Vypadávání vlasů u ženDiskuze Více vlasů.cz » Vypadávání vlasů u žen »

Vlasový biostimulační laser

Autor Vlasový biostimulační laser
petrap
že by nám holky svitla naděje? Nemáte někdo nějaké zkušenosti? Mně již rok a půl padají ty malinkaté vlasky, které mají sotva centimetr. Ke všemu se mi začaly za poslední měsíce strašlivě mastit.,Takže vlasy musím umývat místo jedenkrát za týden, už co druhý den. Tudiž i vlasů dolů jede víc, než obvykle. Je viditelné, že vlasy jdou do háje. Hustota, kvalita.Je mi z toho už dost úzko.Kdyby mi to padalo tak, jak to bylo před tím rokem a půl. To sice padaly více než jindy, ale ne ty malinkaté,a řídnutí nešlo poznat ani za 2,5 roku.
Dočetla jsem se dnes na netu o totmto laseru.Tady jsou nějaké články.Mrkněte se:http://kosmetika.doktorka.cz/vlasovy-laser/

http://www.mineralfit.cz/mineralfit/clanek/452--vlasovy-laser-na-probl emy-s-vlasy.html


řekla bych, že je to pro mnohé znás konečně nějaká záchrana. Protože prášky to neřeší. Já nyní tento stav léky neléčím. Jen užívám přírodní preparát na hormony. Sarapis. A pak vitamíny , kde je silný podíl vitamínu skupiny B.


chorobném vypadávání vlasů vlasové cibulky asi po dvou měsících odumírají a vlas vypadne. Nový vlas je tenčí, kratší a vypadává ještě dříve. Tento proces se opakuje několikrát, dokud vlas nezanikne úplně a tímto vzniká prázdné místo.
Nejčastějšími důvody vypadávání vlasů jsou genetické vlivy, stres, porucha činnosti pohlavních orgánů, nervové vypětí. Vypadávání vlasů může souviset s infekčními nemocemi a nedostatkem vitaminů, hlavně ze skupiny B. Mírné vypadávání vlasů (které nepřekračuje 100 vlasů denně) není pokládáno za chorobné.

