Vypadávání vlasů u ženDiskuze Více vlasů.cz » Vypadávání vlasů u žen »

Bioderma - výživa vlasové pokožky, posílení vlasové struktury

Autor Bioderma - výživa vlasové pokožky, posílení vlasové struktury
RALNA
Ahoj všichni, už jste někdo slyšel nebo i vyzkoušel tabletky od Biodermy na vypadávání vlasů? Nevím jestli je to novinka nebo ne, vzala jsem si nedávno v lékárně letáček s vlasovou kosmetikou této řady a docela mě zaujali. Jmenují se přesně Bioderma Nodé Oral. Jinak mě tak docela ještě zaujal i šampon Bioderma Nodé Fluid, ten by měl zpevňovat vlasy. Jinak pokud se vrátím k těm tabletkám, tak já brala Nutricap proti vypadávání vlasů a tyto tabletky mi fakt pomohli, jenomže když jsem si šla do lékárny pro další balení, tak už neměli a lékárnice mi řekla, že tyto tabletky stahují z prodeje kvůli nějaké vadě ve výrobě, takže je asi už neseženu,docela by mě zajímalo o jakou vadu šlo, když jsem je brala, ovšem jak zde píšu mně pomohli. Tak teď hledám nějakou náhradu, mám strach že když přestanu nějaké vitamíny brát, tak zase padat začnou. Takže pokud již jste někdo Bioderma tabletky zkusil, tak napište jestli pomohli.
Tohle se píše o těch tabletkách:

Výživa vlasové pokožky, posílení vlasové struktury.
Výrobce Bioderma Laboratoire Dermatologique, Francie

Složení Olej z pšeničných klíčků 199,6mg; Výtažek z pšenice 100mg; Hořčík 50mg; Výtažek z žeruchy 80mg; Výtažek z listů kopřivy 20mg; Vitamin B3 9,0mg; Vitamín E 5,0mg; Vitamín B5 3,0mg;, Vitamín B6 1,0mg; Biotin 0,08mg; Zinek 7,5mg v 1 tobolce.
Popis Bioderma NODÉ Oral je výživový doplněk k intenzivní výživě vlasů a vlasové pokožky. Přípravek je indikován při vypadávaní vlasů způsobené stresem, únavou, těhotenstvím, změnou ročního období. Rovněž napomáhá zkvalitnění jemných, mastných vlasů a devitalizovaných vlasů bez lesku. Dávkování: 2 kapsle denně; nejlépe se snídaní. Užívejte minimálně 3 měsíce. Upozorněníbsahuje lepek. Nevhodné pro těhotné a kojící ženy, silné kuřáky a osoby s alergií na včelí produkty. Přípravek není určen dětem do 10 let.
foggy
RALNA
Přípravek je indikován při vypadávaní vlasů způsobené stresem, únavou, těhotenstvím, změnou ročního období.


tak tohle je pro mě pasé...na AA asi účinek nemá
Pigi
RALNA
Nutricap mi taky vyhovoval,trošku se mi po něm to padání zlepšilo,už přes 2 měsíce ho taky nemůžu sehnat,tak zkouším Klorane quinoral,ale zatím nic.
Aya
Bioderma-bohužel jen obvyklé složení,extrakty z rostlin,je možno nahradit čaji a vitaminy,hl. B-komplex+ zinek,atd.Neobsahuje-li přípravek aminokyseliny,taurin a methionin,je v případě masívní ztráty vlasů lepším ,,placebem".Je to ,,vůle tvá tě uzdraví"...Doporučuji Revitalon nebo Revalid + Innéov,ovšem dlouhodobě.Dávkování:Revalid -nejméně 5-6 tablet zpočátku,potom 3krát denně 1,Innéov 2 tbl. denně!Nejlépe oba přípravky,je možné kombinovat!
RALNA
Takže Biodermu nebrat.....a co třeba GS Eladen? Ten aminokyseliny obsahuje. Ta kombinace co zde uvádí Aya je poměrně hodně finančně náročná, takže to si opravdu nemohu dovolit. Koupila jsem si ten čaj Křemíková bomba a teď ještě chci zakoupit nějaké ty tabletky. Takže co říkáte na ten GS Eladen?
Pigi
RALNA
GS Eladen mi řekla lékárnice je spíš na takový to sezonní padání,nebo podání z nedostatku některého vitamínu v těle,Mě bohužel žádný z těchto přípravků nepomáhá.
RALNA
Pigi
GS Eladen mi řekla lékárnice je spíš na takový to sezonní padání,nebo podání z nedostatku některého vitamínu v těle,Mě bohužel žádný z těchto přípravků nepomáhá.


