Vypadávání vlasů u ženDiskuze Více vlasů.cz » Vypadávání vlasů u žen »

Androgenní alopecie u žen

Autor Androgenní alopecie u žen
Aya
Sˇarfík

Ahojky, promin,nedostala jsem oznámení o Tvé zprávičce...Doporučuji Ti určitě Sarapis,včelí produkty mají hodně ženských hormonů,je výborný,brala jsem také...Néocapil zabere určitě,najdeš to v testu,dělala jsem na sobě... a skutečně v místě,kde NIKDY vlasy nevyrostly,vyrašily vlásečky...Ale je slabší než Régaine,ten zabírá 5% tak do 3 neděl...Možná i pít ampule,jsou prý v lékárně ,s propolisem a včelí,mateří kašičkou...Ale nesmíš být alergik na včelí produkty,myslím např. med...A jinak určitě ,,endo-vyšetření"... Aya.
Veve
Šarfik
Všechno jde sehnat přes lékárnu. Podívej se na internetu a přečti si a popřemýšlej, co by ti vyhovovalo nejvíc. Každý z nich působí na hormonální sféru trošku jinak, záleží, kde je tvůj problém. I tady na stránkách určitě najdeš cenné rady.
renča
Ahojky! Mé dceři je 16 let a vlasy ji začaly padat skoro před dvěma lety.Bylo to po léčbě HA kvůli cystám a zároveń větším stresům kvůli přijímačkám na střední školu. Skoro po roku ji byla diagnistikována androgenní alopecie.Bohužel ji nic nezabírá a vlasy na temeni má úplně prořídlé,téměř žádné. Ani lékaři si s ní neví rady.Kromě toho ji zjistili autoimunitní onemocnění štítné žlázy .Teď ji dělali biopsii kůže tak uvidíme co bude dál. Vlasy jinepadají ,ale na temeni taky skoro vůbec nerostou.....tak 0,5 cm za rok.. Zatím to bere celkem statečně ,ale občas je z toho dost špatná.A aby toho nebylo málo tak se ji začaly dělat opět cysty a tak ji nasadily HA Chloe.Doufám ,že to s jejim organismem nějak nezacvičí. Ale klasická medicíná ji nezabírá a tak začínáme uvažovat ohomeopatii.
Veve
renča
Na cysty a imunitu či autoimunitu obecně je dobrý wobenzym. Zkus se o tom pobavit s lékařem, jaké dávkování by bylo pro dceru nejvhodnější, je to sice finančně náročné, ale lékaři wobenzym berou sami a nám "ostatním" lidem o tom prakticky ani neřeknou a ani ho nedoporučí. Vážně mi není jasné proč...
Hodně štěstí a trpělivosti vám oběma
Aya
Renča

Ahoj, srdečně zdravím.Obvykle autoimunita nezabírá na klasické léky,je podvědomě psychického původu,atˇchceme či ne... Bohužel ,těchto chorob přibývá.Na HA mně přijde velmi mladá dívka,navíc se nedá brát pořád,nebezpečí pro játra,někdy paradoxní vznik dalších onemocnění,jako myomů na děloze.Můj případ,m.j. A k tomu autoimunita štítné žlázy,mám také nejen já,ale více uživatelek na www.Je zajímavé,že podle nejnovějších výzkumů jde thyreiotitida obvykle ruku v ruce s cystami...Předpokládám,že bere nějaké hormony na štítnou žlázu,že?To je dost nutné,zde si tělo samo zatím nepomůže...Já beru vždy několik let Wobenzym v urč. cyklech v roce, také je jako alternativa doporučována Hlíva ústřičná,levnější prostředek na urovnání autoimunity.Na cysty zabírá metoda visualizace,ale těžké vysvětlit písemně,že se i samy cysty vstřebají... Jinak samozřejmě,pokud to lze,absolutní psychická pohoda a relaxační metody...Psychika dovede spustit,ale i nahodit nový růst vlasů... Srdečně Aya.
P.S.Vím,že HA je nasazena kvůli AGA...
renča
Ahojky! Wobenzym brala hned z počátku a bez úspěchu. Na štítnou žlázu nebere nic,není to zatím nutné. S tou psychikou je to horší,dcera je stresař a před každou písemkou má strach( i když neoprávněný).S HA jsem souhlasila protože věřím,že zabijeme dvě mouchy jednou ranou...cysty a AGA. Ale faktem je ,že zatím to nepomáhá.Takže díky zatím....Zdravím Renča
Aya
Renča

