Konzervativní léčba padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Konzervativní léčba padání vlasů »

Biosil Plus

Autor Biosil Plus
Kapo
Apache
Kapo
Tak proč nezkusíš brazilský keratin? Ten ti vlasy vyrovná a ještě ošetří. Výsledek, alespoň na fotkách vypadá podle mě skvěle.


Protože to je drahý. Zkoušela ho moje mamka, která má taky takový vlnitý až kudrnatý vlasy a stejně ji nepomohl.
DerovaHana
Chtěla bych se zeptat jestli Biosil nějak špatně nepůsobí na pleť, sice jsem četla, že je na ni i dobrý, ale mám akné, takže bych nerada, aby mi to nějak uškodilo. A taky jsem se chtěla zeptat jestli nevadí, když beru zároveň antikoncepci, to je asi blbá otázka, ale tak jeden nikdy neví.
Adélka
Listicka
Listicka

Listicka
Ahoj všem,poslední dobou mi hodně padají vlasy, chtěla bych vyzkoušet nějaké vitamíny, ale nevím, které jsou nejúčinnější. Nezáleží mi ani tak na ceně, ale hlavně aby to pomohlo zastavit padání a rostly nové vlasy. Poradíte mi prosím, jestli bude nejlepší Biosil, Revalid, Revitalon, CS Eladon nebo Inneov? A nemůžou tyto doplňky nějak "vadit" antikoncepci? (konkrétně Jeannine). Předem díky za rady.

Jak už tady i ostatní zmiňovali, biosil obsahuje jen základní vitamíny, pokud má člověk problémy jsou to jen vyhozené peníze, i když to není moc. Pokud sledujete složení takovýchto přípravků, tak důležité jsou hlavně aminokyseliny. Za mně osobně mám odzkoušenou donnu hair a kupuji si ji vždycky po zimě a po létě, kdy mi vlasy začínají nejvíce vypadávat. Těchto přípravků je samozřejmě hodně, zkuste se mrknout na heureka.cz a pročíst si recenze.
doldana
Chtěla jsem říct že , Biosil plus je výborný doplněk pro vlasy . kdykoliv jsem ho brala tak po třech měsících se výsledek dostavil vlasy zhoustly a byli pevnější. dnes jsem si koupila dvě balení a dám si před Jarem čtyřměsíční kůru ,protože je potřeba opakovat aspoň dvakrát do roka a vzhledem k tomu že je i chřipkové období tak zinek který je obsažený v Biosilu plus tak je dobrý na posílení imunitního systému . jediné co mi vadí při kůře je že jelikož v tabletkách je máta ,tak mi někdy pálí žáha ..ale mléko nebo acidofilní mléko mi pomůže. VŘELE BIOSIL PLUS DOPORUČUJI
Akulla
Doldana
uzivej vice zinku , 15 mg je zalostne malo, k tomu neni v chelatove vazbe, takze ho telo tak dobre nezpracuje, uzivej biosil plus a jeste zinek, nebo alespon 2 tabletky biosilu
<< . 1 . 2 . 3 . 4 .
Konzervativní léčba padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Konzervativní léčba padání vlasů »

Biosil Plus

Váš příspěvek:
  :-) ;) ;) ;) :-( ...    Tučně Kurzívou Podtrženě    Odkaz na www stránku Link na YouTube video  

Přejít na forum: 

Pohání easy forum software miniBB™ © 2001-2018  |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2018