Konzervativní léčba padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Konzervativní léčba padání vlasů »

Derivační koupel

Autor Derivační koupel
hony
Chtěl bych se podělit s mojí zkušeností s Derivační koupelí. Padání vlasů jsme již vzdal a přestal jsem se po neúspěchu zajímat o chemické preparáty, šampony atd. Prostě jsem se smířil s tím, že holt ty vlasy mít nebudu. Jednoho dne jsem viděl svého známého, který dříve neměl na hlavě již téměř žádný vlas. Světě div se najednou mu začaly růst nové tmavé vlasy. Sdělil mi, že provozuje derivační koupel, která slouží k detoxikaci těla. Přečetl jsem si několik článků na internetu na toto téma a zjistil jsem, že se jedná naprosto o nenáročnou, nenákladnou věc. Řekl jsem si tedy, že to zkusím. Provozuji tuto koupel téměř měsíc a světe div se začaly mi růst na hlavě spousty malých světlých vlasů. Nové vlasy nerostou mohutně v koutech, kde již žádné leta nemám, ale i tam jsem spatřil prvních pár vlaštovek. Dále jsem měl nadváhu, začal jsem bez námahy a jiného přičinění hubnout. Přestaly se mi vytvářet akné a celkově se mi zlepšila pleť. Nechci dělat unáhlené závěry, čas teprve ukáže jaké výsledky budou. Jen se chci již nyní podělit o svou zkušenost, jelikož je zatím velice pozitivní.

Zde si o této koupeli můžete přečíst, jak funguje, jak se aplikuje. Jsem lama a nejde mi tam vložit správně ten odkaz... musíte si to zkopírovat a vyhodit na konci tu mezeru v odkazu.
http://www.slunovrat.eu/view.php?cisloclanku=20071 00001
http://medium.mysteria.cz/text_scr/2005_5_derivacn i.htm
http://hledani.gnosis9.net/view.php?cisloclanku=20 07120019
Wazza
Zdar, jak jak často to provozuješ?
hony
Wazza
Zdar, jak jak často to provozuješ?


Jednou deně na večer 15 min. Časově to zas tak náročné není.
Wazza
Dík, počínaje dneškem začínám
dikobraz
Hony: nechceš říct svému známému o fotky předtím a po... dík
mitr
Vypadá to jako zajímavá věc. Je zvláštní že ze zkušeností víme že funguje blokáda DHT, zaráveň ale fungují i věci jako omezení lepku a vypadá to že i toto. Otázkou je jestli to funguje opravdu na všechny co mají problémy s vlasy. Jestli to nebude fungovat jen na lidi co mají problémy se zaneseným ogranismem více jak s citlivostí na DHT. Nezbývá než to otestovat, lidské tělo je záhadné a hodně věcí o něm ještě nevíme .... je možné že tato prostá metoda bude fungovat většine Každopádně vy co začnete zkoušet, pokud to zabere, nezapomeňte se zde také poděli s výsledky
hony
Přemýšlel jsem o tom jak může ta koupel fungovat na vypadávání vlasů. Je to jen úvaha laika.

Z článku:
V těle jsou volné molekuly, které kmitají tělem. Při zahřátí břicha, ať už těžkým jídlem, stresem, sportem, emocemi, se tyto molekuly rozhýbou a to směrem ze středu těla ke končetinám a hlavě. Nabalují balast, který neumí tělo přirozeně vyloučit. Balast se tím pádem v hlavě ukládá a má na nás neblahý vliv.

Úvaha
V tom balastu, který se hromadí v hlavě by mohl být i DHT a hromada dalších škodlivin, které škodí výživě vlasů.

Z článku:
Naopak při ochlazení středu těla (v tomto případě pohlaví) zjistíme, že vylučujeme značné množství stolice. Můžeme pozorovat snížení váhy. Zároveň obnovení svalové hmoty. Svaly sice nenabydou na objemu, ale budou opět pěkně napjaté. U příliš hubených lidí dojde k pročištění organismu a jejich těla budou schopná lépe využívat to, co snědí. Může se stát, že přiberou na ideální váhu.

Úvaha
Molekuly se rozkmitají směrem do středu těla, berou sebou balast, ve kterém může být i to DHT. To vše se dostane do trávícího traktu a vyloučí se z těla ven stolící a přes ledviny.