U Wobenzymu je nutné vydržet,bohužel nákladné,ale dobré,mně osobně cystu vstřebal,i u štítné žlázy,nejméně půl roku a brát 4 tbl 3krát !!! denně,dobře zapít vodou či čajem...Otázka je,zda nepotřebuje štítná žl. trochu nahodit... Srdečně Aya.
renča
Ahojky! cystu už dcera nemá,ale vlasy bohužel taky nerostou. Cystty přestaly až po nasazení HA. Ale s těma vlasama je to asi běh na dlouhou trať.Zkoušíme různé vodičky,ale zatím nic.
Zdravím srdečně Renča
Aya
Renča

Asi jde o typ folikulární cysty,která mizí a může se znovu objevit,atˇjedna nebo více.Je to zřejmě hormonálním vývojem dcery.Na HA léčbu jsou naprosto rozdílné názory v případě cyst...Jedno je však dokázané,potřebuje posílit játra.To je u každého cystického nebo fibroidního onemocnění.Možná by jí pomohl i na vlasy,děvčata si to chváli,dost jednoznačně-Essentiale forte,komplex vitamínů na regeneraci jaterních buněk.HA sama o sobě je zátěž na játra.Je možné koupit volně v lékárně bez receptu ,cca 200 kč-60tbl. Aya.
vero
Ahojte,
tak som bola minulý týždeň na kontrolnom odbere krvi kvôli zvýšenému prolaktínu, ktorý mi zistili. Tentokrát bol v norme, tak ja už neviem. Možno to bol len dôsledok nejakého chvíľkového stresu tesne pred odberom... Tak som vlastne zase na nule... Čím to, že vlasy padajú? Všetko ostatné je v norme, až na zvýšený počet červených krviniek... Ale to s vlasmi nic nemá.
Uvažovala som, či to nemôže byť AGA. Ale môžem mať AGA ak ňou v mojej rodine nikto netrpí? Čo som zisťovala, jediný, kto bol bez vlasov bol môj pradedko z maminej strany.
Mužské aj ženské hormóny mám v norme, HAK už neberiem vyše roka. Podotýkam, že z nej to asi nebolo, pretože mi vlasy padali s prestávkami aj keď som ju brala aj keď nie, už tri roky.
Snažím sa nestresovať, stále beriem vitamíny a Vichy a čakám na zlepšenie...
Prajem krásny víkend.
Aya
Vero

Hormony a jejich hodnoty,pokud nejde o větší dysfunci,tak skutečně kolísají.A to nejen během pár dní ,ale i dokonce v průběhu dne...Na přesnou diagnozu,ale to asi Ti neudělají,je někdy třeba ležet nebo být v nemocnici,kde Ti je průběžně brán malý vzorek krve několikrát denně ...Aya.
vero
Aya

Tak ja predpokladám, že hormóny mám v poriadku, inak by som mala asi aj iné problémy, okrem tých vlasov a kvôli nim ma určite do nemocnice nepošlú. Možno až keď mi začne z toho všetkého preskakovať A čo si myslíš o mojom podozrení na AGA?
Aya
Vero

Hodně padání se zde dost často ,,svádí" na AGA!!!A to ukáží vždy hormony a jejich hladiny!!!...Nakonec se potom velmi často ukázalo,že některá děvčata AGA neměly.Proto píšu,že kvůli tomu Ti tohle dost složité vyšetření nebudou dělat...Vero,je to blbé,ale možná tedˇ to může být stres.Nepřestane-li to,potom musí být někde příčina,u Dadíka jsou najednou problémy i s nehty,přečti si to.Je povinností lékaře pomáhat a poslat mladé lidi na vyšetření,ale vidím,že mladý,starý,...,,všeci pojdú do truhly,hej?"To je asi jejich krédo,pro zasmání...Zjištˇuji paradox.Můžu být ráda,že jsem nemocná,u nás geneticky všichni,zvl. chlapi,krásné vlasy i ženy...Takže vím,že ,,,jsem marod"...Budiž!Ale co vy,jste mladé?A údajně zdravé?...A MUDři nedělají téměř NIC!Aya.
vero
Aya