Tak to jsi mě trošku zaskočila. Když se kouknu na to složení GS Eladenu, tedy co obsahuje, tak mi to přijde podobné jako Revitalon nebo Revalid, akorát že je v tom GS Eladenu možná nějaké látky méně než v těch ostatních. Takže nevím, proč by zrovna GS Eladen byl jen na to sezonní padání a ty ostatní přípravky ne. Mně dost začali vlasy padat ze silného stresu a jak jsem ve stresu tak já na rozdíl od jiných žen, které v takové situaci sní na co přijdou, jíst prostě nemohu skoro vůbec, takže nejspíš nemám ani dost těch vitamínů.
Aya
Ralna
Naprosto souhlasím,je to finančně dost náročné pro všechny,co se živíme a máme tzv. průměrné gáže.Někdy stačí tuto razantní léčbu nasadit první 2-3 měsíce,i já nemůžu ,,jet" pořád na takhle drahých lécích.Ale Revitalon je dost dobrý,60 tbl. kolem 210 kč a hlavně si můžeš koupit,u nás v Praze 7,mně udělají na požádání Methionin,měla jsem ho i z endokrinologie a ten stojí kolem 90 kč,můžeš přidat i B-komplex forte,na vše je velmi dobrý i na nervy a chutˇk jídlu...Ano,tedˇčtu,nemůžeš jíst ve stresu.To mám i já,takže každé kilo mínus je pro vlasy a pletˇšpatné.Tělo se zbavuje první,v době ,,podvýživy",kdy nemá vitamíny,všeho zbytečného...A to jsou vlasy,řasy i obočí...Jsou potřeba mastné kyseliny,t.j. i trochu tuku,máslo či sýry.Ryby jsou vynikající pro štítnou žlázu,také,máš-li dobrý cholesterol i vajíčka,zvířata mají po syrových vejcích vynikající srst,ale nám stačí ,,volské oko",např...Nutné doplnit nejen vitamíny,ale minerály a poslouchat organismus,o co si řekne...Někdy je chytřejší než my...
Pigi
RALNA
Nejlepší je to vyzkoušet,každýmu sedí něco jiného a každýmu padaj vlasy z jinýho důvodu.U mě je to zřejmě hormonální,proto mi tyhle přípravky nepomáhaj.Zkoušela jsem GS Eladen,Viaderm,Nutricap,Klorane Quinoral.Nejvíc mi vahovoval ten Nutricap,trošku se to padání zmírnilo,ale ten už nějakou dobu není k sehnání,prý ho ztáhli z prodeje.
Pigi
Aya
.Ano,tedˇčtu,nemůžeš jíst ve stresu.To mám i já,takže každé kilo mínus je pro vlasy a pletˇšpatné.Tělo se zbavuje první,v době ,,podvýživy",kdy nemá vitamíny,všeho zbytečného...A to jsou vlasy,řasy i obočí...Jsou potřeba mastné kyseliny,t.j. i trochu


To je taky možná důvod mého padání vlasů,"díky" hyperfunkci štítné žlázy pořád hubnu.Cpu se,ale nemůžu přibrat ani deko,při výšce 175cm teď vážím 56kg,moje dřívější normální váha byla tak 64kg(a to jsem holky v 8.třídě na základce vážila 80kg)
Vždycky na kontrole mě endokrinoložka zváží,změří a vypočítá BMI index,potom se zhrozí,že jsem zase kilo zhubla a začínám se podle hodnot dostávat do podvýživy.Ale co mám dělat,chuť k jídlu mám,jím ráda a často a stejně hubnu.
Aya
Pigi
nevím,kolik Ti je let,ale pakliže jsi plnoletá a kolem 30,tak to je katastrofa,ta váha....Endokrinoložka Ti musí nechat neustále léky na štítnou žlázu,pan prof. z End.ústavu v Praze řekl,že léky musím až do smrti.Je to přirozené vyrovnávání hormonů,které štítná žláza není schopna produkovat...Kolem 30 jsem měla to samé,velmi malou váhou,dostávala jsem anabolika,ale nedoporučuji.Zdánlivě rychle pomohou,ale mají následky,kterých je řada,na vlasy nejsou dobré.Nadledvinky Ti vyšetřily?U Tebe je velmi pravděpodobné,že jakmile váha bude kolem 60kg,vše se rychle,včetně únavy a následných syndromů srovná...Tělo bere nejnutnější na ,,svůj" provoz,na vlasy se nedostává + stres...Podívej na ubohé lidi v koncentráku,měli vyholené hlavy,ale vlasy nerostly,obočí ,řasy,zuby,pryč...Byl za tím skutečný boj ,,o přežití"...Napíši později k EFT na forum,to chce čas!!!
Pigi
Aya
Je mi 33.Dělali mi fůru vyšetření z krve,ale nadledvinky nevím.Jím docela zdravě,Tmavý pečivo,semínka,hodně ovoce a zeleniny.Endokrinoložka mi řekla,že mi léky zkusí vysadit,protože beru už tu nejnižší možnou dávku a stejně se činnost šž utlumuje až až.
Aya
Pigi
Ale jestli se činnost ,,utlumuje" při hyperfunkci,tak by jsi měla být lepší!!!Utlumení není dobré při hypofunkci,t.j. snížené činnosti štítné žlázy!To,že jíš zdravě,je dobré.Ale v podstatě výživa pro tlustší lidi.Po tomto nepřibereš.Zkusila jsi při nechutenství Lipovitan,je velmi dobrý celkově i proti únavě a harmonizuje játra.Lepší je Essentiale forte,cca 200 kč,Lipovitan cca 80 kč,ale mohl by pomoci...Má řadu esentiálních,mastných kyselin,dost B,E,zinek ,panthenol,atd.Vše volně prodejné.Chtělo by to kompletní vyšetření,jaterní testy,i EBV-syndrom,veškerou endokrinologii a přesné hladiny všech hormonů v krvi...O psychol.metodě napíši asi večer,bude klid...
Pigi
Aya
Jaterní testy mi dělali,kompletní endokrinologii taky,jsem v pořádku.Ještě mě čekají protilátky proti vlas.folikulám a zítra budu volat na výsledky na gyndu,zjišťovali mi testosteron a ostatní hormony,který by to mohly způsobovat
Aya
Zkusila jsi při nechutenství Lipovitan

