Konzervativní léčba padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Konzervativní léčba padání vlasů »

Dárcovská urinoterapie

Autor Dárcovská urinoterapie
rss
David
si trochu mimo mísu, je to ona a nepsala tady o piti sve moči, ale o zábalech ne?
Nikdo
David
Já ti Davide vůbec nerozumím!Je možné, že jsi nečetl včechny moje příspěvky. A jestli jsem napsala něco, co už jsi psal ty, tak promiň, když se tě to tolik dotklo. Vybral sis mě jako terč, chápu. Takový jako ty můžu zůstat se svým problémem klidně sami, protože když se jim bude někdo snažit pomoc, bude kolem sebe kopat. Sbohem...Rss díky!
David
Nikdo
možné je všechno, dotýkat se tě nechci a jako terč sem si tě nevybral... pokud se ti to tak zdá tak promiň ty...
já sám nezůstanu! Minox to jistí ;-)
Nikdo
David
Ok, všechno dobrý Davide...:-)
Nikdo
Něco jsem našla na netu, třeba to někomu pomůže!!!!!!
Není moč jedovatá, neobsahuje škodlivé bakterie?
Moč nemůže být jedovatá či škodlivá. Moč je tekutina, která byla součástí vaší krve, a poté přefiltrována ledvinami a vyloučena. Kdyby vám měla uškodit, tak by se tak již dávno stalo ještě když kolovala ve vašich žilách. Moč 90% populace je sterilní. Pokud však obsahuje bakterie, je to vlivem infekčního onemocnění ledvin, žlučníku či močových cest. I takováto moč bývá doporučována použít jako součást léčby.

Pokud je moč pro tělo prospěšná, proč ji vylučuje?
Vyloučená moč je jako voda, která přeteče přes vodní turbínu. Vykoná svou práci a odtéká. To ale neznamená že je bezcenná a nemůže být dále využita. Naopak. Obsahuje množství látek, které mohou být tělem dále využity a zpracovány (viz níže). Během vývoje v matčině lůně jsme všichni pili vlastní moč jako součást plodové vody. Je to přirozená součást našeho života. Dalším příkladem jsou na podzim opadané listy stromu, které se rozkladem vrací do půdy a opět strom vyživují. Je to dokonalá recyklace.

Je nutné držet při urinoterapii zvláštní dietu?
Není to nutné, ale přinejmenším vhodné. Vše co jíte se totiž projeví v obsahu moči. Urinoterapeuti doporučují vyloučit konzumaci masa, a omezit konzumaci živočišné potravy. Je velmi lehké se přesvědčit, jak strava ovlivňuje barvu a aroma moči.

Proč je třeba pít především vlastní moč?
Moč kterou vaše tělo vyloučí mu při její recyklaci poskytuje zpětnou vazbu. To je jeden z nejdůležitějších faktů na urinoterapii.

Proč je ranní moč nejúčinnější?
Během spánku je tělo nejvíce relaxované, a regeneruje se. Ranní moč má největší koncentraci obsažených látek, přičemž například některé hormony jsou vylučovány především ve spánku.
Nikdo
Co tedy moč obsahuje?
- vodu
- všechny známé vitamíny
- stovky proteinů a aminokyselin
- stovky hormonů a steroidů
- stovky různých enzymů
- desítky antioxidantů
- stopy většiny doposud objevených prvků
- značné množství 7 hlavních minerálů
- stovky toxinů a odpovídajících protilátek (proto vypitá moč
funguje jako informační médium pro tělo a jako vakcína)
- množství organických sloučenin těla z nějž vychází


Pokračováním tématu "Urinoterapie" je článek obsahující další fakta a především vlastní cenné zkušenosti. URINOTERAPIE - POKRAČOVÁNÍ

Související články:
Colonhydroterapie - výplach tlustého střeva (26.04.2004)
Urinoterapie - pokračování (31.03.2004)
Džusový půst (27.11.2003)