No, mňa moja obvoďáčka už nechce nikam posielať, dokonca kompletné krvné testy mi spravila až gynekologička... dokonca aj na štítnu žľazu. Jednoducho padanie vlasov je pre ňu príliš banálny problém, aby ma ešte niekam posielala. Vyhovára sa na dedičnosť a stres...
Nechcem to zjednodušovať, ale keď človek vie z čoho mu vlasy padajú, môže proti tomu účinnejšie bojovať. A tí čo nevedia... skúšajú a skúšajú a dúfajú, že niečo zaberie.
Dadíkov príspevok som čítala, je to tiež symptóm, ktorý môže súvisieť s vlasmi, možno to je tá kandidóza... Povedala by som, že čím viac symptómov, tým je to vlastne lepšie, človek ľahšie zistí, v čom je problém a môže ho riešiť.
Aya
Vero

Nech se přeregistrovat k jinému obv.MUDr.,je to právo každého pacienta!!!Gynekoložka nemá akreditaci a odbornost dělat zkoušky na štítnou žlázu .To vše patří na endokrinologii a případně imunologii.Jinak,to,co dělám pro své zdraví a pro udržení stavu vlasů i pokožky,jsem musela zjistit sama.Z knih,www.,konzultací s lidmi z lékařských oborů,kteří pracují v zahraničí...Ale vždy se problémy,které jsou psychosomatické,řeší těžko...Držím Ti palce a napiš!Aya.
vero
Aya

O zmene obvoďáčky som už uvažovala, ale to asi až keď mi niečo bude (okrem tých vlasov...). Nemám nervy na trávenie niekoľkých hodín v čakárňach. Budem sa snažiť viac relaxovať, pokračovať s Vichy, prípadne Garnier s aminexilom, keď ho konečne uvidím u nás predávať, vitamíny.

Nejaké ďalšie nápady?
Aya
Vero

Ahoj, víš,čekat na to,až mně ,,něco bude",to je v přístupu lékařky,jak píšeš,někdy čekání,že bude třeba už pozdě,léčení bude delší a svízelné, nebo se psychicky budeš trápit,což je samo o sobě dost velké utrpení...Bohužel,čekat se musí u špatných,ale i dobrých lékařů...U žen dědičnost příliš nepřecenujme!!!V tomto jsou muži na tom hůře.Když nemáš kompletní výsledky,tak je těžké radit ,jen tak ,,od oka"...Zkus to,jak píšeš a sama uvidíš.Během měsíce by jsi měla poznat,zda to bylo přechodné či ne...Atˇse daří!Aya.
Šarfik
Aya:
Ahoj Ayo, tak jsem poslechla a nechala si udělat u obvoďačky vyšetření krve, samozřejmě mi nic nenašla, doporučila ještě imunologa. Ale myslím, že mi nedělala žádný rozbor hormonů, to udělá až ten imunolog, že jo..
Jinak užívám ten Methionin a Neocapil a asi se to zlepšilo, až po těch třech měsících. Vlasy přestaly tolik padat, ještě kdyby mi tak dorostly ty, co mě opustily..ale to už bych asi chtěla moc.
Moc díky za podporu a rady!
Zuzka
Aya
Šarfík

