Vypadávání vlasů u ženDiskuze Více vlasů.cz » Vypadávání vlasů u žen »

Analýza prvků z vlasů

Autor Analýza prvků z vlasů
petrap
dočetla jsem se to včera v práci v jednom časopise a hned si to našla na netu. Dokonce mi i kolegyně sehnala letáček , kde se o této polské metodě píše.
Myslím si, že 1200Kč není tolik, aby si to člověk nemohl dovolit. A jelikož já jsem za ty roky dala již 20 tisíc, tak tahle částka mě opravdu nezrujnuje. Než si kupovat neustále nějaké výživy, jak zevnitř, tak zvenku. Tady vám posílám adresu. Kdyby někdo už s touto metodou měl zkušenosti, tak zde prosím písněte, ano?
Já bych konečně ráda věděla, co mi vlastně je. Gynekolog udělá testy a řekne, že zde je vše v pořádku, kožní..., obvodní... Nikde není problém, ale vlasy jedou dolů rychlostí světla.
Kdo budete chtít, tak vyjádřete svůj názor, ano?
Děkuji
http://www.biomol.pl/cz/analiza.php
LENICA
petrap
Ahoj.Já už jsem o tom psala v příspěvku vyšetření trichogramem. 1200 kč tě bude stát jen to vyšetření.
Vzadu Ti vystříhají vlasy,které pošlou do polské laboratoře.trvalo to mylsím 6 týdnů.Dostala jsem složku ,kde bylo podrobně napsané co vlastně zjistily.Kterých prvků v těle mám málo ,které přebývají a v jakém jsou mezi sebou v poměru,také toxické látky v těle.Opravdu to bylo velmi zajímavé,byla jsem z toho nadšena.Také ,které potraviny mám vyloučit ze své stravy a naopak.píšeš než si kupovat nějaké výživy,jak z venku ,tak zevnitř.Nic jiného tam nedostaneš ,než opět vitamíny.doporučili mi 4 měsíční kůru ,je u toho rozpis ,kdy který vitamím užít.dostala jsem selen,vitamín B, vitamín C,magnezium,soya lecithin,omega 3 atd.,stálo mě 12 500 kč.také mi bylo řečeno ,že jsou to čistě přírodní preparáty a chtěla to nahradit za levnější z lékarny ,tak mi to nepomůže.Ale nepomohlo mi to ani ,tak . Neodrazuji Tě od toho ,vyzkoušet se má všechno.Protože kdybych to nevyzkoušla ,tak bych si potom říkala ,že třeba to bylo to pravé a já to vzdala.Když vyzkoušíš ,tak potom napiš. Přeji Ti at to vyjde. AHOJKY.
Peťule
LENICA
Myslím, že to je blbost, že přípravky téhleté firmy nejsou srovnatelné s těmi na trhu a v lékárnách. Mně se tohle taky pokoušela nabulíkovat jedna přerovská léčitelka a doporučila mi přípravky za 1200 Kč, ale nějak mi to přišlo skoro až proti etiketě léčitelů, tak jsem si to nakoupila sama v lékárně a efekt zatím nic. Velmi překvapivě šlo taky o béčka, hořčík, aloe atd. V lékárnách a internetových obchodech je velký výběr a tak by se některé společnosti mohly v té sebechvále trochu mírnit.
Eubie
Ahoj,

jsem teď taky zabořenej do vyšetření z vlasů, informace co jsem sesbíral jsou následující:
- hodně záleží na laboratoři, jestli vlasy umeje nebo ne (preferovaná možnost je NEmýt)
- v Polsku to běží teprve pár let a za docela nekřesťanský peníze. V USA sice poštovný stojí asi 50 kaček, ale vyšetření i s interpretací se dá sehnat za 2600,- (totéž co u nás), ale je tam jistota, že vlasy nemyjou, vyškolenost personálu bude vyšší a hlavně, tam o tom je výzkum už třicet let a funguje to tam celou dobu, s čímž se Poláci nemůžou vůbec srovnávat
- v USA trvá test jen tři dny
- společnost vám nabídne svoje preparáty za 250-300USD na čtyři měsíce. Jsou tam takový, který se daj koupit jinde a takový, který ne.

Pokud ta polská solečnost říkala, že jejich preparáty jsou výjimečný, je škoda, že tu LENICA nenapsala jejich složení. Je bohužel naprostá pravda, že to co se u nás dostane v lékárně jako vápník, je nadrcená křída, která je naprosto nevstřebatelná a sehnat citronan vápenatej, to je skoro nemožný. Pro kvalitní a levný potravinový doplňky doporučuju swansonvitamins[tečka]com . Pokud bude mít někdo zájem, popíšu sem svoje zkušenosti s touhle analýzou, dneska jsem poslal vlasy (ne primárně kvůli vlasům, ale když to tu může někomu pomoct, rád to sem napíšu). V některých případech to ale může trvat dýl, než se něco citelně posune. Je dobrý, že je možný si udělat za tři čtyři měsíc retest za sníženou cenu pro ohodnocení pokroku.

