Vypadávání vlasů u ženDiskuze Více vlasů.cz » Vypadávání vlasů u žen »

Komu vypadávají vlasy

Autor Komu vypadávají vlasy
Evelyn
asi
K tomu kolostru jsem ještě zapomněl dodat,že svojí konzistencí,složením i barvou je zcela odlišné od mléka v následujících laktačních dnech.

A funguje to i s lidským mateřským mlékem? Já že zrovna kojím, tak bych si vždycky lízla. Kolostrum je jinak úplně česky mlezivo a dělá se i u lidí, ale že by zrovna tohle zabíralo, tomu zase moc nevěřím. Jiná věc je, že jak má jiné složení než pozdější mléko, tak to kravské nebude tak alergizující. Asi proto pomáhá při alergiích. Na vlasy bych řekla, že budou lepší metody.
hanik
Já se nedávno někde o tom colostru taky zmínila. Řekla mi o něm moje obvodní doktorka, že ho brala na imunitu společně s aloe vera a jako příjemný vedlejší účinek jí zarostly kouty..... Je to ale palba, německá firma LR tuším. Jsou to zase tisíce Kč.
Kaarkulka
Daji se vlasy nejak zahustit?
Aya
Kaarkulka
Ano,vlasy se dají zahustit,provádějí kadeřnické salony.Ale když padají,tak je to zbytečná investice,vypadnou taky.Takže zbrzdit padání vlasů a potom event. zahustit.Aya.
Verunka0020
Ahojky,

Taky už jsem na tchto stránkách parkrát byla, ale zatím jsem sem nepřispěla svým trápením a prosbou o radu. Teď už jsem na tom tak, že zkouším co se dá a kdo mi co ještě poradí.
Letos mi bude 22 let. V mých 16 letech jsem spadla do mentální anorexie, což souviselo s mým nízkým sebvědomím, komplexama z něčeho, co sem neměla důvod řešit atd. Naštěstí díky mým nejskvělejším rodičům a díky tomu, že jsem nezhubla o moc (asi tak o 5kg) jsem se z toho jakž takž vyhrabala...a hlavním důvodem byl i fakt, že někdy okolo toho 17. roku mi začaly vypadávat vlasy..polekala jsem se a začala zase jíst, protože to moje sebevědomí hodně těžce neslo. Jenže nic se u vlasů nezlepšilo.Od té doby se vlastně jen zhoršují a zhoršují..jediné co je plus, že jsem jich v té pubertě měla opravdu hoodně, takže ted ještě na hlavě něco zbývá. Ale já už jsem zcela paranoidní..zkusila jsem snad všechno od léků, vodiček, injekcí...ted mám vichy,a prášky, co mi předepsala dr. v centru zdravý vlas.
Bohužel neuvěřitelné stresy a depresivní úzkosti, které to doprovázejí mi asi moc nepomáhají..došlo to až tak daleko, že se ráno vzbudím a na vlasy myslím až do té doby než usnu...celý den je pozoruji, nic si neužívám, nedokážu se radovat už vůbec ze života...Navštěvuji psycholožku, uvažuji i o návštěvě psychiatra aby mi dal snad nějaká antidepresiva nebo co...Nakonec ještě zkusím změnit HA na Diane 35..prý je na vlasy dobrá. Nevím ale zda to pomůže..
Krevní testy mám v normě. Pořád přemýšlím, zda to ještě taky není tou váhou, protože se mi nepodařilo nikdy se už dostat na takovou váhu, jakou bych měla na svou výšku mít, ale na druhou stranu jím dost, zeleninu, ovoce, semínka, ořechy, ryby..ale i sladkosti a vše co se doporučuje na růst vlasů + občas ještě piju nutridrinky, abych něco přibrala ale stejně nepřibírám
Jsem totálně vyčerpaná, nebaví mě takový život a nedokážu se nad to povznést a mít se ráda, taková jaká jsem...myslím, že kdybych přišla o vlasy naráz, bylo by to asi lepší, nosila bych třeba paruku nebo tak, ale tohle pomalé řídnutí a strach z toho co bude zítra a v budoucnosti je šílené..Doma se mi snaží všichni pomáhat..říkají, že to ještě není tak zlé...ale já sama to vidím, že je...spíš jak to ted po té zimě zase dopadá, jak už mám prořídlou souvisle celou hlavu, prosvítá mi...Já už vážně nevím kudy kam...chci být silná a bojovat..rozhodnu se, zkouším to, ale pak se uvidím v zrcadle a jsem schopná pul dne prosedet a jen hledet smutně do zdi...Vím, že to není normální, že moje touha po tom být dokonalá není zdravá..ale co s tím, když už nemůžu být ani průměrná...
Aya
Verunka 0020
Ahoj,než budu něco psát,jak to popisuješ,máš zřejmě hodně rozhozený metabolismus.Takže se musím zeptat na to,co mně připadá,jak popisuješ příznaky.Do 35 let jsem nebyla sice anorektička,ale po porodu,bylo mně 22,jsem děsně zhubla a abych přibrala,dokonce MUdři najeli na anabolika,ale nedoporučuji,řada vedl.účinků.Nenapadlo je,že je ,,rozjetá štítná žláza"!T.j. i Tvé deprese a vše může být ,,chemického " charakteru,rozjetý endokrinní systém a možná hyperfunkce štítné žlázy!SrdečněAya.
P.S.Byla jsi na vyšetření na endokrinologii než půjdeš k psychiatrovi?
Verunka0020
Aya