Tak to mám radost!!!Skutečně podrobná vyšetření hormonů a poruch imunity dělá endokrinolog a imunolog.Někdy nenajdou téměř ,,nic",protože hladiny hormonů velmi kolísají,jak během dne,tak během týdnů či měsíců.Napíšu do tématu,jak založil pan Asi ,,...kde selhala lékařská věda...",získala jsem dnes dost originální,nové poznatky z vědecké laboratoře,spíše shrnutí,ale týká se našich problémů.M.j. se uvádí,že dokonce v Evropě je pár laboratoří a pracovištˇ,které jsou schopny diagnostikovat skutečnou a přesnou hodnotu v testech.Drž se,je to moc potěšující!Děkuji Ti za zprávu.Aya.
Veve
Objevila jsem novinku na trhu Posilující vlasové sérum proti vypadávání vlasů Altermed Miox
tady je link:
http://www.mujmultimarket.cz/produkt/posilujici-vl asove-serum-proti-vypadavani-vlasu-altermed-miox-s -4x15ml/?flist=1
Co vy na to?
netka
Aya
ahoj ,jsem tady nová a zdravím vás všechny.
Ctěla bych se Tě zeptat,něco o tom neocapilu jak jsi psala.Kde ho koupím a kolik stojí díky netyna
Aya
Veve

Tedˇjsem pročetla,myslím,že kdo má AGA,ale i padání blíže nespecifikované,může zkusit.Rozhodně nic nezkazí,trochu mně to připomíná Schwarzkopf,jak jsme nedávno psaly,ale cena přijatelná...I složení.jen si myslím,že tyrosin,ženšen a ost. látky mají velmi dobré účinky vnitřně.Zevně nevím,nemám zkušenost...Aya.
Aya
Netka

Ahoj,musím se Tě nejdříve před Néocapilem zeptat,zda Ti bylo již 18 let.Do 18 let se nedoporučuje,jakož po 65,ale to nikdo asi už nemaže...Jestli můžeš,napiš,jak dlouho vlasy padají,jestli jsi byla u dr.,atd.To kvůli tomu,že Néocapil je lék už ,,vyššího kalibru",jestli rozumíš.Je to Minoxidil,jako Régaine!Máš-li jen slabší padání,tak by Ti zatím stačil Aminéxil-Garnier pro ženy,stojí cca 250 kč v DM nebo v drogerii Schlecker ,Néocapil taky cca 260 kč ,ale nutné koupit v lékárně.Je bez receptu.Napiš raději více o svých potížích.Zdraví Aya.
netka
ahoj,díky za odpověď.Je mi více jak 18let ,škoda.Mám problém většího typu než je běžné padání vlasů.Udělala se mi alopecie ,sice ji zkryji ,ale vím o ni.Nemohu si dovolit vlasy rozčesat.Koupila jsem si Panthenol a vlasy mi rostou takové malé i už ty co povyrostly,Ale na tom prázdném místě,ne. Jak si sáhnu mezi vlasy,cítím samé jehličky minivlasů.Brala jsem i Revaid ale nic. Není mi 18jak jsem psala,to bych nevím co dělala,tak musím čekat kde to až zajde.Ale člověk chce mít vlásky i v pokročilejším věku.A to jsem vyučená holička.Alespoň vím jak to nezviditelnit ahojda N
Aya
Netka