Já nechutenstvím netrpím,jím hodně.Kolegyně v práci vždycky šílí,když vidí kolik si dávám.
To že se mi utlumuje činnost šž pociťuju,je mi fyzicky i psychicky mnohem líp,říkám,že kdyby mě nezlobily ty vlasy,tak mi nic není.Nemám žádné pocení,bušení,úzkost,deprese(jen při mytí vlasů).Endokrinoložku už i napadlo jestli mi nepadají kvůli lékům,beru Thyrosol10 a jako možný nežádoucí účinek to tam píší.Ale říkala jsem si vlasy mi padaly už před nasazením léku,tak to tím asi nebude.Ale oni mi tenkrát mohly padat z hyperfunkce a teď to třeba nepřestává právě kvůli těm lékům.
Aya
Pigi
při hyperfunkci je bušení srdce,pocení,úzkosti,nadměrná hubenost,pocit hladu,ale vlasy by padat neměly.To je hlavně při hypofunkci,sníž.činnosti št.žlázy.Já mám testosteron trvale zvýšený,již pár let,po nemoci a v žádném případě nechci hormony.Kdysi jsem je dostala,v mládí anabolika,měla jsem potom myomy na děloze a další hormony byly na ,,stažení" myomů,což udělalo pravý opak.Jen jsem otekla,že váha byla vyšší,ale já se cítila strašně.Po tom,co mně doktoři doslovně prošvihli smrtelnou nemoc-zalití pericardu vodou a 41C horečky,jim nevěřím.Našel to až můj známý v Plzni,kam jsem musela jet.Musím napsat,že když mně padaly v té době strašně vlasy,ale i obočí a řasy!,tak mně řekli,že testy jsou normální.Já si dokonce mohla vytáhnout chloupky z nohy rukou!Také mně dělaly protilátky,jediný pan prof. v Praze,výborný praktik,říká,že hodnoty jsou třeba každý den jiné ,a proto nezachytí laboratoř náš skutečný stav...A když lékař váhá,vždy nás ukonejší,že je to ,,v normálu".Nikdo z nás tam nechodí z radosti,to bychom chodili jinam než do ordinací.Zkusím se trochu zamyslet,byla jsem taky v Indii,jak pomoci zmobilizovat Tvé vnitřní síly.Víš,včera jsem přišla pozdě a na to musím ,,mít" klid.Metoda EFT by Ti mohla pomoci určitě,ale v jiné podobě.Už bych se i bránila lékům,organismus je zmatený a přehlcený!!!Musí pracovat sám!Zkusím co nejdřív napsat k EFT.
Pigi
Aya
při hyperfunkci je bušení srdce,pocení,úzkosti,nadměrná hubenost,pocit hladu,ale vlasy by padat neměly

Padají i při hyperfunkci,na netu píšou že je to sice vzácnější,ale stává se to.
Aya
Pigi
Já vím,že,, vyjímečně" ano...Ale neříkej si,že to je od toho...Bylo by to horší.Zásek bude trochu ,,v psychice"...Vydrž!
Vypadávání vlasů u ženDiskuze Více vlasů.cz » Vypadávání vlasů u žen »

Bioderma - výživa vlasové pokožky, posílení vlasové struktury

Váš příspěvek:
  :-) ;) ;) ;) :-( ...    Tučně Kurzívou Podtrženě    Odkaz na www stránku Link na YouTube video  

Přejít na forum: 

Pohání light forum script miniBB™ © 2001-2019  |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2019