Konzervativní léčba padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Konzervativní léčba padání vlasů »

Apex Brno analýza vlasů

Autor Apex Brno analýza vlasů
Veny
Dobrý den,

chtěla bych se zeptat, jestli má někdo nějaké zkušenosti s vlasovou laboratoří APEX v Brně. Zajímaly by mě nějaké nové názory a postřehy ohledně této laboratoře. Děkuji
eiffelove
Dobrý den, já jsem v této laboratoři byla, bohužel nemůžu říct, že by mi její návštěva nějak pomohla... Po dlouhém zkoumání mi paní nic konkrétního nezjistila, nastaly rady typu ostříhat se, používat dřevěný hřeben, vodičky, šampony... Nic mi nepomohlo, vlasy ubývají... Třeba Vám ale něco zjistí, mně bohužel nic.... (Je to už rok co jsem tam byla a znovu jsem se tam nevydala)
m4rtin
Mam naprosto stejne zkusenosti jako eiffelove, prubeh je asi takovy, ze pani vytrhne 2-3 vlasy, da je pod mikroskop a potom doporuci hromady komercnich samponu, vodicek a dreveny hrebinek. A i kdyz mi bylo sdeleno, ze nemam AA, tak po 4 letech padani muzu rict, ze mam.. Podle meho nazoru je to ztrata casu, ale treba to nekomu pomuze aspon psychicky.. Byl jsem tam jednou a vickrat uz tam nezavitam..
marka
Dobrý den,
byla jsem na analýze vlasů 2x, koupila všechny doporučené přípravky, stály tak 1600kč, ale nijak zvlášt nepomohly. Po 9 měsících jsem šla znova, ted bych se ráda mílila,ale mám za to, že sice vlas p. Zemánková položí pod mikroskop, ale už nějak nechci věřit tomu, že se jí data z mikrospoku přenáší do PC, kdykoliv jsem ji nahlédla do PC, měla otevřený word dokument a přepisoval záznamy....
Pari
Byla jsem tam, ale nepomohlo, vůbec, spíš naopak, ale nemuselo to souviset, poradila mi, jak se starat správně o vlasy, které prostředky jsou pro mě vhodné
FrEeEkGirl
Dobrý den,

pozdě, ale přece jsem se rozhodla i já přispět svoji zkušenost na toto téma.

Je mi 28 let, u paní Zemánkové z APEX jsem byla v roce 2012 a potom ještě jednou v roce 2013. Pravdou je, že poprvé to bylo velice nepříjemné „vyšetření“, jelikož se chovala dosti arogantně a podrážděně, že jsem přišla 5 minut po dvanácté a podobné poznámky. V té době jsem končila vysokou školu, u toho pracovala a celkově měla velmi náročné období, jak fyzicky tak psychicky. Pozorovala jsem tedy masivní úbytek vlasů. Rady, které jsem dostala, jsou tu všechny zmíněné. V zásadě můj největší problém byly mastící se vlasy = časté mytí, sahání do vlasů (ale kdoví?). Doporučila mi víceméně obecně známé věci, a to méně si vlasy umývat, nesahat, suchý šampon, nebarvit barvou, ale přelivem, dřevěný kartáč, karbonový hřeben, tangle teezer na mokré vlasy, dále nějaké šampony a balzámy z lékárny i dostupné z drogerie, mimoto také nějaké nelevné vlasové sérum od Ducray. Dále mi doporučila vlasy zkrátit. I zfanatizovaná  jsem letěla a vlasy si asi o 15 cm nechala ostříhat. Sérum celkem pomáhalo a začaly mi růst malé vlásky, i přestaly ty malé padat. Bohužel ale ihned po ukončení kúry se problém vrátil ve stejném rozsahu.

Tonoucí se stébla chytá, a tak jelikož jsem o svojí zkušenosti hovořila před kamarády, vypravily se i 2 kamarádky na toto vyšetření. Nakonec i dokonce přítel. Každý s jiným typem vlasů, nicméně každý dostal téměř stejné rady do zahrady. Nikomu ovšem nic z toho nepomohlo.

Vsuvka pro pány – příteli bylo sděleno, že si své začínající plešatění způsobil tím, že se špatně vyživoval po cvičení (chodí do fitness a dělá thajský box) a tím, že se nečeše.

Nechtěla jsem se jen tak vzdát, vydala jsem se tedy po roce k paní znovu v naději, že se dozvím něco nového, nicméně nic nového jsem se nedozvěděla, i když byla již trochu klidnější, jelikož vlasy byly zkrácené a dušovala jsem se, jak se vše snažím dodržovat.

Je to již 4 roky a vlasy mám velmi oslabené (a pořád udržuji zkrácené) a téměř se stydím chodit bez culíku, stejně tak i s ním. Mám asi 1/3 vlasů od původního stavu a přestože jsem čekala, že se to „nějak usadí“, nestalo se tak... Jsem zklamaná, 4 roky je dlouhá doba.

Přeji všem pevné nervy.
petr 40
Ráno na lačno jednu lžičku makoveho oleje a večer před spaním a během dne můžeš chroupat neco máku.hodně štěstí
Konzervativní léčba padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Konzervativní léčba padání vlasů »

Apex Brno analýza vlasů

Váš příspěvek:
  :-) ;) ;) ;) :-( ...    Tučně Kurzívou Podtrženě    Odkaz na www stránku Link na YouTube video  

Přejít na forum: 

Pohání free forum software miniBB™ © 2001-2018  |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2018