Vypadávání vlasů u ženDiskuze Více vlasů.cz » Vypadávání vlasů u žen »

Padání vlasů u žen a další ženské problémy....

Autor Padání vlasů u žen a další ženské problémy....
Aya
Alena 1

Ali, jde zřejmě o seborrhoickou dermatitidu...,t.j. lupy + vypadávání...Nikdo nemá pokožku úplně čistou,hladkou a suchou.Ani by to nebylo dobře...Musí tam být ochranná vrstva,ale přirozená,aby vlasy dýchaly...Napadlo mně,že by Ti mohl pomoci,mimo již zminěného octa,tady na www. jsem četla dokonce o neředěných zábalech,mně by slezlo snad vše... Takže:Vichy-Dercos šampon traintant antipelluculaire fortifiant,píši kvůli lékárně,jinak proti lupům,seber.dermatitidě a zároven proti padání vlasů.Neboj,nejsem dealer od Vichy,ale díky tomu,že si musím zatím vlasy a vzhled udržet a kdysi mně Vichy pomohla,tak sleduji,co nového na trhu...Chce to nechat při 2.mytí na hlavě cca 5 min. a spláchnout,nakonec ředěným octem s vodou... Aya.
Alena1
Já si myji vlasy asi 3x týdně, umývám si je jen 1x, abych s nimi nehýbala, pokud není nutno, ale je mi jasné, že co má padat, stejně padne. Je lepší mýt vlasy tedy 2x za sebou? Vždy mi šlo jen o odmastění, na které stačí jednou, při mém častém mytí se vlasy ani moc ušpinit nemohou, si teda myslím. Ale já nevím, možná má dvojité mytí nějaký význam... Moje děti mají taky občas šupiny ve vlasech, ale je fakt, že to vidím u lidí i dětí hodně, tak nevím, zda tomu věnovat pozornost i u nich. No u sebe musím, lupy bych přežila, i když pocit nic moc, ale to padání se mi jářku nelíbí. Ale to padá už léta, jen to nebylo dřív tak vidět
Kyra
Aya
Ďakujem za nové info.Pozriem zajtra v lekárni,či majú novinky z Vichy,skúsila by som oboje - tonikum aj šampón,len neviem ako kombinovať s Neokapilom/to tonikum/.Priznávam,že niekedy neverím už ničomu,že by mohlo zabrať,no keď čítam skúsenosti Tvoje a niektorých málo ostatných dievčat,nádej nestrácam. Je to už skoro deväť mesiacov,čo aplikujem minoxidil,no žiadna sláva to nie je.Tých pár vláskov čo vyrástlo sú jemné,biele,takže splývajú s pokožkou,teda dojem je :holá hlava.Neviem,či rast bude pokračovať,zatiaľ mám pocit,že sa zastavil,alebo ak nie,ide to stráááááááášne pomaly.Ale ja vytrvávam ďalej,nemám čo stratiť,vlastne áno-obočie a riasy.To ešte našťastie mám.Som rada,že si ma povzbudila v tom,že máme zrejme podobný typ alopecie,ergo dala si mi nádej,že sa to pohne.Ibaže ten pohon by potreboval silnejšie palivo,možno minox 5%...neviem.Keď tu na fóre čítam príspevky,veľká väčšina dievčat a žien chce,aby im vlasy prestali /neúmerne/padať.Mne už nemá z hlavy čo padať,ja chcem aby mi narástli. Zdravím Ťa Aya a ďakujem Kyra
Kyra
Veve
Ďakujem,že si objasnila.Je to úžasné,keď ti niečo tak výborne zaberie ako "obyčajné" vitamínové injekcie.Nechápem /DO PRČIC/!,prečo nebojujú kožní lekári,aby bol na trhu Panthenol,alebo Bépanthene dostupný,ak evidentne pomáha .Radšej budú ordinovať Prednison,ktorý síce tiež pomáha,ale za akú cenu?!No,načo sa vzrušovať,veď vieme,že aj do liekovej politiky patrí biznis.Musím/e/ si vystačiť s tým,čo máme ...a snáď aj príroda pomôže.Ešte na margo - aj pre ostatné dievčatá,ktoré ešte vlasy majú,no dosť im zredli : Po dlhšom čase som stretla známu,ktorej následkom rôznych metabolických a ischemických ochorení vlasy strašne zredli. Teraz ? Ten hustý porast na jej hlave...fantastický. Keď som sa spýtala čomu vďačí za také háro,povedala,že kožná jej predpísala Alpicort F a jej stačili dve! flaštičky,aby k takýmto vlasom prišla. Takže aj to je jeden prípad,keď sa podarí. So srdečným pozdravom Kyra
Aya
Alena 1

