Konzervativní léčba padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Konzervativní léčba padání vlasů »

Bolest kůže a pálení kůže

Autor Bolest kůže a pálení kůže
Darča
Prosím, co vám zabralo-----Darča
Darča
To mi nikdo nenapíše???
gorge0
Ahoj, už nějakou dobu řeším stejný problém, takže snad ti trochu pomůžu. Hodně to souvisí se stresem (aspoň teda u mě to celé spustil), takže problém je uvnitř, šampónem se to dá rešit jenom krátkodobě, během pár hodin to bývá zpět.
Zkus nějaký Ashwagandha extrakt- je to adaptogen působící proti stresu, autoimunitním problémům, ... Dá se normálně koupit v internetových lékárnách, osobně beru Brainway Vitagen 250 mg dvakrát denně.
Ještě bych k tomu přidal Curcumin- antiinflamační, silný antioxidant, proti účinkům stresu, taky toho umí docela dost.) No a Brutnákový olej by taky mohl pomoct. Úspěch nezaručuju, sám sem se toho ještě úplně nezbavil, ale tak za zkoušku to stojí ne? Důležitý je být v pohodě, hodně spát , hodně se smát a tak .)
Jinak jako šampón používám Johnsons baby s výtažkem z levandule, a na noc si občas masíruju pokožku vlastním mixem olejů (emu oil + tea tree oil, levandule, rozmarýn, cedr).
Aya
Darča
Hlavně je pálení a bolest vlasové pokožky,někdy napětí,způsobeno skutečně psychikou.Víš,všechny léky či spíše ,,podpůrné" potravinové doplnky,co jíme,jsou více či méně placeba...Sice se dočítáme o tom,co a kolik vše obsahuje a zato zaplatíme.Dost,protože, co je levné,(dle myšlení většiny lidí),není účinné...Jistěže s tím nesouhlasím,ale je to všeobecně rozšířený názor.Ano,jak je v příspěvku Gorge,jednoznačně je za tím stres.Když jsem ve stresu,nemyslím pozitivní,motivační stres,ale ten,který Tě vrhá zpět či do ,,kouta",tak ten je vinen za rozhozený hormonální,autoimunitní systém a s tím souvisí stav hlavy,vlasů,pokožky...Dětské šampony jsou velmi dobré...Také i já dávám do všech koupelí pár kapek Tea-Tree-Oil,rozmarýn též je dobrý,prokrvuje,oživuje....Tea -Tree je vynikající,proti zánětlivý,protikvasinkový,lze použít v podstatě i na říznutí atd.A potom kadodenní lehkou masáž pokožky.Velmi pomalou,měla by napodobit lidské pohlazení po hlavě...Aya.
Lenka W
Ahojky všem..já již delší dobu používám šampony od Vichy na svědění a pálení pokožky hlavy . Jinak spoustu dobrých věcí mají na prozdravi, mrkni tam, určitě něco najdeš. Můžeš si tam přečíst i reference zákazníků. Doporučuji i celostnimedicina jsou tam zajímavé články.
vvenda
Milý přátelé prosím o radu .Již měsíc mě bolí kůže na celém těle nejvíc na břiše a zádech .Na kůži naní nic vidět lékařslé vyšetření /krev ,bolerie,famidie /vše v pořádku .pocity mám, jako jdyž se v létě spálím, nemohu se dotknout kůže ,mám žaludeční potíže a únavu.Předem děkuji za radu a pomoc. VVenda
bora
Darča
AHOJKY MAM STEJNÝ PROBLÉM, PROSÍM TĚ NAPÍŠ MI NA E-MAIL BORA5@CENTRUM.SK
CO TI POMOHLO. PROSÍÍÍÍÍÍM
Darča
jennyka
Doporučuji detoxikaci organismu, zevně krémy masti šampony atd. nic moc nevyřeší. Jde o nastartování správného metabolismu a funkce těla zevnitř. OK Alfa plus, OK Omega 3 complete pro klidnější pokožku, vše vnitřně. Pro více informací prirodnilecba . deg . cz
Konzervativní léčba padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Konzervativní léčba padání vlasů »

Bolest kůže a pálení kůže

Váš příspěvek:
  :-) ;) ;) ;) :-( ...    Tučně Kurzívou Podtrženě    Odkaz na www stránku Link na YouTube video  

Přejít na forum: 

Pohání easy forum software miniBB™ © 2001-2018  |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2018