Zdar a sílu!
monikma
Ahoj, je tu ještě někdo, kdo má zkušenosti s analýzou prvků z vlasů? Jsem čestvě po obdržení výsledků a teď přemýslím, jestli si mám opravdu nakoupit vše, co oni doporučují!? Předem díky
daviddd
Ahoj taky bych ještě chtěl vědět jak to s analýzou probíhá a zkušenosti...moc děkuji
Misule2323
Eubie,
ahoj, super prispevek. Moc by me zajimalo o te americke firme co pises.Ja jsem se rozhodla pro analyzu vlasu,protoze je mi 23 let a strasne mi padaji vlasy,citim se unavena,porad me boli hlava a nemam absolutne zadnou imunitu.Beru radu doplnku stravy od Echinacei pres vitaminy B,C,A,E, mineraly,atd. ale proste zadny efekt. Nechala jsem si udelat radu vysetreni,ale vsichni doktori mi rekli,ze jsem uplne zdrava. Dneska jsem pozadala o zaslani dotazniku od polske firmy BIOMOL,ale moc se mi to nezda.Proto budu rada,kdyz mi posles jakekoliv informace a tve zkusenosti.Diky
Hokrová
Reaguji na vaše příspěvky o analýze prvků ve vlasech. Jsem poradce pro výživu a se společností Biomol spolupracuji od r. 2004. Je to metoda vědecká a léčebná. Nestačí však užívat jen doporučené suplementy, ale také je nutné upravit způsob stravování podle typu metabolismu. Je docela možné, že pokud k úpravě jídelníčku nedojde, nemusí se blahodárné působení suplementů projevit naplno. Dala jsem k dispozici e-mail. Pokud máte někdo otázky, nebo se chcete poradit, napište, ráda pomohu.

Analeza_prvks_z_vlas.jpg
Analeza_prvks_z_vlas.jpg
veb
Analýza prvků ve vlasech má jisté opodstatnění, ovšem ve spojení s ostatními vyšetřovacími biochemickými metodami. Proto by celkové vyšetření i vyhodnocování výsledků měl provádět výhradně LÉKAŘ !!!! Měl by zjistit anamnézu, provést potřebná vyšetření krve, moči, atd. atd., propátrat zdravotní stav a jako perlička na dortu se může provést i analýza vlasů.
Do rukou nelékaře se nesvěřujte, jedině když s ním bude spolupracovat. Léčitel jedině ve spolupráci s lékařem.
Analýza je poměrně nákladná záležitost - vzorek vlasů se rozpustí v ultračisté kyselině dusičné a měří se na ICP spektrometru. Ten přístroj stojí nový 2-3 miliony a měření se provádí v proudu argonu, za dva dny je bomba za několik tisíc pryč. Co několik let do přístroje musíte investovat desítky či několik set tisíc za opravy.
Aby se vyloučila kontaminace vzorku prachem a nečistotou, je vhodné před analýzou vzorky umýt čistým roztokem saponátu, poté demineralizovanou vodou a vysušit. Umytí nemá vliv na prvky obsažené uvnitř vlasů, experimentálně ověřeno.
Pochopitelně se analyzují vzorky nebarvené a chemicky neupravované.
Analýza vlasů je poměrně nová a málo prostudovaná metoda, díky náročné a drahé analytice, a proto je nutno výsledky a doporučení brát s rezervou. Dosud neprošlo hromadným masovým lékařským výzkumem s tisíci pracemi jako jiné metody.
Pokud jde o analytické výsledky samé, jde o stopovou analýzu z malého množství vzorku, tudíž snadno dojde ke kontaminaci, interferencím, špatnému vyhodnocení, atd. - je nutná velice zkušená a kvalitní obsluha, úzkostlivé dodržování čistoty chemikálií, skla i přístroje a používání zkalibrovaných vah, odměrných baněk a certifikovaných analytických standardů.
Čili shrnuto - rozbor jedině v kvalitní laboratoři na kvalitních přístrojích, vyhodnocení výsledků pouze lékařem a to společně s ostatními potřebnými vyšetřeními !
Vypadávání vlasů u ženDiskuze Více vlasů.cz » Vypadávání vlasů u žen »

Analýza prvků z vlasů

Váš příspěvek:
  :-) ;) ;) ;) :-( ...    Tučně Kurzívou Podtrženě    Odkaz na www stránku Link na YouTube video  

Přejít na forum: 

Pohání chat forum software miniBB™ © 2001-2019  |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2019