No Já jsem byla loni v říjnu na odběrech krve, sice jen u obvodního, ale vše mám v normě. Štítnou žálu mi zjistil jen hodně nepatrně zvýšenou, protože ho to taky napadlo, že by to mohlo být tím, ale říkal, že takhle je to pořád normální...Takže mám ještě navštívit endokrinologa??
Pagliacci
Zdravím
Sice se to tu jeví jako čistě dámský topic, přesto bych rád přispěl svou troškou do mlýna a v první řadě rád smeknul klobouk nad silou s kterou se k tomu stavíte a které se mě moc nedostává. Od přírody jsem šílený trémista a sebevědomí mi už dávno nahradila spíš lhostejnost, ale i tak, pět minut koukám jak odtéká voda do odpadu, v noci s mobilem slídím po polštáři jestli tam není vlas, trička probírám neustále a mám pocit, že se mi život zcvrkl jenom na ty vlasy. Samotné vlasy mám podle slov babičky husté dost, ale není den ani hmat do vlasů aby mi nějaký nezůstal v ruce. V dobrých dnech se utěšuju tím, že si vlasy nečešu a poněvadž je mám kudrnaté, jsou to jenom "naplaveniny". Ve špatných dnech v tom vidím jenom alibismus. Dalším problémém jsou pro mě lupy které mi chvílemi připomínají i písek. Opět babička říká, že je to tím, že si špatně splachuji vlasy při mytí šampónem. Tak nějak doufám, že mi aspoň jednu teorii někdo potvrdí a já spolknu ten balvan v žaludku. Předem děkuji Všem a zejména Verunce0020 držim moc palce protože ani ty ztracený vlasy nejsou tak hrozný jak ty nervy. Ale věř že nějaká dokonalost není o vlasech a ty ji můžeš s klidem dosáhnout
Berrusenka
Ahojky, já jsem měla problém s vypadáváním vlasů po porodu. Zkusila jsem všechno možné, ale nic. Musela jsem se ostříhat a vlasy pořád padaly. Pak jsem narazila na potravinové doplňky, které mi pomohly a dokonce mi vlasy i zahustily. Jsou od české firmy a jsou čistě přírodní bez chemických konzervantů. Vřele je doporučuju všem, kteří mají s padáním vlasů jakékoliv problémy. Tyto přípravky působí globálně na celý organismus, takže pomáhají se štítnou žlázou, s odbouráváním tuků, s cholesterolem a vysokým tlakem, alergiemi a se spoustou dalších problémů.
Pokud máte zájem o info, ráda pomůžu a poradím.
LENNNA3
O850126
řešení: vlasy umívat raději častěji vlažnou vodou, méně šamponu, raději bylinkové, nekouřit, denně ovoce a zeleninu, vlasy potřebují keratin, kolagen a kyselinu hyaluronovou, čili jíst maso.

Já kouřila 10 let (nyní 3 měsíce již nekouřím), nejedla jsem téměř vůbec zeleninu, ovoce a ani maso.... - může to být z toho, že tělo - vlasy neměly živiny, tak začaly padat? A je tedy šance, že když toto začnu jíst pravidelně, tak mi zase vlasy porostou, zlepší se?
Johanka5k
Cas od casu to prijde a to mam pak pocit ze pri cesani budu za chvilku plesata proto se tedy snazim si kupovat takove sampony, ktere tomu zabranuji
eliskaM
Ja taky, ikdyz mi to prijde, ze je to i obdobim a tak, kazdopadne jsou to vzdy kvalitnejsi sampony a udelala jsem si zabosu z notino
Johanka5k
No ano, na notinu toho maji hodne, juknu se i tam v drogeriich moc vyber nemaji...
Rabu
Nejhorší, co můžete udělat, je počítat denně vypadené vlasy. Svojí psychikou se na to zaměřujete a problém se začne zhoršovat.
Majkha
Rabu
Nejhorší, co můžete udělat, je počítat denně vypadené vlasy. Svojí psychikou se na to zaměřujete a problém se začne zhoršovat.


O počítání vypadených vlasů se spousta holek zmiňuje v diskuzích na netu a je fakt blbost. Pár vlasů denně musí vypadnout každému kvůli regeneraci. Nějakých 50 vlasů vypadených denně je přirozený proces, ale některé holky jsou zralé na blázinec, protože si spočítaly, že včera jim vypadlo 26 vlasů. Tohle mě vždycky dokáže pobavit.
lesathomas
All the comments and information’s are great for women with hair loss. I suggest to women to visit this website. The natural hair treatment is necessary like to consume a healthy diet or add nutritious vegetables and fruits. This is the best treatment too to reduce the hair loss issue.

Thanks & Regards,
http://www.assertmeds.com
<< . 1 . 2 . 3 .
Vypadávání vlasů u ženDiskuze Více vlasů.cz » Vypadávání vlasů u žen »

Komu vypadávají vlasy

Váš příspěvek:
  :-) ;) ;) ;) :-( ...    Tučně Kurzívou Podtrženě    Odkaz na www stránku Link na YouTube video  

Přejít na forum: 

Provozovatel: Ing. Lukáš Vodička, Libická 6, 130 00 Praha 3, IČO: 865 81 716

Pohání light forum script miniBB™ © 2001-2019  |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2019