Ali, je lepší nejdříve lehce předmýt vlasy a pokožku a potom,po 2. to nechat působit,alespon 5 min. a potom smýt...Nemyji hlavu tak často jako Ty,mě potom svědí,takže cca 1krát týdně.Nemám mastné vlasy,dříve ano,tedˇspíše sušší,ale to je barvením a vlasy mám delší,tak se tolik nemastí...Bohužel musím barvit,lidi by to nestrávili... Mně to padá taky léta a jako ve filmu,..,,lepší už to nebude..."... Ale něco tam snad zůstane...Aya.
Aya
Kyra

Tedˇjsem Ti psala dlouhý dopísek...Bohužel zmizel někam do nenávratna...Možná to zlobí,tak Ti napíšu zítra...podrobně,jako dnes...Nebyla to má chyba,i když nejsem expert,tak zítra !!! Aya.
Aya
Kyra

Tak zkusím 2.pokus Ti napsat Vichy-šampon a tonikum Vichy-Dercos s aminéxilem může klidně kombinovat s Néocapilem.Néocapil dáš třeba večer a Vichy ráno...nebo opačně.Dělala jsem to také,v kritické době.Naopak,vlasy to posílí a vyžene k růstu... Kdybych nedobarvovala,co musím a dokonce každých 14 dní,tak mám už od 30 let bílé vlasy jako 100-letý mudrc,rozum asi ne... Jenže musím před lidi a znáš to...Prostě by to ,,nestrávili".Je doba umělých,dokonalých tváří,stejných,které připomínají ,,barbíny" či ,,roboty"...A to,atˇjim je 18 nebo 60... Jinak s obočím a řasami mám problémy,tam dokonce je nejhorší to udržovat.Během jara jsem si nějak v noci dokonce ,,vydřela" ve spánku kus levého obočí...Takže jsem vzala Néocapil a mastila i tam...Zákaz-nezákaz...Jinak si mažu na obočí Bepanthen-mast,docela to jde,vždy na noc...S tím Panthenolem v injekcích mě taky naštvali.Co je dobré,tak mizí z lékáren i z obchodů...Prednison mně nenabídli,moji MUDři a asi nenabídnou,kvůli té 1 ledvině.Jinak,co se týká Alpicortu F,měla jsem taky.Asi měla kamarádka štěstí,protože mně to nepomohlo,pouze proti svědění hlavy po barvě,jinak moc ne.Má to sice m.j. Prednison a estrogen,ale v malém množství...Nejrychleji působí Régaine 5%,ale nechci dávat neustále,myslím,že i potom dost vysušuje a taky dávat tisíce každý měsíc,když to sečteme,tak bych měla pocit dost velkého sobce.Musím pomáhat i jiným,nejen v rodině,ale i třeba těm,co jsou na tom ještě hůř,že třeba nevidí...A to už by mně nezbylo...Takže,Kyro,vydrž,náš věk je blbý,ale s padáním se potýkám dost dlouho a posl.7 let po nemoci,to je občas i boj...A hlavně s psychikou...Srdečně zdraví Aya.
romča
Ahoj ,
tak už mi přišlo to Vichy.Budu to taky střídat s tím neocapilem,ten zatím používám asi tři týdny,ale zatím nevidím žádnou změnu k lepšímu.Myslíte holky že by stačilo používat pouze večer a ob den to střídat Vichy a neocapil?
vero
romča
Ahoj, tak ja poctivo mažem Vichy, Neocapil som ešte nenasadila, som si povedala, že keby som davala oboje, tak neviem, čo zaberie. Skúsim istú dobu len Vichy, ale je to v porovnaní s Neocapilom dosť drahé, takže asi dám dve balenia Vichy a pustím sa do Neocapilu. Mažem iba večer, ráno nestíham a hlavne by som mala mokrú hlavu a nechcem to fénovať.
romča
Vero,
já právě taky ráno nestíhám,a fén to ani neznám, nevím právě jestli kombinovat ,nebo dodělat ten neocapil pak vichy a pak zase neocapil.... prostě nevím
vero
romča
No, ja som sa rozhodla chvíľu nekombinovať a vydržať pri jednom, aby sm vedela, či to zaberie, ak Vichy vôbec po dvoch vybratých baleniach nezaberie, dám sa na Necapil a ak ani ten samotný nezaberie, skúsim to kombinovať a ak ani tak ani tak, potom už neviem...
romča
Tak to jsme na tom podobně ,já už nevím dlouho,už jsem toho zkusila tolik,že jsem bezradná a chytám se už uplně všeho
vero
romča
Skús teda ešte nejaký čas dávať len Neocapil, vlasy potrebujú čas, aby zareagovali a ak dajme tomu pod mesiaci a pol ani náznak zmeny, skús pridať aj Vichy jeden večer dáš Neocapil, druhý Vichy a zase tomu dať tak mesiac. Ja som mojim vlasom dala akoby také ultimátum do Vianoc a ak dovtedy neprestanú robiť neplechu, tak asi rezignujem... Ale túto možnosť, že by sa to nezlepšilo si nepripúšťam. Takže hor sa do boja!!!
Drž sa!
romča
Ahoj holky,
začínám zjišťovat, že má fůru šedivých vlasů,tak onoi nestačí že padají.ale bojím se barvit,že by padaly eště víc,poraěte barvit nebo nechat jak to je .mám hnědé vlasy,sice vypadají mrtvě,ale pár jich eště mám.
Aya
Vero