Ahoj,chtěla jsem se zeptat,zda jsi byla na vyšetření na endokrinologii a imunologii.Máš to již déle?Obvyklé příčiny najdeš,což je stres,infekce nebo následná autoimunitní porucha na Alopecii areta-totalis,ženy.Vlasy můžeš udržet,dokonce mohou znovu narůst.Padá Ti občas i obočí nebo řasy?Néocapil by byl dobré řešení,Panthenol můžeš brát taky,kup si i Méthionin tbl.,prodávají bez receptu,cena 60 tbl. cca 90 kč a můžeš zkusit ráno Néocapil,večer Aminéxil-Dercos Vichy nebo Aminéxil Garnier pro ženy.V době krize pomohlo velmi!!!Dobré znamení je,že rostou i malé vlásky,tedˇje vyživuj!!!Ovšem musíš vydržet u Néocapilu hodně dlouho.Régaine 5% intenzivnější,ale dražší.Vlasy by se měly ,,chytit,"jsem mnohem starší nežli Ty!..Napiš,jak to vypadá,držím moc palce!Aya.
netka
Aya
ahoj,ne nepadá mi ,akorát mi zmizlo zpod paždí.Ale to vítám. Sem tam chlup.Já jsem volala na ten Regaine,ale ten pán mi řekl,že je to z Ameriky,tak jsem si řekla,že proč tam jsou holohlaví,když mají ten zázrak.Ale koupím si to co píšeš,vyzkouším to.díky za odpověď.N
Alena1
netka
to mě pobavilo o těch holohlavých v Americe .... Dívám se na to podobně, tyhle věci jsou podle mě hodně o reklamě a propagaci (manžel vždy říká, dobrý výrobek reklamu nepotřebuje). Ale určitě to může někomu zrovna zabrat, každý je jiný a příčina taktéž. Ale když čtu, jak někdo doporučuje kvanta přípravků, které jsou všechny výborné, asi to tak úplně pravda nebude, jinak by zůstal u toho "pravého" a nezkoušel a nedoporučoval pořád nové a nové. Já osobně si bohužel tyhle věci dovolit nemohu, to bychom dali polovinu příjmu na moje vlasy a byli o hladu, ale tím netvrdím, že občas nekoupím vitamín či šampon, abych měla pocit, že zase něco vyzkouším... Tím nechci odradit, určitě něco zkus, to jsme tady dělaly nebo děláme všechny, jinak to ani nejde. Každý tady hledá tu svoji cestu ke zdravým vlasům, každému se hodí něco jiného a někdy prostě ještě nenastal ten správný čas, aby se to zlepšilo, ještě musíme na něco přijít a něco změnit a pak to bude teprve ONO. Hodně štěstí a vlasů!
Aya
Netka

Pakliže jde o AGA,popř.Alopecii areatu nebo totalis, nebo jinou,zjištěnou hormonální poruchu,nemusí pomoci skutečně nic.To je problém pro imunologa,endokrinologa a někdy psychiatra či terapeuta. Régaine nebo Néocapil v TV reklamu nemá a na zahr. lékařských www. je psáno,že prostředek,co může pomoci,je to klinicky testováno, je Minoxidil-t.j. Régaine nebo Néocapil.Musíme vzít v úvahu,mám příbuzné v USA-nepokrevní,že jim je naprosto jedno,jsou-li holohlaví,tlustí,ale hlavně v pohodě a majetní.Je plno lidí,co vlasy neřeší.Můj názor je,že každý by si měl při dlouhod.padání nechat udělat testy u MUDr.,lze dohledat.Každému nepomůže stejný prostředek...Mně zachránil vlasy a dokonce do dlouhé délky i kvality a byla jsem ve stavu,kdy bych nevěřila reklamě nebo bludům.V době nemoci jsem také penězi neoplývala,jako každý.Rozhodnutí je jen na Tobě!Hodně štěstí!Aya.
Aya
Alena 1

Je dost dobrých a různých přípravků právě proto,že na každého zabere něco jiného.Atˇto je třeba i ,,autosugesce",že něco pomohlo.Není dobré každému doporučovat stejné věci i vzhledem k věku,možné nemoci apod.Bohužel u pár lidí,se za krátkou dobu se objevilo za padáním vlasů jiné onemocnění,což je mně osobně velmi líto.Aya.
Amoska
Aya
Zdravím vás všechny, jen jsem chtěla napsat, že jsem si v týdnu chtěla koupit Méthionin a v lékárně mi Ayo řekli, že je jen na recept, tak jsem včera u obvoďáka o něj požádala a on, že mi to nemůže napsat, že to nezná a nezná to ani jeho počítač, tak asi tak nějak to u nás ve zdravotnictví funguje, držím palečky, vánoce na krku, takže opět stres a shon.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 . 11 . 12 . >>
Vypadávání vlasů u ženDiskuze Více vlasů.cz » Vypadávání vlasů u žen »

Androgenní alopecie u žen

Váš příspěvek:
  :-) ;) ;) ;) :-( ...    Tučně Kurzívou Podtrženě    Odkaz na www stránku Link na YouTube video  

Přejít na forum: 

Pohání bulletin board script miniBB™ © 2001-2019  |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2019