasy. Vyzkoušela jsem kombinaci přípravků Quinoral - kapsle na polykání a ampulky Klorane na vtírání do vlasové pokožky. A světe div se, jako první jsem to poznala na hřebenech a kartáčích, že mi v nich nezůstává tolik vlasů a potom v odtoku ve sprše, navíc i holky v práci si všimly, že se mi vlasy víc lesknou a vypadají bohatší. Obojí je k sehnání v lékárně, držím palce, ať máte stejnou zkušenost.
Mirča
Ahoj, vlasy mi padají už několik let, napřed kvůli štítné žláze, kterou už mám pod kontrolou ale padají dál Též zkracuji účes... Dr. na kožním mi řekla, že vlasy jsou hodně citlivé a reagují na kdejakou poruchu a nezdravotu v těle a často se ani nepřijde na jakou.K Alpikordu F,který vtírám léta, mi přidala dehtový šampon a doporučila Panthenol kapsle a hořčík. Je to zajímavé až nečekané, ale vlasy mi padají o něco mín, řekla bych, že dokonce snesitelně. Tak to můžete zkusit taky, zvláště ten Panthenol s hořčíkem. A dejte vědět, co to dělá s váma. Mějte se!!!
aja176
Dobrý den,chtěla bych se zeptat jestli není nějaký přípravek na rychlý růst vlasů děkuji předem.
Arcus
Ahoj lidi...
Dlouho jsem sem nepsal. Dnes jsem na idnesblogu uveřejnil lehké schrnutí současných možností ohledně léčby (ztráty vlasů). Není to nějaká skrytá reklama na produkty, naopak se v článku zmiňuji a odkazuji na www.vicevlasu.cz

Kdyby přeci jen ten link adminovi vadil, pochopim, když příspěvek vymaže..

článek: Nechcete mít pleš? možností je dnes už více...
Berrusenka
Ahoj, já mám na vypadávání vlasů taky přírodu. Osobně myslím, že našemu tělu nic jiného, než příroda moc neprospívá. Vřele doporučuju výrobky od firmy OKG. Já jsem brala cca 2 měsíce OK Omegu + a vlasy přestaly padat a jsou hustší a lepší.
Je pravda, že jsem distributor, ale berte to ode mě jako dobrou radu. Že to funguje mám z vlastní zkušenosti i z praxe jiných. Pokud vás to blíže zajímá, dejte vědět, ráda pomůžu.
Jana P. (03-000811)
Lilly
Ahojte, máte niekto skúsenosti so sadou od Alizardu? Dostala som ju od mojej trichologičky kvôli tomu, že mám korienky obalené tuhým mazotokom (neviem či som sa vyjadrila správne, proste ich mám niečím obalené), ale na internete som na to našla dosť sporné informácie....Navyše, používam to už od decembra a že by mi začali rásť nové vlasy, to zrovna nemôžem povedať......možno o niečo menej padajú, ale neviem či je to spôsobené práve tým alebo len tým, že končí zima,kedy vlasy padajú trochu viac....Používali ste to niekto?
A čo homeopatiká...?
Lilly
Ahojte
No tak som prišla na veľmi zaujímavú vec...Znova som začala pravidelne behávať po zime a daždivej jari...A prišla som na to, že v deň, kedy ráno behám, mi vypadne oooooveľa menej vlasov ako v dni, keď nebehám. Je to síce čudné, že by jeden hodinový beh mal vplyv na celý deň... Ale zatiaľ mi príde, že to funguje....Alebo to bola len náhoda? Všade sa totiž píše, že vlasy reagujú na rôzne vplyvy až po pár týždňoch...Máte s tým niekto skúsenosti?
Markysek
Abych taky přihodila svoje poznatky- skoro před rokem mizačaly hodně padat vlasy- najela sem na všechny možný vitamíny, vodičky z lékáren. Nic, pozvolna se to zhoršovalo. Pak jsem 2 měsíce používala Neocapil- žádná změna a tak po radě jsem přestoupila na Regaine. Ten jsou používala měsíc a najednou ze dne na den vlasy přestaly úplně padat! Lahvičku Regainu jsem pak pomalu dodělávala a na vlasy používala jen jako udržovací fázi. Po 5 měsících= ted mi zase ze dne na den vlasy začaly hodně padat a den ode dne je to horší a horší. Znovu jsem najela intenzivně na Regaine a zvýšila vitamíny. Prozatím po 3 týdnech žádné zlepšení. Jen mě teď dost zarazilo, když jsem se dočetla, že s Regaine to tak chodí. Nejdřív po něm vlasy narostou a po čase, i když se používá, zase postupně všechny co narostly upadnou a s nima X dalších. Mám z toho hrůzu a nevim co tedy používat, když tohle jediné zabralo.
Alexandra98
Ahojte. Ja postupujem 7. mesiac podľa rád zo servera Moje Vlasy, t.j.Neocapil, saw palmetto tablety a saw palmetto šampon.Vyskúšala som všetko možné, ale až toto viditeľne pomáha (okrem prípravku NIOXIN, ktorý sa ale u nás zatiaľ nedá kúpiť)...
Markysek
A jakou zn. šamponu používáš?
renca
Ahojte děvčata, chtěla bych se s vámi podělit o moji skvělou zkušenost, po porodu mi začali vypadávat vlasy, což bývá normální, jenže to trvalo rok a přišla jsem tak o polovinu vlasů, tak jsem navštívila samozřejmně kožní.....dále jsem zkoušela užívat revalid, panthenol, B12,různé šampony a bylinkové čaje, vše mi pomohlo jen na chvíli a problém se vrátil.
Před rokem jsem se seznámila se zelenýma potravinama (buněčná výživa) a po půl roce bylo po problému, nehledě na to, že se mi celkově zlepšil zdravotní stav (alergie na slunce, pravidelná stolice,chronický zánět žaludku, předmenstruační bolesti...........)
Nemusím si teď kupovat drahé šampony, vitamíny atd. Naše tělo není jen obal,ale důležité je,jak se cítíme uvnitř !!!!!!!!!!
Zelené potraviny jíme celá rodina mě zaujali na tolik, že je předávám dál.
Pokud chcete vědět víc napište mi ráda Vám pomůžu
<< . 1 . 2 . 3 . >>
Vypadávání vlasů u ženDiskuze Více vlasů.cz » Vypadávání vlasů u žen »

CO tedy pomáhá?

Váš příspěvek:
  :-) ;) ;) ;) :-( ...    Tučně Kurzívou Podtrženě    Odkaz na www stránku Link na YouTube video  

Přejít na forum: 

Pohání light forum script miniBB™ © 2001-2019  |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2019