DHT se nám do pokožky hlavy musí nějakým způsobem dostat a ty volné molekuly by ho tom v klidu mohly dopravit. Pokud jim derivační koupelí v tom zabrníme, nedostanou se tam a naopak balast i s DHT pošleme hezky z těla ven.

Je to jen úvaha, třeba je to blbost co jsem napsal. Nezbývá nic než to ozkoušet a uvidíme. Stojí to jen trocha času a studené vody

V každém případě, vše co se v těch článcích píše pociťuju. Dokonce i únava je menší, lépe spím. No snad to není jen placebo efekt V každém případě vlasy po měsíci rostou jak jsem psal a vypadávání se zmírnilo. Není to tak dramatické, ale pomaličku po lehoučku. Čas ukáže.

Ti kteří to chtějí vyzkoušet, dbejte přesného návodu v těch článcích, ať to má ten správný efekt.

S tou fotkou nevím jestli bych ho přemluvil…
mitr
Tak kdo už jste začal, přiznejte se Já o tom uvažuju, ale ještě jsem se k tomu neodhodlal
Wazza
Já zatim jenom 3x, dycky zapomenu, musí se to u mně nejak zaběhat abych nezapomínal
mitr
Wazza
Já to ještě nezkoušel ani jednou, tak mě jen tak zajímal třeba jestli máš potom druhý den nějaký jiný pocit atd. Ale snad příští týden se k tomu dostanu a doufám že se mi podaří pravidelně.
Nevím jestli je dobrý čas třeba těsně před spaním a pak si zalézt do postele.
Wazza
Večer a jak říkaš, pak do postele, ale teda nějaký zvláštní pocity zatím nemám, no uvidíme časem
Lukyno1

Zdar lidi, tak jsem si přečetl tuto diskuzi + uvedené odkazy...a vypadá to velmi zajímavě. Poslední příspěvek je tady z 1. 11., tak jak pokračujete a jaké máte výsledky.... ?
Koutař
NecrogeniC
Je dobře že díky této diskuzi nacházíš postupně poznání o své vysoké inteligenci.
Lukyno1

Koutař

Ahoj... chtěl bych se Tě zeptat, jestli máš nějaké zkušenosti s derivační koupelí. Díky moc
Tide
Tak ako pokracujete ? ake su vysledky ? hmm napr Wazza uz to budu 2 mesiace citis nejaky pokrok ? : )
Wazza
Bohužel u mně žádná změna, prováděno obden
Wazza
nevím, jestli mám pokračovat
Acid
Wazza