( Celý článek | Autor: vitarian development team | Komentáře byly pro tento článek zakázány)
neznamy
NikdoZdravím.
Vsem,kteří to chtějí zkusit.Dneska je všechno hodně zamořené(pesticidy,jídlo.atd.)Vylučuje se to močí.Já sám velice zvažuji,že už to zřejmě nebude možné dál aplikovat.Všude je ve všem bordel,je to už určité riziko-dvakrát to filtrovat ledvinami.Jak tu psal pan doktor-riziko a pomoc se naklání určitě k riziku-zamořené ovzduší,plno jedů vpráškovaném ovoci,zelenině.Vylučovací orgány mají co dělat.Zopakuji-nepůsobí na lupy(ani zábaly)-což bylo největší zklamání.Moje životní zkušenosti zní.Nepomůže sebelepší péče o tělo,pokud je příčinaDHT.Neztracejte zbytečně čas hledáním zázraků,co se týče vlasů.Výbornou životosprávu,blokovat dht tím co známe-a to je konečná.Zdravím
Nikdo
neznamy
Působí to na každého jinak - můj manžel je metodou zábalů bez lupů. Asi to sem nepatří, ale má černé husté vlasy ze kterých se mu úplně prášilo lupama. Po druhém zábalu byl bez lupů - úplně, vážně! Teď si dělá zábaly jen když se mu chce a věř mi, není to často, ale od té doby lupy neměl. K tomu, co se týká dvojí filtrace moči ledvinami - základem urinoterapie - pokud znovu přijímáš ústy, je pít hodně vody. Já sama nejsem tak daleko jako ty, protože moč nepiju a nebudu, ale tohle vím, protože jsem o tom hodně četla a fakt mě to dost zajímá. Já být tebou bych toho nenechávala. Četl jsi Cingroše a Partykovou?
Nikdo
rss
No jasně, že jo. Ale snad aby jsme se domluvili jinde..:-)
zeman
Ahojte! Jenom by me zajimalo, proc farmaceuticky firmy nejak nemuzou ten estrogen z moci nejak dostat a udelat z neho tablety treba.... aby se to nemuselo pit... pritom by upravili do tablet takove mnozstvi estrogenu, ktere by bylo optimalani... Verim ze holky by davali urinu rady, treba jako se daruje krev ;-))))
Richard
zeman Tak za prvé, zpracováním uriny už by všechny látky nezůstaly jistě aktivní. Zpracovat něco, znamená ohřát, destilovat, atd. atd. Urina od dárkyně se musí vypít během pár vteřin, jelikož účinné látky z ní (a nejsou to možná jenom estrogeny) rychle vyprchávají. Takže v tabletách by to asi nefungovalo. Dále, farmaceutické společnosti se ze zásady přírodní medicínou moc nezabývají, jelikož se na ní nedá tolik vydělat. Jen si představ, že by některá firma vyrobila účinné tablety z moči za například 2000 Kč na měsíc. Co by pak udělal každý, kdo by chtěl ušetřit? Většina lidí by se pak na tablety stejně vykašlala a pila by zadarmo přímo ženskou moč. Proč za platit za něco, co mohu mít zadarmo???
aleksa
Tycz
pane doktore,
se zájmem jsem si přečetla Váš příspěvek o urinoterapii. Dnes mi zjistili na CT cystu v levém mesogastriu o velikosti 74*43*108. Zprávu z CT budu svému lékaři předávat až zítra, ale tuším, že se jedná o cystu na slinivce.
Chtěla bych zkusit zábaly z uriny na postižené místo, ale nerada bych si uškodila. Cingroš uvádí směs uriny a hlíny. Hlína by snad měla vytáhnout z těla škodliviny.
zeman
Richard Ja osobne bych si radsi koupil ty tablety, myslim si ze by to udelala i vetsina, nevim no, posuzuju to podle sebe. Pit urinu a jeste hnedka po odberu je pro me naprosto nepredstavitelna vec. Ale neodsuzuju tim ty, co to takhle praktikuji, to vubec ne! Urcite to je zajimavy, i kdyz pro me tenhle zpusob nepozitelny. Jinak vsem drzim palce!
Nikdo
zeman
Kup si ty tady již zmiňované knížky, stačí Jiří Cingroš, Urinoterapie a zkoušej si dávat svojí moč třeba na opar, na štípace, řezné rány....pak si třeba tamponem namočeným v urině večer očisti obličej (má výbornou čistící schopnost)...Tak si na to začneš zvykat a třeba by ti to potom nemuselo být tak proti mysli. Předpokládám, že máš problém s vlasy a byl bys rád, kdyby se ti něco takového podařilo a tobě to pomohlo. Držím ti palce.......
rss
Afro?
Nikdo
rss
Chybí ti, co?..:-) a já?!
rss
Nikdo
ano, ano
Afro
Někdo mě volal....?
Afro
Lidičky, lidičky... pročítal jsem si vaše řádky a sám nic nového nepublikoval, protože bych se opakoval. Ale když na tom trváte... :o))) Zatím žádné viditelné výsledky, jen už asi 3 týdny navíc používám Neocapil. Na druhou stranu chci říct, že stav není ani horší a nebo už jsem si na to zvykl... Takže to shrnu: od 5 května DU, poslední měsíc a půl Revitalon a cca 3 týdny Neocapil 2x denně. A nebojte se, kdyby něco rašilo, s radostí to sem napíšu... to mi věřte.... A.
Braňo
A čo je na tom pravdy že pomáha aj svoja urina?
rss
Braňo
bohužel prý nic, a co je pravdy na tom, ze pomaha zenska urina? skoro to vypada, ze taky nic...
Richard
Vlastí urina zhoršije stav vlasů, pokud člověk trpí androgenní alopecí. Přečtěte se celou diskusi, je to tu několikrát zdůrazněno. Jinak věřím, že Afro velice brzy zaznamená výraznou změnu k lepšímu, když nyní kombinuje DU s Neocapilem. Já mám s touto kombinací dost dobré výsledky.
Afro
Richard

