Vypadávání vlasů u ženDiskuze Více vlasů.cz » Vypadávání vlasů u žen »

Čím mýt vlasy při alopecii u žen?

Autor Čím mýt vlasy při alopecii u žen?
mistule
Ahoj všem,
cca v létě mi začaly strašně padat vlasy a doteď, i po všech možných vyšetřeních pořád nevím proč. Vím, že mám rozházené hormony, ale nevím které a z čeho, jelikož doktoři se s vámi vůbec nebaví, jen předepisují další vyšetření. Kůže na hlavě mě také dost svědí, ale kožař se tím nezabýval, předepsal mi Alpicort F (musím ale říct, že zatím docela pomáhá). Potřebovala bych poradit, jaký šampon + kondicioner mám používat, zda máte někdo praktické zkušenosti s tím, aby to pomáhalo na to svědění.
Díky za rady
Evelyn
Na svědění je každá rada drahá, mě svědí hlava, když mi dorůstají nové vlasy nebo když je pokožka přesušená. Pomáhají mi například zábaly v olivovém oleji (normálně napatlat olivový olej z kuchyně, jemně promasírovat, zabalit hlavu do šátku nebo alobalu a nosit, dokud to jde - i několik hodin, a potom umýt; uškodit to nemůže). Proti svědění taky snad jsou nějaké šampony na citlivou pokožku hlavy, asi bych se zeptala v lékárně.
mistule
Díky, zkusím ty zábaly. V lékárně mi doporučili akorát tak VICHY za nekřesťanské peníze - tedy ne, že bych nebyla ochotná do svých vlasů investovat, ale přijde mi, že kolikrát obyč bylinný šampon zabere lépe. A já právě potřebuju něco v sadě i s kondicionérem, protože bez něj vlasy nerozčešu a přijde mi zbytečný umýt si hlavu zabírajícím šamponem, když na to stejně pak napatlám kondicionér, který ty účinky nemá. Teď používám RYOR a není to ani horší ani lepší, tak nevím...
Veve
mistule
Ahoj, mě doporučila kožařka šampon Pregaine, je vhodný při alopecii žen i mužů, podporuje růst vlasů, je šetrný k pokožce, takže nesvědí. Všimla jsem si, že mě pokožka hlavy svědí po tužidlech, lacích nebo kondicionérech, takže postupně přecházím na bio a bylinkové extrakty a je to o poznání lepší. Tak se držte a vlasům zdar a růst.
Vypadávání vlasů u ženDiskuze Více vlasů.cz » Vypadávání vlasů u žen »

Čím mýt vlasy při alopecii u žen?

Váš příspěvek:
  :-) ;) ;) ;) :-( ...    Tučně Kurzívou Podtrženě    Odkaz na www stránku Link na YouTube video  

Přejít na forum: 

Pohání online community software miniBB™ © 2001-2019  |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2019