Vypadávání vlasů u ženDiskuze Více vlasů.cz » Vypadávání vlasů u žen »

Co z toho je příčina....?

Autor Co z toho je příčina....?
Veru
Před 2 měsíci mi začaly hodně padat vlasy. Je to stále horší a horší. Beru Methionin 6 tablet a Neocapil. Nevím příčinu, ale zdá se mi že mám nebo jsem prodělala hodně podnětů, které uvádíte (stálý stres, změna životosprávy-nejím po 17 hodině, gynekologické problémy-mykozy, také jsem brala antibiotika na zánět prudušek nebo tak něco, doktor mi to ani blíže senepcifikoval, jím hodně sladké) Štítnou žlázu mám v pořádku a o dědičnost by se také nemělo jednat. Prosím poraďte, jak mám postupovat a Na koho se obrátit? Aby mi jen nepředepsal vitaminy. Začínám být z toho zoufalá, nejhorší je to ráno a po mytí vlasů. Vlasy už ani nečešu. Zdravím a přeji pevné nervy
Peťule
Veru

1. Uklidnit se, dřív nebo pozděj to přejde :-)
2. Nepočítat vlasy a snažit se to přes den nevnímat, nepřizpůsobovat vlasům denní režim, neomezovat se tím.
3. Udělat si detoxikační kůru (třeba čaj Leros, aloe vera gel, ale i spousta dalších) - to tě zbaví bordelu po antibiotikách
4. Omezit cukr, škroby, stravu trochu přizpůsobit protiplísňové dietě. Najít na netu něco přírodního, co pomáhá při mykózách.
5. mrknout na vlákno "DDD vs. terapeutické dávky doplňků" a podle toho nasadit k tomu methioninu i další vitamíny a prvky (biotin, panthenol, béčka forte, selen 200 mcg, zinek 15-20 mg, železo). Pokud máš křehké nehty, tak i křemík.
6. Nasadit přírodní protistresové tablety (např. Meduňka+chmel+kozlík, nebo homeopatika).
7. Nechat si udělat jaterní testy a podle výsledků pak postupovat.
8. Vystopovat, jestli Neocapil nezpůsobuje vyšší padání, malému procentu lidí to dělá. Pokud nezabere do 3 měsíců, tak bych spíš zkoušela tonika jako Bioaquanol, Bohar, kopřivoé a lopuchové vodičky (to vše levné a dobré), tonikum Wella Balanced Anti-Hairloss (drahé, ale dobré). Neocapil má smysl spíš tehdy, když podezíráš hormony.

Hlavně nepřestaň věřit, že to přejde, nenech se otrávit a kdybys měla pocit, že z toho máš deprese, zajdi co nejdřív k psychologovi, je potřeba si v tom udělat pořádek včas, než to zajde daleko.

Na kožní moc nespoléhej, o moc víc než tohle ti neřeknou, mají tendenci problém bagatelizovat, protože tomu nerozumí o moc víc než ty nebo já :-) Držím pěsti :-)
Ladislava
Ahoj Veru,
i já s problémém padajích vlasů bojovala a teď znovu bojuji, po dvou a půl letech.
Poprvé jsem od kožní lékařky dostala Alpicort F, s tím, že dále toho moc nenaděláme. Po třech měsících, když už jsem skoro nevyšla mezi lidi, jsem našla odkaz na biostimulační laser. prodělala jsem 15 kůr tímto laserem a napíchali mě 10 injekcí Panthenolu ( ten již bohužel neexistuje ). Po dvou měsících se mě vlasy opravdu zlepšili a řekla bych, že i zhoustly.
Teď mám problém s padáním znovu. Našla jsem soukromého kožaře, ( zaplatíš, ale alespoň se snad věnuje člověku lépe ) poslal mě na vyšetření krve, štítné žlázy a výtěr z nosu a krku. Na laser chodím již měsíc, beru Revalid, tak uvidím jak to bude pokračovat.
Určitě se nenech odbýt "klasickými odbornými" lékaři a nech si udělat nejdříve vyšetření. Zkus také miostimulační laser, mě pomohl.
Přeji hodně štěstí
Vypadávání vlasů u ženDiskuze Více vlasů.cz » Vypadávání vlasů u žen »

Co z toho je příčina....?

Váš příspěvek:
  :-) ;) ;) ;) :-( ...    Tučně Kurzívou Podtrženě    Odkaz na www stránku Link na YouTube video  

Přejít na forum: 

Pohání simple bulletin board miniBB™ © 2001-2017  |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2017