Konzervativní léčba padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Konzervativní léčba padání vlasů »

Dotaz na uživatele Finasteridu, Dutasteridu a podobnejch pilulí

Autor Dotaz na uživatele Finasteridu, Dutasteridu a podobnejch pilulí
baseee
Na internetu jsem četl, že zvýšená hladina DHT nejenže způsobuje vypadávání vlasů, ale také způsobuje "nadměrné" ochlupení po těle.
Je mi teprv 19 a jsem fakt děsnej chlupáč, kouty už mám ani nevim jak dlouho a uvažuju o tom, že si zajdu za doktorem/kou, aby mi něco předepsal/a.
To, že jsem strašně chlupatej se mi moc nelíbí a i baby v mym okolí maj radši víc holý kluky. Holit se fakt nechci, rád bych jen, abych nebyl taková opička. Můj dotaz tedy směřuje na uživatele těchhle všemožnejch prášků, jestli jste nazaznamenaly i rozdíl v ochlupení po tělě- tenčí, kratší, světlejší chlupy na rukách, nohách, (zádech až zadku), no prostě všude. Pokud ano, co to bylo za prášky.
Díky za odpověď na víceméně nevšedí otázku.
genetic
Je pravda, že většinou plešatí muži jsou více chlupatí na ostatních částích těla však taky jedena posměšná věta praví kam se ti přestěhovaly vlasy? o trochu níž že? ale nikoliv to není pravidlo, že plešatý muž rovná se chlupatý... ale teď k tvé otázce fin. beru již druhým rokem, ale nezaznamenal jsem,že by se mi ztenčily nebo úplně vypadly chlupy na jiných místech těla dle mého úsudku je to nereálné pokud chceš s tímhle něco dělat a zbavit se jich natrvalo tak zkus jedině laser a ušetříš spousty času za holení a břitvy...=D
fbx16
baseee
Dojdi si na depilaci cukrovou pastou, chlupy ti pak narostou znovu, ale ne v takovym měřítku. Vim co píšu Chceš vědět víc, pošli zprávu.
Raff7
Ahoj ,mam dotaz chtel bych si objednat Avodart nevim jaky a nevim odkud. Jsou prej dva genericky a pak original vyrobeny ve francii. Ktery z nich je lepsi nebo jaky je mezi nimi rozdil jestli ve slozeni... a kde bych ho sehnal dekuji za odpoved. M.
Konzervativní léčba padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Konzervativní léčba padání vlasů »

Dotaz na uživatele Finasteridu, Dutasteridu a podobnejch pilulí

Váš příspěvek:
  :-) ;) ;) ;) :-( ...    Tučně Kurzívou Podtrženě    Odkaz na www stránku Link na YouTube video  

Přejít na forum: 

Pohání PHP forum software miniBB™ © 2001-2018  |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2018