AtˇTě ani nenapadne,že odpadneš!!!Já už se ,,biju a nejen o vlasy 8.rok...Můžu Ti říci,to víš,že bych to někdy vše ,,zabalila",ale potom si řeknu...NE!!! jsou horší nemoci,u mě to nejsou taky ,,jen" vlasy a lidi bojují...Berme to jakové nezvyklé ,,hobby"... Asi hloupý nápad,je to myšleno s černým humorem...Zdraví Aya.
Aya
Romča

Taky mně dnes je celkově ,,nic moc",tak píšu... nechci se Tě ptát,kolik Ti je,ale já osobně mám první zřetelné vlasy bílé v mým černých už od 25 let... Takže,jestli nejsi alergik,máš na hlavě vlasy,barvi.Já barvím taky,už dost let...Protože bych si přišla potom psychicky hodně zle...Dnes jsou barvy slušné,rozhodně,když zvolíš podobný či stejný odstín,tak vlasům neublížíš.Potom regeneraci-balsám nebo masku a spláchni vodou s octem... Aya.
Aya
Romča-P.S.

Nebo zkus některý z nové řady přelivů od l´Oréalu,mají dobré barvy a přeliv uzavírá vlas... Aya.
romča
Aya,
vlasy sice mám ale hrozně málo,průsvitá mi pokožka hkavy a ted eště ty šediváci.mám vlasy hrozně jemné a takove mrtvé,jemné a hroznbě se cuchají,a pořád padají a padají,už se kolikrát divím že eště má co padat.právě se bojím abych těma barvama tomu eště nepomoihla.Barvíš se sama nebo chodíš ke kadeřnici,
Aya
Romča

Na to Ti ráda odpovím...Vždycky sama!!!3krát jsem udělala výjimku,katastrofa...Rvala to štětkou,co nanášela,barva mně stékala po krku a do očí,potom jsem běžela kupovat čpavek,abych mapy dostala dolů z kůže pryč... A přitom vytrhala dost vlasů...Nemám již v Praze známou,byla výborná,dělala i pro TV a film,jenže onemocněla...A byla dost levná,navíc ji to bavilo...A 2krát jsem to zkusila jen tak...Brrr...Kup si v Hradební ul. pláštěnku na barvení,je nezničitelná a tu štětku na nanášení...Barvy tam bez živn.listu neprodají,ale regeneraci a ost.přípravky ano...Začni od spodu,od krku nahoru...Tak zkus přeliv,ne barvu,snad Ti chytne,nemáš-li vše šedivé...Oréal udělal dobré přelivy,jsou v krabičkách z papíru,vyjmeš a barvíš...Já raději barvím i v ,,blbém" údobí... Jsi na šedivé vlasy velmi mladá...,byla by to škoda... Aya.
petrap
Aya
Včera jsem byla s kamarádkami na zábavě a smrděla jsem od kouře, jako....No, fuj.Musela jsem si znovu umýt vlasy.I když jsem si je umývala ve středu. Kdy mi vypadlo opravdu velké množství vlasů.Řekla bych tak 800-1000. A dnes? Tak 500 to bylo určitě. Myslím, že mi padají oproti jiným ženám daleko více.I v pramínkách. Vlasy mi řídnou a když si je umeju a vyfoukám, mám to strašné. Fakt strašné. Rozlítané, nehezké.
Jsem pak jak hromádka neštěstí. Sedím a pláču.
Dnes jsem se podívala do velkého zrdcadla. A ama sobě povídám: Co chceš? Řekni mi co chceš, abych měla klid a vlasy přestaly padat!!!!
Nevím, já opravdu nevím, co mám již dělat. Asi ten boj prohraji!!!!!
Vidím, že čas ubíhá rychle a vlasy řídnou.Nemám toho času nazbyt, abych ještě zachránila co zachránit můžu. Dochází mi síly. Cítím to!!!!

