Transplantace vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Transplantace vlasů »

Biostimulační laserová sprcha

Autor Biostimulační laserová sprcha
dolphy
Ahoj,
prosím máte někdo zkušenosti s aplikací Biostimulační laserové sprchy?
Našla jsem ji v ESTHETIC MEDICAL CLINIC v Praze.
Mám nahoře u pěšinky hrozně málo vlasů a přemýšlela jsem, že bych toto vyzkoušela.
Jen to není zrovna nejlevnější tak jsem se chtěla nejdříve poradit jestli s tím nemáte někdo zkušenosti a případně jaký na to máte názor?
Díkyn moc!
www estheticmedical cz/nabidka/biostimulacni-laserova-sprcha
2jj2
Dnes jsem o tom také četla, tak brouzdám po netu a hledám zkušenosti, protože po současné reklamní masáži na cokoli je člověk už v pozoru zda nevyhazuje peníze oknem..
Emma
Jsem v půlce sezení na tuto věc a zatím nic nepozoruju, ale prý až po deseti sezení to vyraší, takže pak dám vědět...
thomas
Emma
Jsem tady po pěli letech (hle můj nick eště funguje!) a nic se nezměnilo.
Je nějaký pokrok s lejzrem? Kolik už "sezení" ?
Flyer
Ahoj,
Tak já jsem podstoupil toto sezení teď v průběhu května. Chodil jsem 2x v týdnu jak bylo doporučeno a hle.. Nic.. Naprostá ztráta času. Necítím ani nevidím žádný rozdíl. Bohužel opět tahačka na prachy od důvěřivých lidí co se chytají každé šance na zachránění vlasů..

Jestli Vám můžu něco doporučit, tak se Esthetic Medical klinice vyhněte obloukem. Sestry tam ani nevěděli kolikrát jsem tam byl, kdo vlastně jsem, jestli jsem vůbec objednaný a podobně. Bohužel laser neobsluhuje lékařka a pouze tyto "sestry", které bohužel ani neví kam a jak to má vlastně svítit. Na otázku zda mi to pomůže mi jedna z nich řekla, ať to vezmu žiletkou.. V tom okamžiku jsem ztratit veškeré iluze. Vyhozený peníze. Chaos..
fbx16
Flyer
Takže jsi podstoupil biostimulační laser v květnu a začátkem června čekáš zázraky? Ty jseš mi ale Copperfield Pokud pozorovat změny, tak nejdřív za tři měsíce s tím, že bys na ten laser chodil třeba víckrát v týdnu, než jen dvakrát

Nikoho nechci obhajovat, chodil jsem kvůli akné do jedné velké kliniky taky právě na biostimulační laser, nejenom že jsem za to dal 5000 Kč, ale jestli mi zmizelo pár pupínků, bylo to hodně. Ale nikdo k tomu nepotřebuje nic vědět, stačí to jen zapnout na správnou vlnovou délku a namířit na hlavu.

Zase bych ten laser tak nezatracoval, existují různé "hřebeny" s laserem o stejné vlnové délce, které se dají sehnat, měl bys to levnější a používat je mohl stále... stačí se předem informovat, než něco koupíš na nějakém slevovém portále...
Flyer
fbx16

Čekal jsem pouze na to, zda se potvrdí to, co tvrdili na svých stránkách - tudíž, že vlasy začnou růst cca po osmé návštěvě a na konci kůry už by mělo růst to jejich "chmýříčko" všude.. Nic z toho se nestalo.. Bohužel.
Ani teď po dalších třech týdnech není žádný rozdíl.
fbx16
Flyer
Aspoň máš poučení pro příště, že ne všechno, co se píše, musí být pravda... Bohužel se tak snaží vydělat, i když někomu to třeba může pomoci.
Baldom
To: Flyer
Díky moc, za názor, když jsem si přečetl tip na seznamu (Esthetic Medical), který právě běží, tak jsem o tom trošku uvažovat, ale každopádně jsi mi ušetřil čas s uvažováním a možná i peníze, nechávám to být, ještě jednou díky.
Flyer
Musím tedy podotknout, že ani po roce a půl jsem nedoznal žádných změn s ohledem na tuhle metodu léčby.
Takže můj názor na biostimulační laserovou sprchu se vůbec nezměnil. A vůbec nechápu, proč tomu říkají sprcha, tak vám vlastně na hlavu svítí modré světlo.
Transplantace vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Transplantace vlasů »

Biostimulační laserová sprcha

Váš příspěvek:
  :-) ;) ;) ;) :-( ...    Tučně Kurzívou Podtrženě    Odkaz na www stránku Link na YouTube video  

Přejít na forum: 

Pohání online community script miniBB™ © 2001-2019  |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2019