Padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Padání vlasů »

Alternativní způsoby "léčby"

Autor Alternativní způsoby "léčby"
vecnypoutnik
Rád bych založil toto téma, aby se "rozproudila" diskuse nad poněkud jinými možnostmi léčby, procházel jsem zde témata a nic podobného tu nenašel, pakliže jsem to přehlédl, omlouvám se. Jelikož jsem člověk zaměřený spíše na "východní moudrost" a sílu přírody, veskrze záležitosti západem odmítané, nepochopené a proto zešměšňované... nehodlám zde rozmýšlet jakou chemii do sebe cpát, či zda je lepší penester nebo propecia apod.

chtěl bych, aby zde každý napsal - věk, problém, dosavadní (nebo spíš aktuální) způsoby léčby + jestli se zkoušel zajímat právě o alternativních možnostech, o ktreých bych zde rád pojednal později

já - 23, kouty + lehký řídnutí nad čelem, Lecithin (tablety 1xdenně, zhruba rok) + panthenol (stejně), Biosil Plus (2xdenně, asi půl roku) + Selzink + Ferronat + Neocapil (zhruba 3 měsíce) - i to je chemie ažaž, ikdyž většina z toho jsou jen potravinový doplňky určený k dlouhodobýmu užívání

nyní alespoň vyjmenovat věci, kterým bych se tu chtěl věnovat, pakliže se vůbec diskuse rozjede:

5 Tibeťanů, chromoterapie (chromatoterapie), afirmace, vůbec pohyb/sport + zdravá strava a životní styl, léčení energiemi atp.

rád bych sem potom umístil pár odkazů, pakliže najdu vhodný nebo o tom něco napsal, prosím tedy o popis Vás (viz výše já) a názory na tyto alternativy, jestli je znáte, používáte, třeba se zde najdou vyloženě "odborníci" na tato, či jen vaše názory, jesli tohle téma má cenu nebo jestli radši diskutujete jenom nad chemií :)
jmeno
inac tento clovek je vazne nejaky posahany, som si precital jeho prispevky a teraz jeden dlhsi, citit z toho nejaky psychicky problem a to uz nebudem spominat blbosti ako chromoterapia,afirmace a 5 tibetanov :-)))
Pavel
jmeno

Ale no tak - jenom sem netahejme nějaké osočování, ať se to na fóru nezvrhne.... S názory věčného poutníka taky nesouhlasím, ale stačí nevěnovat jim pozornost. A pokud věčný poutník najde spřízněnou duši a bude mít pocit že mu to pomůže, tak ať si ve svých tématech píše co chce... :o)
David
Pavel
Asi tak... BTW reviprost je taky prirodni :o)))
vecnypoutnik
Myslel sem, že sme na foru, kde každej může napsat svůj názor.. příště mi řekněte rovnou, že musím psát to co vy, aby se vám to líbilo... to jmeno : pokud myslíž, že to sou blbosti, taxi dál na hlavu patlej zázračný vodičky a utěšuj se, jak ti určitě porostou vlasy :)

kdyý se vám to nelíbí, tak nereagujte ne? ať reaguje ten, kdo k tomu tématu má co říct
vecnypoutnik
btw snažim se hledat další možnosti, nic víc, příde mi hloupý něčemu se smát, když to člověk nezkusil
Lukáš Vodička

Cituji: David
A pokud věčný poutník najde spřízněnou duši a bude mít pocit že mu to pomůže, tak ať si ve svých tématech píše co chce... :o)


Cituji: vecnypoutnik
kdyý se vám to nelíbí, tak nereagujte ne? ať reaguje ten, kdo k tomu tématu má co říct


Přesně tak. Není povinností současných členů mít názor a reagovat na všechno.
Padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Padání vlasů »

Alternativní způsoby "léčby"

Váš příspěvek:
  :-) ;) ;) ;) :-( ...    Tučně Kurzívou Podtrženě    Odkaz na www stránku Link na YouTube video  

Přejít na forum: 

Pohání bulletin board script miniBB™ © 2001-2018  |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2018