Vypadávání vlasů u ženDiskuze Více vlasů.cz » Vypadávání vlasů u žen »

Chemoterapie - padání vlasů, paruky a rakovina

Autor Chemoterapie - padání vlasů, paruky a rakovina
Liz
Možná tu tohle téma je a jen jsem ho nenašla. Jsme specifická skupina, která potřebuje kvalitní paruku-paruky na velmi krátkou dobu. Začínám...uvítala bych zkušenosti ostatních - těch, kdo nemají paruku na vlastních vlasech, ale přímo na kůži (to je rozdíl !). Kde koupit kvalitní paruky, možná vyměnit si paruky (dají se vydesinfikovat)...zkusit si paruku, kterou si jedna objednala z dálky a druhá si podle obrázků není jistá. Co Vy na to ?
Pet51
Bylo by fajn, kdybys dal od tématu ruce pryč, když se Tě netýká ani neumíš poradit. Jsi smrtelny, je dobře, že jsi si to uvědomil. Nevíš dne, ani hodiny.

Velmi krátká doba = doba chemoterapie, nikoli doba naší životnosti. Ad šátek - nechceme být na první pohled chuděry s rakovinou, které Tě děsí. Nejsi ty doktor ? Ti také, než by vyslovili slovo karcinom, raději překousnou stetoskop.
Pet51
Vždyť také nepatříš ! Přeskakuj dál...

Paruky pro srandu mám = takové mám, ale nedošlo mně, že do holé lebky budou škrábat.
Pet51
Nepsala jsem "kratičká", ale krátká. Diskuzi o parukách jsem prolezla, také českou nabídku a eBay. Diskuze o rakovině také, ale zrovna ta moje se týký věkového průměru 65let a 99% pacientek zajímá jestli přežijsou, kdežto já jsem povrchní 40tka a zajímá mně, kde koupit dobrou paruku, která mně nezruinuje.

NecrogeniC
kdo chce hledá způsob... kdo nechce, hledá důvod...
Jojo, to říkám lidem, co mně nosí domů kočky, namísto, aby se postarali sami.
Pet51
Až se budeš chtít opravdu upřímně zdepresit, podívej se na diskuzní fórum o rakovině. Najdeš tam 100% optimistických žen, které si drží palečky, přejí si štěstíčko, dodržují zákaz googlení o svojí diagnóze a PAN doktor je pro ně bůh. A radu, že když rozstřihnu plenu napříč, mám hned dva úžasné šátky. Jeden si můžu i nabatikovat !

Proto jsem založila tohle téma na nerakovinném serveru.
Pet51
Vím, že to není o krutosti. Chápu Tvoje pocity. Jsem stará empatická sova. Co nechápu, je to, co Tě nutí číst tohle téma ??? Které jsi mně zničil

NecrogeniC
všichni chtejí do nebe, ale nikdo umřít.. chápeš...
To by jsi se fakt hodil do zdravotnictví . Tohle "vědí" doktoři taky. Vědí, co "všichni" chtějí. Vědí co chci lépe, než já. Nejsem všichni, nechci do nebe a neděsí mně vlastní smrtelnost. Nikdy mně neděsila.
Pet51
NecrogeniC
smíření je na stupnici umírání poslední před nebem.

A to je dobře, nebo špatně ???
Vypadávání vlasů u ženDiskuze Více vlasů.cz » Vypadávání vlasů u žen »

Chemoterapie - padání vlasů, paruky a rakovina

Váš příspěvek:
  :-) ;) ;) ;) :-( ...    Tučně Kurzívou Podtrženě    Odkaz na www stránku Link na YouTube video  

Přejít na forum: 

Pohání discussion forum software miniBB™ © 2001-2019  |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2019