Konzervativní léčba padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Konzervativní léčba padání vlasů »

Doporučte vhodný lak na vlasy

Autor Doporučte vhodný lak na vlasy
foggy
ahoj, potřeboval bych doporučit nějaký tužící lak na vlasy, který nepoškozuje vlasy a naopak je ještě třeba chrání a vyživuje...vím, že se to píše na spoustě laků, ale chci znát váš názor, co už máte odzkoušeno a jaké jsou ohlasy...dík
sheriff
nejkvalitnější laky děla podle mě Wella
Veve
foggy
Mě vyhovuje lak od Alverde, je to přírodní kosmetiky, vlasy vyživuje, obsahuje bílý čaj a aloe, koupíš ho v DM drogerii asi za 99 Kč.
Wellu používám taky, ale jen sporadicky, dle mě hodně vlasy slepuje.
RALNA
Veve
Wellu používám taky, ale jen sporadicky, dle mě hodně vlasy slepuje.


Wella laky z drogérky jsou celkem dobrý, alespoň na rozdíl od jiných tedy drží účes (alespoň mně ano). Myslím tedy řadu Wella design. Ta řada Wellaflex taky dobře drží, akorát že mně zanechal jejich lak ve vlasech zbytky. Normálně to vidět není,ale nejde mi vymýt beze zbytku, takže po umytí jsem měla sem tam ve vlasech bílé pucíky nebo jak bych to řekla, což tedy pro vlasy asi nebude dobré, takže ten už nepoužívám.Wella design je ale bezva, tam tento problém není.
Aya
Laky na vlasy

Moc je nepoužívám,mám zatím dost dlouhé vlasy...Ale po umytí lehce,dobrý je,dříve jsem ho vozila z Německa,dnes je v DM-drogerie, lak ELNETT - luxe,několik typů,malé či větší balení ,cena cca 79 kč a nebo v kadeřnických potřebách od Oréalu INFINIUM,ale dost drahý...Aya.
Aya
P.S.Laky na vlasy

Samozřejmě záleží na délce vlasů,na dl. vlasy spíše méně tužící,jinak je potrháš a na krátké musí více tužit,takže chápu i Wellu,pro krátké vlasy...Aya.
Konzervativní léčba padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Konzervativní léčba padání vlasů »

Doporučte vhodný lak na vlasy

Váš příspěvek:
  :-) ;) ;) ;) :-( ...    Tučně Kurzívou Podtrženě    Odkaz na www stránku Link na YouTube video  

Přejít na forum: 

Pohání bulletin board software miniBB™ © 2001-2018  |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2018