Konzervativní léčba padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Konzervativní léčba padání vlasů »

Co pro zesílení jemných vlasů?

Autor Co pro zesílení jemných vlasů?
JirkaVladko
Jaká kombinace preparátů vám pomohla vlasy zesílit? (mám je celkem dost jemné - tenké možná i trochu zeslábly...) co pomáhá??
JirkaVladko
Pomohl někomu šampon Klorane??
Rachel
Bohužel ne.
ronniev
Na jiné diskusi jsem našla, že si tam holky s jemnými vlasy pochvalovaly šampóny a další přípravky od Redkenu - řada Body Full a zvlášť Extreme. Osobně jsem to zatím nevyzkoušela, takže sama potvrdit nemůžu.
Rachel
Redken Body full obsahuje stylingove olymery, budete mit pocit natuzenych slepenych vlasu. Body Extreme Vam vlasy posili, ale jenom kdyz mate znicene nebo poskozene vlasy, jemne vlasy hodne zatizi, vlasy plihnou a casteji se masti.
JirkaVladko
Rachel
Raději bych uvítal nějaké řešení dlouhodobějšího charakteru. Nějaké přípravky užívám, ale nevím jestli zrovna vlasy nějak zesílí......Zda-li někdo nemá s něčím takovým zkušenost..? (něco jiného než minoxidil!)..třeba copper peptide ten by mohl vlasy zesilovat..
luky521
JirkaVladko
koukni se na PABU, je na pigmentaci pokožky a udrženi pigmentu ve vlasu. Sam ji beru asi mesic, ale zatim nic moc ucinky, urcite to chce brat vetsi davky, zkus treba Trophic PABA 300mg tbl.100.
JirkaVladko
luky521
jj už jsem na něj koukal asi si ho koupím, četl jsem, že chrání i před sluncem a to se teď v létě hoí ( je to 100tbl a užívá se jedna denně za 150Kč) T vcelku za zkoušku jde!! Takže to asi zkusim..ještě si o tom zkusim něci zjistit!! jo a díky!!!
luky521
rychle reseni problemu s tenkymi vlasky, ale neresi podstatu problemu... http://www.hairlosswatch.com/fullmore.htm Jinak dobre stranky, prumysl s vlasovymi pripravky je v USA opravu velky :-) a ted poznejte co je ucinne a co jen taha prachy z kapes.... proto je tady tenhle chat
Konzervativní léčba padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Konzervativní léčba padání vlasů »

Co pro zesílení jemných vlasů?

Váš příspěvek:
  :-) ;) ;) ;) :-( ...    Tučně Kurzívou Podtrženě    Odkaz na www stránku Link na YouTube video  

Přejít na forum: 

Pohání easy forum software miniBB™ © 2001-2018  |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2018