...a nemáš z toho zcvrklýho camprdlíka pak?
Wazza
Právě že je problém ho udržet zcvrklýho v průbehu, respektive se mi to eště nepodařilo
.
.
.
hony, jak si na tom ty?
Franta
Chlapi, tohleto vlakno mi prijde uz docela hodne hodne ujety... kdyz trochu zagooglujete, tak najdete jen par odkazu se skoro uplne stejnym textem a pak milion odkazu na knizku jakyhosi francouzskyho carodeje...
kolda11
Můžete jsem dát nějaké fotky,video odkazy nebo nakreslit jak správně se to má provádět.Nikde na internetu jsem nenašel ani video a ani fotky jak se to má provádět u mužů.
Děkuji.
S pozdravem Olda.
Uranulre
Tak nedalo mi to a musím přispět do tohoto tématu...co se týče der. koupele, tak ničemu sem nevěřil, ale řikám zkusím to...a všechno co s epíše v těch "par odkazu se skoro uplne stejnym textem a pak milion odkazu na knizku jakyhosi francouzskyho carodeje..."
funguje a děje se to i u mě. Začal jsem s tím přesně když někdo tady založil tohle téma, do té doby jsme o tom v životě neslyšel, pročetl jsme si to a dal se do toho. Takže to bude 2 měsíce co pravidelně denně bez vynechání jedu...první věc která je vynikající je, že dřív jsem býval docela unavenej bez energie, do té doby mám energie a halvně dobré nálady na rozdávání...co ostatní huř nesou já neřeším a beru s usměvem...konečeně po asi 3letech si uvědomuju sám na sobě že moje tělo je zdravé! A co se týče vlasů, tak neřikám nic, tak pevný silný vlasy jsem neměl už doost dlouho cca ty 3roky..samzřejmě že kouty mi nezraostou, to prostě nejde, kde valsy nejdou tam už neporostou, ale ostatní vlasy jsou jak hřebíky, a na celé halvě mám stovky bodlavých vlasů.....přestal jsem mít stresy z vlasů, to mi určtiě pomohlo z hodně procent taky, nedivám se na sebe furt do zrdcalda,protože každej muj pohled na sebe byl paradoxně směřovanej jen na kouty což je k smíchu... prostě ta koupel je kouzelná, ustálila se mi váha, tuky jdou dolů, svaly jdou nahoru....bduu to valit dáál at to učinkuje nebo ne..vstávámk ve 4 ráno a 15minut koupel ihned po probuzení a jdu do práce s dobrou náladou a vyspanej až až takže asi tak..kdo tomu nevěří at to zkusí aspon měsíc...já mylsím že stav zdraví těla s eodráží dost na vlaech a já právě na vlasech zjištuji že celkové muj stav je - ZDRAVÝ ČLOVĚK! Nekouřím - jen příležitostně to samé alkohol, jen tak pro sebe sportuju a jsme koenčně po pár letech spokojenje člověk! sorry za chyby, nemám čas sem psát a ještě to kontrolovat
Uranulre
Ještě bych dodal, že to fakt asi funguje na proncipu že to z těla odnáší ten bordel...protože asi 8 rokem jsme kouři trávu, čili nejvic bordelu v sobě, když jsme posiloval tak jsme žral dtolik jídla abch byl obrovskej a to všecko pak mělo taky sovje následky, tedka to mám z těla pomalu pryč a celkové rozumím svýmu tělu už...každopádně bych řekl že hodně moc vliv má na vypadání vlasů to jídlo...dvakrát se mi tak viditělně zvětšili kouty vždy to bylko asi po 2-3 měcích co jsem do sebe rval tolik jídla abych byl mohuntej člověk...vlasy mi v koutech zmizli běhěm 2 měsíců...takže na obrovský tělo už seru...tot asi vše co jsme htěl říct, ale fakt to zkustě aspon měsíc..ne kvuli vlasům, ale jen tak dosta sračky ze sebe...
Wazza
Zřejmě něco dělám špatně
Uranulre
Wazza
Zřejmě něco dělám špatně


já bych řekl, že musíš stoprocentně každej den! pravidelně po delší dobu! hodím sem foto pro inspiraci...před 14dnama asi focený takže celkem aktual...prostě docela vklidu..nic ráno nečešu jen vstanu a du...jasný kouty ti už nezarostou podle mě, ale jinak je to pecka.. jedu dál!


herva.JPG
herva.JPG
Wazza
Asi začnu každý den ráno aj večer, fotka vypadá slibně
kokotar
Wazza

trik je v tom, ze pri "spravne aplikaci" te telo jakoby brni, trese se ti kazda bunka v tele - tak poznas, ze to delas spravne

btw. ten francouzsky carodej je zena
Lukyno1

Uranulre

Mohl bys prosím Tě napsat přesně jak to děláš? Jak psal kokotar... brní tě tělo? A co k tomu používáš? Nějakou houbičku, žínku a kde ho přesně třeš? Taky aplikuju derivační koupel, ovšem nevím, jestli to dělám na 100% správně... díky moc
Wazza
No mně teda nic nebrní, tak taky bych chtěl znát tvůj postup, jetsli je to možené...
Uranulre
Stačí jen jednou fakt 15-20min..já nevím jestli to dělám správně, spíš mám takovej pocit v břiše jako kdyby..nic víc...no jak to dělám, normálně kapesníček mám jen a shora dolů odle návodů dycky namočím a sjedu ho a tak furt dokola 15min a zdárek..
. 1 . 2 . 3 . >>
Konzervativní léčba padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Konzervativní léčba padání vlasů »

Derivační koupel

Váš příspěvek:
  :-) ;) ;) ;) :-( ...    Tučně Kurzívou Podtrženě    Odkaz na www stránku Link na YouTube video  

Přejít na forum: 

Pohání discussion forum software miniBB™ © 2001-2018  |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2018