Vypadávání vlasů u ženDiskuze Více vlasů.cz » Vypadávání vlasů u žen »

Anorexie

Autor Anorexie
Mishule
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli má někdo zkušenosti s tím za jak dlouho se vlasy obnoví po anorexii.( jestli do původního stavu atak). Nyní se na ni léčím- chybí mi přibrat ještě pár kilo. Snažím se jíst zdravě- ovoce, zelenina, celozrnné výrobky , maso atd. Vlasy mi padají asi 4 měsíce a popravdě šli do kytek. Z původní hřívy, kterou mi kamarádky záviděly zbyla jen parodie na vlasy.
mary
Dobrý den, vypadávání vlasů a změna struktury vlasů jsou častým důsledkem poruch příjmu potravy. Kamarádka, která trpěla anorexií, šla v průběhu léčby ke své praktické lékařce, která jí udělala krevní testy a zjistily tak společně, jaké vitamíny jí chybí a společně ještě s nutriční terapeutkou, ke které kamarádka docházela, vitamíny začaly přidávat a měnit jídelníček. Nechtěla byste návštěvu u praktické lékařsky a následně u nutriční terapeutky zvážit? Držím moc palce!
Rabu
Při anorexii je to běh na dlouhou dobu. Prvně se do kupy musí dát tělo. Vlasy jsou až na posledním místě. Nefixuj se na ně.
Majkha
Mám kamarádku, která díky anorexii přišla o všechny vlasy. Sice se z anorexie vyléčila, ale vlasy už jí nikdy nenarostly.
Vypadávání vlasů u ženDiskuze Více vlasů.cz » Vypadávání vlasů u žen »

Anorexie

Váš příspěvek:
  :-) ;) ;) ;) :-( ...    Tučně Kurzívou Podtrženě    Odkaz na www stránku Link na YouTube video  

Přejít na forum: 

Pohání forum software miniBB™ © 2001-2019  |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2019