Konzervativní léčba padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Konzervativní léčba padání vlasů »

Biosil Plus

Autor Biosil Plus
Lukáš Vodička

Přípravku Biosil Plus se dotklo mnoho příspěvků v různých tématech. Myslím, že si zaslouží samostatné téma. Na úvod sem zkopíruji co o něm bylo dosud napsáno:

Anonymní:
7)kupte si misto preparatu nejake vytazky ze soji, nejhorsi mi prisel Hair Booster, naopak me prekvapil Biosil a take Silicea Balsam, jedna lzice denne, pak doporucuji preparaty Phyto reflet, jsou to aminokyseliny

Dana:
Petko,kup si Revalid,je,ale drahý.Stejné složení má Biosil plus a stojí jen 55Kč.

Tomik:
Pokud jsi přestal "brýt" Neocapil tak bych se ani nevdivil že výsledek byl za chvíli zase pryč.
Arien To můžeš brát zrovna Biosil Plus, je to skoro to samé a stojí 55 Kč ;-)
Mirek
Lukáš Vodička
Ja si myslim taky ze si zaslouzi vlastni tema.
Mirek
Lukáš Vodička
No jo ale ma dva druhy, je lepsi uzivat oba a stridat nebo koupit jenom Bisol Plus. Dale tam je jeste Biosil vitamin H(biotin)+křemík. Ted ktery je vhodnejsi.
Mirek
Tomiku a vsem. Co rikate na tento Biosil plus, nejak se o nem nezminujete?
Braňo
Na Slovensku sa asi nedá kúpiť.V Čechách ste s liekami na toM lepšie a rozhodne lacnejšie.
Braňo
Braňo
Ževraj to má podobné zloženie ako REVALID,lae keď som pozeral na revalid bolo tam 19 zložiek a BIOSIL plus iba 2.Tak si myslím že toasi revalid nenahradí.
Braňo
Aj ja by som rád vedel ktorý z nich je načo lepší a aké majú zloženie.
Anonymní
BIOSIL plus vřele doporučuju! Berte ho trvale, nedostatek biotinu vede ke špatné výživě vlasů. Pro lidi, kteří nemají dědičné předpoklady pro vypadávání vlasů a dochází u nich k řídnutí a zjemňování vlasů, je to příčinu špatné výživy - chybí biotin!!! Nebo nějaké vnitřní onemocnění. Já jsem případem toho prvního, potom co jsem začal brát biosil plus se mi kvalita vlasů neuvěřitelně zlepšila, vlasy zesílily, nepadají a rostou! Používal jsem snad všechno, ale nevěřil bych, že výrobek za 50,-Kč mi pomůže, ale je to tak.
tomik
Další novinka pro výživu vlasů a nehtů, GS Eladen:
http://www.grswan.cz/n/?p=product.detail&pid=25
Ale je dost drahý, na to že obsahuje skoro to samé jako ostatní léky.
jarek
Braňo
Teď beru taky asi týden místo Biosilu Plus přípravek Epicrin. Tak sem zvědav jestli se to nějak projeví na vlasech ;-)
Betty
Včera jsem si koupila Biosil plus. Kamarádka mě sice nasměrovala na Pangamin, ale v lékarně mi řekli, že to podporuje chuť k jídlu a to tedy nemusím. Nabídli mi Biosil a tak to jdu zkusit. Nehty se mi lámou a vlasy žádná sláva.
Betty
Tak mám měsíc za sebou. Zatím nevlastním bujarou kštici a půlmetrové nehty, tak vydržím. A v lékárně mi ještě řekli, abych to brala tak tři měsíce a pak na měsíc vysadila. Poté je možno absolvovat další tři měsíce. Ale to už si na ty nehty budu šlapat a vlasy budu mít jak Jackson za mlada. :o)))
tomik
Betty
Ty máš jen problémy s vlasy které se lámou a to samé i nehty ?
Nebo máš AA ? V takovém případě by byl Biosil skoro na nic ...
Betty
Nevím, co je myšleno tím AA, budu ráda, když mi to vysvětlíš, dík.
jarek
Betty
AA je Androgenní alopecie a pokud jí máš, tak Biosil můžeš sice brát jako doplněk, ale sám o sobě by ti nepomohl
Betty
jarek
Díky za vysvětlení, ale podle toho, co jsem si o tom teď přečetla, tak si nemyslím, že by to bylo ono. U doktorky jsem s tím ještě nebyla, zatím se utěšuju, že by tohle mohlo stačit. Jak se ptal tomik, tak nehty se mi lámou a vlasy mám řidší, po umytí je lovím z odpadu, ale holá místa nemám, spíš je to nějak celkové vypadávání. A proto jsem si nechala v lékárně poradit a beru Biosil plus. Příznaky AA jsou holá místa?
Romana
Taky jsem začala užívat BIOSIL Plus kvůli lámavým nehtům,zajímalo by mě proto jestli někdo ví jestli zabírá a spevní nehty?
kami
Cituji: jarek
Betty
AA je Androgenní alopecie a pokud jí máš, tak Biosil můžeš sice brát jako doplněk, ale sám o sobě by ti nepomohlAndros je z řečtiny a znamená muž. Androgení alopecií tedy trpí výhradně muži a u na Betty jakožto ženu se mi tento dotaz zdá bezpředmětný a nevhodný :)
So?a
Biosil plus je dobrý, pomohl mi s nehty, na vlasy ale asi stačit sám o sobě nebude, s pletí to taky není nejlepší, ale jen kvůli nehtům to za těch 55 kč celkem stojí, že.
So?a
Jo a mimochodem, myslela jsem že AA myslíte Alopecii Areata - faux pas.
Alda
Nikde na příbalovém letáku Biosilu není napsáno, jestli se ty tabletky polykají a zapíjejí nebo se rozmělňují v ústech - "cucají". Dík za rady.
Alice
Mam jemne a roztrepene vlasy, konecky se lamou.Slysela jsem, ze je dobry Biosil. ale poradte mi- nepribira se po nem na vaze?Diky.
Peťule
Alice
Nepřibírá, jsou to jen vitamíny, přibírá se po hormonech. Biosil fakt doporučuju, ale kúru alespoň na 3 měsíce, dřív to nemá cenu hodnotit.
Hologram
Ahoj Alice, lepší jsou vitamíny Koncept for life (Kosmetické tablety) od výrobce Pangaminu. Ve svém složení nemaj konkurenci a cena je taky dobrá - necelých 80kč/měsíc :-) Mimochodem, je tu na fóru k tomu samostatné téma...
jarek
Cituji: Hologram
lepší jsou vitamíny Koncept for life (Kosmetické tablety) od výrobce Pangaminu