já mám pocit, že u mně to může být geneticky, ale s největší pravděpodobností mi to sputil silný stres a dlouhodobý. A nyní v práci, vypětí, nejen nervové, psychické, ale i fyzické.
LENICA
petrap
Ahoj, já jsem o tom četla na doktorce ,ale nepomáhá to na padaní vlasů podmíněno hormonálně.
Emma
Ahoj,zrovna ted chodím na tento laser a už půjdu na poslední sezení no a nějak nic moc i když v úvodu se majitelka dušovala že jsem ideální kandidát a že vlasy porostou, hřívu jsem nečekala ale doufala jsem že aspon něco....tak uvidíme
jamesblond
Ahoj emmo, tak jak to dopadlo?
Díky
Emma
Tak teda nic moc,možná je kvalita stávajících vlasů lepší ale žádné nové háro neroste,po zkušenostech s jinou biolampou,kde bylo třeba působit delší čas, si myslím že tady je taky šnace až po delším sezení a né jen deset návštěv. Medical clinik Esthetic se dušuje že vrátí peníze pokud je zákazník nespokojen, to jsem ale zvědavá co bude dělat ze zástupem nespokojených lidí.
uasf
To emma: já tam chodim taky přesně tam kde ty (karlín), zatím jsem byl na třetim sezení dnes jdu na čtvrté. Já tedy nečekal aby mi vlasy vyrostly ale zesílily, mě vypadané vlasy pak vyrostly ale jsou jemny a bez pigmentu tak doufam ze tim aspon zesili. Jinak to, že vrátěj peníze ani nevim ale asi to neplatí na to, že to mam ze slevomatu jako 15 tísíc nebo kolik za to chtěj bych nedal ani náhodou. Moc tomu nevěřim ale co mi dává celkem logiku a chtěl bych zkusit je vlasová mezoterapie (injekce dodávání vitamínů, živin na podporu růstu) to by fungovat mohlo když beru v potaz proč vlasy také padaj z důvodu demineralizace avitaminozy. Jinak si řikám, že na vlasy nepřímo souvisí i vysoký krevní tlak a cholesterol neb se nemůže pokožka hlavy prokrvit (vlasecnice atd..) takže pak neni dodávka živin.
Emma
No nevím,pokud by to byl takový zázrak tak by kopec lidí už mělo háro,já to chtěla zkusit protože mi podobná lampa zachránila kůži na rukou a tak to pro mne bylo trochu i logické že by to mohlo nějak pomoct, ale jak jsem tam viděla paní co měla na hlavě vyloženě kola bez vlasů tak si myslím že to je škoda peněz, co se týká té záruky, v úvodu i na slevomatu garantují vrácení peněz v případě nespokojenosti ale už tomu nevěřím, zkusím se ale ozvat, v debatě na slevomatu se majitelka dušovala jak to určitě poroste a jak je to tutovka a to mi připadá neseriozné. Taky je asi vidět že i zájem opadl, protože v další nabídce je tato služba už nabízena o podstatně levnější peníz než za nás. No škoda... nadchla kopec lidí a zas bude kopec lidí zklamaných. Tohle je trápení zvlášť u žen na kterém se asi dobře vydělává.
uasf
Ono by to mozna melo nejaky ucinek kdyby se to delalo dyl, navic tohle je spis podpora a urychlení růstu ale pokud nevyřešíš původní důvod příčiny padání vlasů tak je to na nic. Já už ty příčiny snad odstranil vlasy nepadaj chci jen zrychlit a vylepsit kvalitu vlasu. Já jsem tedy na kraťoučko asi pul cenťáku a přijde mi to lepší aby ten laser fungoval všude. Mě přijde když tam přijde někdo s delšími vlasy že to svetlo tam nemuze ani projít, že to zakrývaj vlasy tu kůži ale chápu, že ženy do hola nemůžou no. Jinak ještě zkusim tu mezoterapii protože mi přijde celkem logicky řešení (samozřejmě bez vyřešení příčiny padání vlasů je to naprd) jde tam i sestra (mela puvodne jit na lampu ale po konzultaci s doktorkou ji navrhla spis injekce takze se to slozite předělalo) tak dam vedet i za ni jestli to zafungovalo.
Emma
Tak držím palce...ale já se spíš smiřuju že holt kvalitka bude někde jinde než v husté hřívě...hi
Flyer
Podstoupil jsem to taky v Esthetic Medical a vůbec nic.. Nic mi nenarostlo.. Naopak, vlasy mi padají víc než před měsícem kdy jsem s tím začal..
Navíc v Esthetic Medical mi přišli všichni naprosto neprofesionální. Doktorku jsem neviděl ani jednou.
Emma
Souhlasím že nic z toho nebude,dokonce mi majitelka nabídla pět sezení navíc,ale snad ani nepůjdu....stejně to nebude mít efekt............škoda,každý doufal
fbx16
Emma
Jestli ti je nabídla zdarma, proč ne... levnější by ale bylo koupit si hřeben, jak jsem psal v diskusi vedle a mělo by to stejný výsledek. Těžko říct jaký...
Emma
Hi,já tam poctivě jezdila a doufala,tím že mi nabídla další sezení zdarma,je to hezké ale prostě slíbený efekt se nedostavil a mne to nějak vzalo chut tohle dál podstupovat,holt na sport nosím kšiltovky,zas tak děsné to není a mám šikovného kadeřníka co umí. Budu se těšit z jiných věcí a doufat že třeba jednou něco bude,hi
Vypadávání vlasů u ženDiskuze Více vlasů.cz » Vypadávání vlasů u žen »

Vlasový biostimulační laser

Váš příspěvek:
  :-) ;) ;) ;) :-( ...    Tučně Kurzívou Podtrženě    Odkaz na www stránku Link na YouTube video  

Přejít na forum: 

Pohání bulletin board script miniBB™ © 2001-2019  |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2019