Padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Padání vlasů »

Aromataza

Autor Aromataza
laksa
Chtěl bych zde založit diskuzi na toto téma, protože v této oblasti jsem jaksi mimo… Můj problém spočívá v tom, že moje tělo najednou asi začalo produkovat velké množství estrogenu: bulka na prsu diagnoza gynekomastia.. Také se mě začal hodně ukládat tuk do břicha boků a zadku. Posiluju dva roky a nikdy jsem s tímto problém neměl až teď poslední půl rok to začalo.. na blokaci aromatozy beru DIM, macu a teď jsem začal hodně užívat zinek: 80-90mg den ale zase jsem četl, že to není dobré.. Beru aj finasterid tak jsem přemýšlel jestli to není jeho zásluha.. Každopádně budu rád když mě sem napíšete tipy jak by se dal estrogen dobře blokovat pokud možno přírodní cestou děkuji za nějaké vyjádření.
husar
Čéče... šel bych bejt tebou na ňáký fakt komplexní vyšetření- ct, rezonance atd... mám něco vodcvičeno i vodsypáno takže vim jak vypadá gynekomastie... jako bulka rozhodně ne. Držim palce
Richard
laksa
Můj problém spočívá v tom, že moje tělo najednou asi začalo produkovat velké množství estrogenu: bulka na prsu diagnoza gynekomastia.. Také se mě začal hodně ukládat tuk do břicha boků a zadku. Posiluju dva roky a nikdy jsem s tímto problém neměl až teď poslední půl rok to začalo.. na blokaci aromatozy beru DIM, macu a teď jsem začal hodně užívat zinek: 80-90mg den ale zase jsem četl, že to není dobré.. Beru aj finasterid tak jsem přemýšlel jestli to není jeho zásluha..


Odpověděl sis sám, finasterid je příčina Tvého problému.
laksa
Diky hoši za reakci.. Dal by se teda nějak tento blby efekt od finasteridu nějak blokovat, abych mohl dál finasterid užívat, nebo je jediná možnost se s ním rozloučit?
laksa
Chrysin, dim, resveratrol, lněné semínka, maca...mohlo by stačit na dostatečné snížení aromatazy?
Padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Padání vlasů »

Aromataza

Váš příspěvek:
  :-) ;) ;) ;) :-( ...    Tučně Kurzívou Podtrženě    Odkaz na www stránku Link na YouTube video  

Přejít na forum: 

Pohání simple bulletin board miniBB™ © 2001-2018  |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2018