Konzervativní léčba padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Konzervativní léčba padání vlasů »

Chtěl by někdo objednat DualGen?

Autor Chtěl by někdo objednat DualGen?
QuiGonJinn99
Je tu někdo z Brna a okolí, kdo by chtěl objednat cokoli od firmy MinoxidilMax? Budu objednávat DualGen15, nicméně vzhledem k tomu, že v dohledné době spotřebuju jen 2 balení a u tohoto produktu se nevyplácí kupovat nadlouho do zásoby (koncentrace minoxidilu klesá rychleji než u 5% minoxidilu), napadlo mě, zda by se někdo chtěl rozdělit o poštovné, které při současném kurzu činí celkem dosti významných cca 330 korun.
twisp01
Sorry, ale pokud vim, tak mai utrum. FDA to zakazalo prodavat. museli stahnout i prodeje z ebay obchodu, takze kdyz se podivas, tak uz nemaji zadne vystavene nabidky inzeratu. meli tam nejaky zapomenuty a po zaplaceni vratili zpet na ucet i s emailem, ze momentalne zadny 15procentni minox neprodavaji a ze se omlouvaji.
QuiGonJinn99
Nesmysl. Z eBay a Amazonu to stáhli loni na jaře, když jeden mamlas z Amazonu s přezdívkou Tiernan informoval FDA o prodeji "nepovolených" minoxidilů na internetu. Na tenhle zátah doplatil známý doktor Lee, ale např. i kampeny Perfect Image Solutions. Byla to vskutku antická tragédie pro řadu amerických uživatelů.

MinoxidilMax ale normálně běží pro neamerické zákazníky.

FDA na ně takto nemůže. Naposled jsem si objednával v únoru a je to asi týden, co jsem s nimi komunikoval.

Ty minoxidily sice mají za ceny, až by jeden řekl, že je naplnují zlatem, ale bohužel je to jediný spolehlivý výrobce na světě. Londýnská Belgravia Centre jsou bezostyšní vyděrači, takže potom snad už jen Indie (Mintop), ale do toho bych bez laboratorního rozboru nešel.
QuiGonJinn99
Mimochodem, DualGeny jsem nechal testovat v jedné americké laboratoři a jsou odměřené velmi přesně. Nedoporučuji je ale používat moc dlouho po datu výroby, protože koncentrace minoxidilu je v těchto vysokoprocentních roztocích nestabilní a s časem klesá.
twisp01
Jak muze klesat koncentrace? pokud se to nerozklada, coz pochybuji, tak staci trosku zahrat v ruce a rozmichat/protrepat.
QuiGonJinn99
Klesá. A po několika letech může dost významně. Zkoušel jsem sám zahřát jeden zkrystalizovaný DualGen a vypařil se mi Musí se to dělat v zavřených lahvičkách, protože ethanol rychle vyprchává i při relativně nízkých teplotách.

Zajímavé ovšem je, že koncentrace minoxidilu byla nízká i v jednom starém DualGenu, ve kterém krystaly nebyly. Proto si je raději nikdy neobjednávám do zásoby. V čerstvých šaržích bylo všechno v pořádku - čísla jako 14.97%, 15,25% apod.


CERTIFICATE_OF_ANALY.jpg
CERTIFICATE_OF_ANALY.jpg
twisp01
QuiGonJinn99
Klesá. A po několika letech může dost významně.


to je nesmysl.

z roztoku zmizet minoxidil nemuze. muze se leda vysrazet na dne jako srazenina, ktera ale jde promichanim znova rozpustit. rozkladat se sam od sebe v roztoku asi nebude a jiny zpusob jak by z te lahvicky zmizel nema. vyparit se muze ethanol ale ne minoxidil
QuiGonJinn99
Ta stará šarže měla skutečně nízký obsah minoxidilu: 13.7% (Byť toto množství by bylo stále ve standardní farmaceutické toleranci 90-110%). Další lahvičku nechali otestovat přímo lidé z MinoxidilMax ve stejné laboratoři a nález zněl 13.9%. Krystalů jsem našel jenom pár, řádově na miligramy. Určitě zdaleka ne 1,15 gramu, jak by po takovém vykrystalizování mělo zůstat na stěnách té lahvičky. Jinou možností samozřejmě je, že tahle šarže byla nepřesně nedávkovaná už od samotného počátku.
QuiGonJinn99
Takže nikdo nechce společnou objednávku DualGenu? Příští týden si to objednám. Dochází mi staré balení a už bohužel nemůžu čekat.
husar
Kolik ten sajrajt stojí a na jak dlouho to vystačí? Že bych ten minoxidil eště naposledy prubnul...
QuiGonJinn99
husar
Kolik ten sajrajt stojí a na jak dlouho to vystačí? Že bych ten minoxidil eště naposledy prubnul...


Jedna lahvička (necelých 60 ml) vyjde na 35 dolarů, tedy asi 700 korun. Poštovné stojí 16 dolarů (cca 320 korun).

Dorazí to sem velmi rychle, někdy už za 5 dnů. Já to každopádně musím objednat už tento týden.

Pokud jsi zkoušel 5% minoxidil, tak bych možná doporučoval nejdřív 10%. (To by tě vyšlo na 30 dolarů.) Tvoje vlasy by takový skok nemusely snést bez problémů.
QuiGonJinn99
Měl by tady někdo z Brna a okolí ještě zájem o objednávku minoxidilu od MinoxidilMax? Mají na výběr koncentrace od 5% do 15%, bez propylenglykolu i s propylenglykolem.

Chci objednat jenom jedno balení 15% minoxidilu, ovšem při započtení poštovného (16 USD) to vychází dost draho - asi na 1000 Kč za lahvičku. Při objednávce 3 kusů to dělá už jen cca 740 Kč (což se rozhodně vyplatí).

P.S.: Z USA to sem dorazí obvykle světelnou rychlostí, za cca 5 dnů.
Konzervativní léčba padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Konzervativní léčba padání vlasů »

Chtěl by někdo objednat DualGen?

Váš příspěvek:
  :-) ;) ;) ;) :-( ...    Tučně Kurzívou Podtrženě    Odkaz na www stránku Link na YouTube video  

Přejít na forum: 

Pohání open source forum script miniBB™ © 2001-2018  |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2018