Rozhodla jsem se opravdu podat žádost o rozvod. Mám pocit, že nejsem šťastná. I když si zase říkám, když budu sama, asi nebudu šťastnější.

Chtěla jsem se objednat ještě jednou u kynezioložky. ALe 600Kč se mi zdá moc. Můj plat je okolo 9 tisíc. Z toho ještě projedu 700Kč.A tak na celý měsíc si musím vystačit. Nevím, jestli do toho jít a zkoušet a zkoušet.
Vypadá to na hormony.Ale co s nimi dělat? Sousedka mi říkala, že má známou, která mi za 1200Kč udělá rozbor vlasů.Mám do toho jít? Co myslíš? získám tím něco?
Objednala jsem si ampule na padání vlasů a pak ještě na ošetření té mastné pokožky. Uvidím co to bude dělat.

Na hrudi mě to svírá, cítím bolest. Už to nechci cítit.
Vlasy mi začaly nejvíce padat, když jsem prožívala bolest ohledně manžela a té jeho kolegyně. Ale já se na něho nezlobím. Proč nemohu tento zážitek v sobě přepsat nějakým jiným emočním a mít klid? Nezlobím se, odpustila jsem...
Pravda je taková, že je věčně nevrlý, protivný, na mně příliš alergický.Ať udělám cokoliv, je to špatně. Je to ten důvod mé nespokojenosti? Je to právě to, co v sobě potlačuji? Snažím se doufat, že to bude dobré a ono nebude?
Smířila jsem se, že jdu pryč. Je konec. Jen to dotáhnout do konce.Proč klid v duši nepřichází. Proč nepřichází úleva?
To je otázek a já neznám odpověď.
Včera na zábavě se tam se mnou seznámil jeden muž. Stále mi říkal, jak jsem hezká, jak se mu líbím. No, jak dlouho? A až budu bez vlasů?
Co projedu vlasy, je to vždy, opravdu vždy v ruce. Ne jeden vlas , ale vždy 4, 6, i více. Nepřestává to.

Chci umřít!
romča
Aya,takže mám zkusit přeliv?Snad mi vlasy nevypadají eště víc .
Aya
Petrap

Máš pravdu,je to věčný boj...samy se sebou a s problémy,které nejdou řešit ze dne na den...Myslím,že je toho na Tebe moc,prostě se vše nakumulovalo a odrazilo se na vlasech.Já osobně bych za to peníze nedala...Protože další peníze dáš za přípravky,vitam. a potravinové doplnky a 9 000 kč,nejsme milionáři...Také se na nás podepisuje dost rychlá zima,bohužel ne klidný ,konejšivý,barevný podzim...Mně není taky vůbec dobře,motám se,od štítné žlázy neudržím termoregulaci,prostě se klepu jako ratlík... Ale za chvíli se seberu a budu muset pelášit s pejskem.Otázka je asi taková...Co vlastně chceš?To je klid...a s klidem by měla přijít i regenerace organismu a vlasů...Hormony vždy souvisejí i s psychikou.Někdy je naopak psychika rozhodí...Zpětná vazba...Rozbor vlasů...Jen Ti řeknou,co Ti schází,stavební prvky vlasového vlákna,popř. vitamíny a stopové prvky...Hormony jsou nejlepší z endokrin.vyšetření...Takže i tady bych neinvestovala...Jen malý příklad.Možná jsi četla,nedávno jsem psala,Potkala jsem pí.v Tescu,bez řas,obočí i vlasů...Chtěla poradit,jak vše zalíčit...Tak jsme to nějak daly dohromady a koupila nezbytné prostředky...Ptala jsem se jí,neznám jméno,nic,co ji potkalo...je to asi dobře,lidé více řeknou a uleví se...Zemřela jí jediná dcera při autonehodě i s jediným,malým,ročním vnukem.Paní je rozvedená...Sama na tak velkou bolest...Vše jí vypadalo během týdne...z traumatického šoku... Vím,že Ti je velmi,velmi zle...Chápu a znám příliš dobře...Nyní řešíš i případný rozvod...Ale to je obrovská zátěž...Soudy,hádání o majetek,nevím,jaký podíl v domku je Tvůj a máte-li vše společné...atd.Musíš mít dobrého právníka a k tomu potřebuješ nejen hodně sil,ale i peněz... Bohužel...Přesto se mužům líbíš.Máš jistě v sobě pozitivitu,sex-appeal,šarm.A to není málo!Klid v duši je těžké najít...Nedávno jsem měla velmi emotivní rozhovor s přítelkyní,která u mě dost ztratila.Řekla,proč se staráš a co děláte za zbytečné problémy s vlasy,atd.?M.j. je doktorka,což nechápu,je zabezpečená,svobodná,má strach ze vztahů s muži,zajištěná,žije v cizině...Prostě jí zdejší podmínky nic neříkají a schází jí i empatie k lidem...
Petrap,neměla by jsi zkusit slabší antidepresiva? Vím,že to je mezní řešení,ale pomůže to ke zklidnění chemie v mozku a těle...např.Seropram,dodá pouze serotonin do mozku a pak se pomalu vysazuje...
Věř,že tohle je špatné období,...které se může v dobré obrátit,třeba ze dne na den.I já tohle zažila...Zatím se snaž být tady,s námi,s dětmi...NEJSI SAMA!!! A na to,vzít si život,zkus nemyslet...Není to tak lehké,hlavně se nedá už NIC vrátit a věříš-li i na reinkarnaci,tak budeš muset tuto situaci znovu řešit...A i v případě tohoto života bude řada lidí,kteří by Tě postrádali a potřebují Tě...Zatím o nich třeba nevíš...Čekají na Tebe,jako Ty na na ně...Srdečně Aya.
Aya
Romča

