Konzervativní léčba padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Konzervativní léčba padání vlasů »

Dobrý dermatolog z Benešova a okolí?

Autor Dobrý dermatolog z Benešova a okolí?
Lukáš Vodička

Tento příspěvek napsal Andrew (člen) mezi Zkušenosti z GHO Clinic Praha, kde zcela zapadl. Poradíte mu někdo?

-----------------------------------------------------
Ahoj,je mi 25 a s padáním vlasů bojuji asi od 21let.Zatím jsem ještě nebyl u lékaře,ale už to asi nebudu odkládat, můžete mi někdo poradit "dobrého" dermatologa nejlépe z okolí Benešova u Prahy.Díky všem za pomoc.
Anonymní
Přímo v Benešově ordinuje dr. Šobíšek a dr. Hajasová. Moje zkušenost je taková, že kožní lékaři většinou padání vlasů bagatelizují a pokud, tak předepisují jenom vodičky. Měl by ses obrátit na specializované centrum, jako je například Centrum zdravé vlasy ve vinohradské nemocnici, kde jsou dr. Havlíčková a dr. Heřmánková nebo na GHO Clinic Praha k dr. Fifkové.
andrew
Zdravím, díky moc za odpověď a omlouvám se za nesprávné zařazení dotazu.Jak jsi postupoval ty, mám se tedy rovnou vydat do Prahy?Já zatím nikde nebyl, rok beru v tabletách Biotin a Panthenol a střídám to s Hair Busterem.Ale nezdá se mi, že by to mělo nějaký efekt.Zkoušel jsem taky různé kopřivové zábaly, ale spíš jsem si na ně vypěstoval nějakou alergii, protože se mi z na hlavě odlupují kousíčky kůže (o málo větší než jsou lupy) a celkově mě kůže na hlavě svědí.Nevím, co bych dál zkusil.
tomik
andrew
stejné problémy jsem měl po častém používání Regainu ... před používáním mě hlava svědila potom zas né na vlasech se toho hodně změnilo :-) a pak mě zas začala hlava svědit, vynechal jsem ho teda asi na 24 dní a bylo to OK :-)
Konzervativní léčba padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Konzervativní léčba padání vlasů »

Dobrý dermatolog z Benešova a okolí?

Váš příspěvek:
  :-) ;) ;) ;) :-( ...    Tučně Kurzívou Podtrženě    Odkaz na www stránku Link na YouTube video  

Přejít na forum: 

Pohání bulletin board software miniBB™ © 2001-2019  |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2019