Konzervativní léčba padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Konzervativní léčba padání vlasů »

Doporučte tablety

Autor Doporučte tablety
Kanek

Zdravím, možná mě už znáte, je mi 15 let a mám na hlavě tuto dobou již méně než polovinu vlasů. Jaké tabletky doporučujete s ohledem na můj věk? Díky moc
fbx16
Doporučuju ti zablokovat přístup na podobné stránky jako jsou tyto, vypnout počítač a jít ven mezi lidi. Tvůj problém není nedostatek vlasů, ale to, že na ně pořád myslíš, chceš s tím pohnout a zlepšit svůj stav, ... Třeba jednou najdou nějaký dobrý způsob, jak vrátit všechny vlasy. Teď tu ale není, tak se tím nezabývej, jsou to "jenom" vlasy.
genetic
Taky se mi zdá že to moc hrotíš v tvém věku kámo. Fakt jdi ven hraj fotbal věnuj se aktivitám co dělaj tví vrstevníci a nežij celej den jen proto, co máš na hlavě... nejhorší je ten psychickej komplex jak se s tím vyrovnáš tak je to potom už v pohodě! jinak ty tablety revital je dobře hodnocenej ale já osobně zobu clinical hair care ono je to víceméně vše stejný něco má trochu více toho jiné zase toho, ale fakt to nehroť v tvém věku je to smutný takhle se tím zaobírat
Kanek

Právě, že se s tím nezabírám. Když budu brát tablety, nebudu na to myslím tak dlouho myslet, nehledě na to, že díky mytí hlavy mýdlem se rychlost padání zpomalila asi na 1/3. Mezi lidi chodím. Navíc jsem se ostříhal na krátko a teď na ně nemusím myslet téměř vůbec.
adv1
Ano, psychika má mnoho společného s negativním vlivem nejen na vlasy, ale i na pokožku. Já bych doporučil oholit strojkem a neřešit to. Nebo, pokud budeš hledat řešení, zajdi za lékařem, ať ti poradí, u tebe se pravděpodobně jedná s hormonální nestabilitou vzhledem k věku (pubertě). Účínné preparáty pro léčbu se podávají pouze vnitřně a pouze na předpis. Pokud se zajímáš o kosmetiku, tedy volně prodejnou, tak ani jeden výrobek na trhu ti nesmí slibovat, že ti vlasy znovu porostou, jednalo by se o klamání tebe, jako spotřebitele. Takové přípravky dělají to, že vyživují pouzdro, ve kterém vlas roste, který vypadne, pokud se v pouzdře neudrží. Tedy nezajistí opětovný růst vlasů, protože vlasy rostou pořád, jen nevyživené vypadnou, ale zabraňují vypadávání, což jsou dvě rozdílné věci a tím nás matou. Růstový cyklus vlasů je 3 měsíce, takže nezoufej, pokud by ti přípravek nezabral ihned. Vyvaruj se přípravků s konzervanty a kyselinami, nemají smysl. Teď běží v TV jeden spot na "Hair" a ještě navíc blbnou lidi, že je to zvlášť pro muže a zvlášť pro ženy, což je nesmysl, obě pohlaví mají to samé, jedná se o marketing. Také to složení...podařilo se tam výrobci naházet snad vše, co existuje včetně konzervantů. Když si takové produkty budeš dávat na hlavu, tak už snad nemusíš řešit strojek, ale rovnou nějaké tetování. V německu se prodává jeden preparát, jmenuje se Priorin LF, stojí 50 EUR a ten je na bázi melatoninu, což je hormon a je to bez chemie, což bych tedy doporučil. Prodává se v americe, Německu a na západní Evropě je k sehnání, tak se zkus podívat tímto směrem. Někde je pod názvem Priorin LF a někde pod názvem Asatex, je to ten samý produkt, jen Bayer si ho pojmenoval po svém. Jako jediný dává zákazníkovi ověřitelné podklady, stojí za ním kapacity dermatologie a má prokazatelné účinky. Když budeš hledat o melatoninu, jistě najdeš na internetu mnoho informací.
slunecnice
Zkusila bych Clinical Hair Cair o žádných negativních účinncích jsem zatím neslyšela. Já sama si ho také můžu pochválit. V porovnání s ostatníma produktama není ani zas tak drahý a dá se to utáhnout i z kapesného. Na vlesech určitě poznáš změnu.
Konzervativní léčba padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Konzervativní léčba padání vlasů »

Doporučte tablety

Váš příspěvek:
  :-) ;) ;) ;) :-( ...    Tučně Kurzívou Podtrženě    Odkaz na www stránku Link na YouTube video  

Přejít na forum: 

Pohání PHP forum software miniBB™ © 2001-2018  |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2018