Víš,mám takovou ,,divokou" zkušenost.Když něco není v pořádku,bohužel musí ven...takže,možná něco vypadne,ale vlasy po přelivu bývají pěkné,pevnější,uzavřené...Zkus keratin-lotion od Alciny.Zpevní účes i vlasy...A keratin je součástí stavby vlasu...Nemáš-li pálení na pokožce či vyrážku,zkus to...Ale poslední slovo je na Tobě...já Tě bohužel nevidím... Aya.
romča
Zkusím to,akorát mě pořád svědí hlava,ale jinak pokožku mám v pořádku.Půjdu do toho snad mi do rána nevypadají všechny vlasy.
Aya
Romča

Nakonec propláchni studenou vodou s lžící octa!!!Nesvědí to,je dobré pro Ph...A nemysli,že vypadají,nedávno jsem četla,v zahraniční publikaci,co dáme někdy mimoděk do mozku,může být ...Takže budou lesklé!!! Aya.
romča
Aya,a asi mám raději zkusit ten přeliv než barvu.A tu vodu s tím octem mám používat po každém mytí vlasů nebo jen po tom barvení,Dík za rady.
Aya
Romča

Přeliv je šetrnější,navíc od Oréalu používám jednou za 3 měsíce na konce vlasů,četla jsem to zahr. www.,uzavře vlasy např. po intenzivním slunění , dodá lesk a objem.Máš-li hodně šedivých vlasů,což snad ne,tak je lepší barva...Mám normální Nutrisse-Natea od Garnier ,nepálí mě...A ocet+ voda po každém mytí,dobré na Ph pokožky a proti lupům...navíc dobrý lesk... Aya.
Veve
romča
A co henna, také jsou i přelivy nebo barva, výborná je francouzská od Henné, mám vyzkoušeno a jsem spokojená, i když já si dávám teď poslední dobou jen bezbarvý vitamínový zábal z henny. Ale skvěle mi chytala bordó nebo mahagon. A je to příroda, žádná chemie
Veve
Kyra
Alpicort F jsem taky jednu dobu dávala, ale mám obavu z kortikoidů a tak jsem na něm vydržela jen 14 dní, a to je málo. Kortikoidy ztenčují kůži. Poslední dobou však koketuji z myšlenkou, že bych na něm vydržela aspoň měsíc a uvidím, co se bude dít. Přidala bych ho k Vichy Dercos Aminexilu. Potřebuju, aby mi znovu narostly vlasy na temeni. Je to kdo s koho, hop nebo trop...
Aya
Romča + Veve

Jestli nemá Romča žádnou barvu či přeliv,tak bude henna šetrnější...Na hnědou barvu chytá snad dobře...Mně bohužel nechytne... Aya.
<< 1 ... 18 . 19 . 20 . 21 . 22 . 23 . 24 . 25 . 26 . 27 . 28 ... 49 . 50 . >>
Vypadávání vlasů u ženDiskuze Více vlasů.cz » Vypadávání vlasů u žen »

Padání vlasů u žen a další ženské problémy....

Váš příspěvek:
  :-) ;) ;) ;) :-( ...    Tučně Kurzívou Podtrženě    Odkaz na www stránku Link na YouTube video  

Přejít na forum: 

Pohání PHP forum software miniBB™ © 2001-2019  |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2019