... a ty je bereš už jak dlouho???
Hologram
Jarek: beru je krátce ale proč se ptáš? Ty by sis místo nich radši koupil Biosil? Což tyto stránky neslouží také k tomu, aby se zde na podobné přípravky upozorňovalo? Můj názor je, že jsou prostě lepší. Ale každý zde umí číst a tak si pak po prostudování toho či onoho, jistě sám udělá závěr - do čeho bude investovat... Mimochodem, na webu je možné nalézt pár kladných ohlasů na ně :-)
Peťule
Lidi, já ten Biosil beru půl roku, složení není sice nic převratného, takže to kombinuju s jinými přípravky. Ale po měsíci, kdy jsem brala jenom Biosil, tak se mi výrazně zpevnily nehty a tak vydržely, nejdou fakt zlomit :-) Efekt na vlasy je otázkou, protože můj problém není v nedostatku vitamínů, ale taky se nelámou. Ale co soudím z těch nehtů, tak přínos tu určitě je, narozdíl od lidí, co třeba píšou o Ravalidu, že jim nepomohl ani na ty nehty.
Ideální kombinace by mohla být třeba Biosil + Koncept nebo Pangamin, obojímu bych tím pádem snížila tu maximální dávku, ať toho člověk nebere moc.
Ze zkušenosti vím, že se fakt blbě hledá přípravek, kde je zastoupeno úplně všechno, mně např. v preparátech většinou chybí železo, tak proto je kombinuju.
Hologram
Peťule: dle mně, když někdo bere Koncept, tak už žádné jiné vitamíny na vlasy, nehty, pleť nepotřebuje... Teď doufám že nekecám ale jestli si dobře pamatuju, tak je tam i to železo :-)
Peťule
Hologram
To železo tam právěže není, teď jsem se dívala :-( Ale zas každej ho nepotřebuje, někdo ho má dost ve stravě, ale já ne, měla jsem jednou akutní nedostatek železa v krvi.
Hologram
Peťule
Nojo, fakt tam není ferrum... nojo, nic není dokonalé - ani moje paměť :)
. 1 . 2 . 3 . 4 . >>
Konzervativní léčba padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Konzervativní léčba padání vlasů »

Biosil Plus

Váš příspěvek:
  :-) ;) ;) ;) :-( ...    Tučně Kurzívou Podtrženě    Odkaz na www stránku Link na YouTube video  

Přejít na forum: 

Pohání chat forum software miniBB™ © 2001-2019  |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2019