Ríšo, kéž bys měl pravdu.... ;o))) A víš, že mě i taková maličkost, jako je toto Tvé krátké sdělení dost motivuje...? Jedu dál...
Richard
Afro,
určitě pokračuj, kombinace dárcovká urinoterapie společně s Neocapilem nebo Regainem musí zabrat úplně na každého. Jednak pomocí dárcovské urinoterapie snížíš podstatně DHT, navíc pomocí Neocapilu prokrvíš vlasovou pokožku, takže ať je příčina padání vlasů jakákoliv, musí to zabrat. Vydž a uvidíš, že budeš spokojen. mimochodem, i stabilizovaná situace, kdy vlasy neubývají je úspěch. Věřím ale, že Ti nějaké ty nové vlásky tímto způsobem brzy narostou. Zpočátku ale budou velmi jemné a krátké, takže je uvidíš pouze zblízka a pod určitým světlem.
debris
Uaaa jasne zabere to na kazdeho a minoxidil zpusobuje rust vlasu tim ze prokrvuje pokozku.

to sou informace jak prase. jak chcete vyhrat valku s necim o cem ani nevite jak to funguje?

prokrveni pokozky nepomaha pri muzske forme alopecie, bylo to prokazano uz mnohokrat.

duvod ucinku minoxidilu je oficialne neznamy, nejnovejsi teorie zalozena na studiich ze na vlasy maji priznivej vliv drogy spadajici pod potasium channel openers. do teto kategorie minoxidil spada. obecne se nejvice veri ze prave potasium channel je cesta kterou minoxidil nejakym zpusobem ovlivnuje kmenove bunky primo v korincich vlasu.

vice informaci viz wikipedia,

nebo treba tahle studie:
http://www.hairsite4.com/dc/dcboard.php?az=show_topic&forum=8&topic_id =11600&mode=full

.

dale tvrdit ze urina snizuje DHT je docela odvazne. mas k dispozici nejakou studii ktera by to dokladala? nebo si to jen myslis richarde?

prokrvovat si vlasy muzete jak chcete a nevyroste vam ani chlup to vam garantuju.
debris
nesnasim kdyz nekdo takto nestydate siri lzi (neplest s tim kdy lide lzi, sirit lzi lze i z hlouposti, neinformovanosti a nevedomosti) ... lide se toho pak chytaj a vznika povedomi ktere je od reality hodne vzdalene. tady na tomhle foru tem richardo teoriim uz veri pulka uzivatelu a pritom jsou zcela prokazatelne mylne.
tomik
Cituji: debris
prokrvovat si vlasy muzete jak chcete a nevyroste vam ani chlup to vam garantuju.


ha ha ha, kdybych na vlastní oči neviděl, tak bych možná trochu pochyboval že můžeš mít tak na 0,1 % pravdu, ale já viděl .... :-)
Petrvti
Mě se po Regainu + Revitalonu také vlasy podstatně a viditělně zlepšily! Je to ale hodně křehká věc, pokud se to fláká a je stres, znovu se to zhorší, pokud je dána určitá pravidelnost, myslím, že min. stagnace je zaručena. Co se týče tohoto příspěvku, tak ho čtu poprvé a zajímá mne, zda to někdo už min. měsíc praktikuje a zda to tedy zabírá, nebo ne... Díky všem!
Dead Kodet
Tomik: a kde si videl prokrveni ktere vedlo k reverzi aga?
Dead Kodet
Rogaine funguje o tom zadna. jen to proste neni tim ze prokrvuje pokozku (dilatuje cevy to je tez pravda ale tento fakt neni pricinou jeho ucinku, k tomu existuje spousta studii ktera tohle ukazuje, uz od roku 88 kdy byl regaine poprve uveden na trh).

btw ja jsem debris. nevim proc jsem se prihlasil druhym nickem
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . 16 . 17 . 18 . >>
Konzervativní léčba padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Konzervativní léčba padání vlasů »

Dárcovská urinoterapie

Téma je uzavřeno, proto nemůžete odeslat příspěvek.
Přejít na forum: 

Provozovatel: Ing. Lukáš Vodička, Libická 6, 130 00 Praha 3, IČO: 865 81 716

Pohání free forum software miniBB™ © 2001-2019  |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2019