Padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Padání vlasů »

Dlouhodobé provádění Scalp exercises

Autor Dlouhodobé provádění Scalp exercises
Iker
Ahoj, chtěl bych se zeptat jestli někdo provádíte dlouhodobě scalp exercises? Jaké jsou výsledky a jak dlouho denně cvičíte? Díky za případné odpovědi
uasf
Čau co k tomu říct, no dělám scalp exersice prakticky od března tipuju a to neustále, určitě je pokožka živější, měkčí, ten pohyb je dost vidět takže ty svaly se posílily. A co k vlasům? hele to těžko říct protože dělám dalších milion věcí který k tomuto cvičení dělám. Ale rozhodně to má podle mě pozitivní účinek tedy alespon u padání vlasů když ne na nárůst (ten jsem zaznamenal sice po celé hlavě ale jak řikám velluskami ktere sice pomalu silní ale je to na dlouho). Takhle nepadají mi vlasy a když nějaký vypadne napočítám opravdu tak jeden max dva ale to si škrábu vlasy celkem agresivně. No jestli je pravda ta kalcifikace skalpu tak tohle rozhodně pomůže a logicky i hořčík by měl.
buggg
uasf
Čau co k tomu říct, no dělám scalp exersice prakticky od března


Mohl bys mi prosím popsat způsob, jak jsi se SE naučil a jak dlouho ti to trvalo.
uasf
Me to slo hned, muj otec to taky ovlada aniz by se o trening snazil ale za to matce to nejde (oba to zkouseli poprvé na můj popud jestli to dokáží )i kdyz se snazi sebevic takze je to dost individualni. Někdo asi ty svaly má víc vyvinutější (možná je používá díky své osobité mimimce a ani o tom neví ) Mě to jezdí dopředu a dozadu jak předkožka D a i do stran když chci, těžko popsat jak to dělám to je stejný asi jako se ptát jak dokážou kulturisté hejbat prsníma svalama a skáče jim to tam a ani se nehýbnou tělem.(taky umim ).
Někdo na to asi nemá šišku stavěnou i když bude trénovat sebevíc proto si tito lidé pomáhají rukama podívej se na youtube.
Keporka
Ahoj, v červenci jsem byla na zahuštění vlasů - dala jsem za to 12.000 a po třech týdnech jsem si vlasy nechala opět sundat. Vůbec to neřešilo problém řídkých vlasů na temeni - vyhozené peníze. Před měsícem jsem začala cvičit scapl exercise a na omak mi vlasy zdrsněly a když se podívám zblízka do vlasů, jsou tam zatím takové ty malé vlásky. Jinak na jediném šedivém vlasu na hlavě můžu říct, že mi za měsíc vyrostl o 2 cm. Dám vědět zase za další měsíc...Myslím, že je to na dobré cestě, když ne k zhoustnutí, tak k udržení toho, co na hlavě mám teď. Snad je to pozitivní zpráva
Padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Padání vlasů »

Dlouhodobé provádění Scalp exercises

Váš příspěvek:
  :-) ;) ;) ;) :-( ...    Tučně Kurzívou Podtrženě    Odkaz na www stránku Link na YouTube video  

Přejít na forum: 

Pohání online community software miniBB™ © 2001-2019  |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2019