Transplantace vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Transplantace vlasů »

Dr. Kempný - má někdo zkušenosti?

Autor Dr. Kempný - má někdo zkušenosti?
buggg
Luke74
PODÍVEJTE SE PRAVDĚ DO OČÍ: JSTE ZAHOŘKLÍ FRUSTRÁTI, NA KTERÉ ŽÁDNÁ TERAPIE NEZABRALA, A CHODÍTE SE SEM V RÁMCI OSOBNÍ PSYCHOTERAPIE VYZPOVÍDAT. VE SKUTEČNOSTI REPREZENTUJETE MÉNĚ NEŽ 10% VŠECH UŽIVATELŮ VLASOVÝCH TERAPIÍ. A PODLE VEDLEJŠÍCH ÚČINKŮ, KTERÉ TU LECKTEŘÍ PŘISPĚVATELÉ UVÁDĚJÍ, BYCH TO DOKONCE VIDĚL JEN NA 1-2%.

ALE ŽE TERAPIE NEUČINKOVALA NA VÁS, TO JEŠTĚ NEZNAMENÁ, ŽE OD NÍ MUSÍTE ODRAZOVAT JINÉ A UVÁDĚT JE DO DEPRESE. TAKOVÝCH LIDÍ POTKÁVÁM NA NETU VÍCERO - NĚKTEŘÍ DOKONCE SVÉ NÁZORY PODKLÁDAJÍ "VĚDECKÝMI DŮKAZY" ZE STUDIÍ, KTERÉ ANI POŘÁDNĚ NEČETLI -, A ČÍM VÍC JICH POTKÁVÁM, TÍM VÍC JSOU MI PROTIVNÍ. OSOBNĚ BYCH NÁVŠTĚVY TAKOVÝCH "VLASOVÝCH FOR" ANI NIKOMU NEDOPORUČOVAL. SEM TAM TU SICE ČLOVĚK NAJDE UŽITEČNOU RADU, ALE POVĚTŠINOU SE MUSÍ PRODÍRAT TAKOVÝMI HLODY JAKO "NA PADÁNÍ VLASŮ NIC NENÍ" ATP.


Gratuluji Mr. CapsLocku,
maš tu čest být největším idiotem, který se tu od časů NecroGenetica (nebo jak se jmenoval) objevil. Znám tu poučku o trollech, ale přesto by mě zajímalo, proč hledáš "kvalitní transplantaci v Brně", když eistuje taková "zázračná léčba".
Gebe
Buggg: Taky mi není jasné, proč Mr. Minox vyhledává reference na transku
metelesku
Prodělal jsem před lety u dr.Kempného transplantaci vlasů. Protože došlo časem k prořídnutí, domluvil jsem se na dalším dohuštění. Nejen vlastní zákrok v minulosti, ale i dohuštění byly provedeny více než profesionálně, v pohodě, s pauzama na jídlo. Prostě pohoda bez stresu. Takto si navíc představuji nejen kompetentního operatéra a celý tým, ale i lidský přístup. Kdybych měl někdy volit mezi stripem, FUE tak je to jasné FUE a kdybych se měl rozhodovat u koho, tak jednoznačně u Kempného. A to už vůbec nemluvím o příjemnější ceně než kdekoliv jinde.
QuiGonJinn99
metelesku
Prodělal jsem před lety u dr.Kempného transplantaci vlasů. Protože došlo časem k prořídnutí, domluvil jsem se na dalším dohuštění. Nejen vlastní zákrok v minulosti, ale i dohuštění byly provedeny více než profesionálně, v pohodě, s pauzama na jídlo. Prostě pohoda bez stresu. Takto si navíc představuji nejen kompetentního operatéra a celý tým, ale i lidský přístup. Kdybych měl někdy volit mezi stripem, FUE tak je to jasné FUE a kdybych se měl rozhodovat u koho, tak jednoznačně u Kempného. A to už vůbec nemluvím o příjemnější ceně než kdekoliv jinde.Ano. Cena je dobrá. Kvalita taky. Ale když se mnou někdo jedná jako arabský trhovec ve stylu "Já vám dám do koutů 1200 vlasů - a jestli se vám to nelíbí, tak si najděte někoho jiného", tak mě to značně odrazuje. Zejména vzhledem k tomu, že těch 1200 vlasů by se mi tam ani nevešlo (což mi potvrdili i jiní doktoři). Bylo by férovější, kdyby pan doktor prostě narovinu přiznal, že do menších operací se mu z finančních důvodů nechce.
John37
Zdravím všechny. Na klinice Medicent v Ostravě mi pan Mudr. Kempný transplantoval cca 2100 vlasů. Vše proběhlo naprosto bez problémů. Velmi moderní klinika, super sestřičky, sympatický a velmi šikovný pan doktor. Vše jsem od začátku řešil přímo s ním, neplatíte za nějaké sekretářky, asistentky atd. Velmi rychlá a dobrá mailová a telefonická komunikace s panem doktorem. Cena 30,- Kč za vlas a navíc jsem dostal zdarma i nějaké vlasy navíc. Pokud chcete, vše Vám dopodrobna nejdříve vysvětlí, případně i ukáže, abyste věděli, co od daného zákroku očekávat. S výsledkem transplantace jsem velmi spokojen a až bude za rok možné dohuštění, ozvu se znovu panu doktoru Kempnému.
iwos
Ahoj lidi. Já se tady už dřív párkrát navez do GHO clinic a do Inter clinic tak teď si vemu na paškál Kempnýho. Tady se už 8 roků vobjevujou pochvalný komenty na Kempnýho a teď se najednou začly vobjevovat i na www.plasticka-chirurgie.info A všechny ty pochvalný komenty na Kempnýho za celý ty dlouhý roky maj bez výjimky jednu společnou věc. Nikdy ani jedna jediná fotka!
Kempný má teď novou kliniku v Ostravě jmenuje se Medicent a ta klinika má i novej web. A Kempný tam má nový fotky šesti týpků kterejm dělal transky. U malejch pleší se tam nedá nic moc poznat páč se těžko rozezná který vlasy jsou z transky a který původní. Ale u velkejch pleší má výsledky bídný. Hlavně pacient Jan to je uplná tragédie ten chlap vypadá hůř než Janda nebo Langr.
Lidi věřte mně já to tady řikám už kolik roků. Jít na transku do Česka je kokotina.
milada23
Nemam tuesnia kto to je
iwos
Todle vlákno vo Kempným je tu vod roku 2008. Za devět roků je výsledek takovej že pochvalných komentů je tu mraky ale fotek je tu nula. Tak s tim něco udělám. Všecky fotky jsem vokopčil z oficiálního webu Kempnýho kliniky Medicent.

32-letý klient Petr. K tý fotce s konečnym výsledkem píše Kempný todle: Stav jedena půl roku po transplantaci vlasů. Celkem ve dvou sezeních provedena transplantace 5000 vlasů (2700 štěpů).


PetrPřed
PetrPřed
PetrPo
PetrPo
iwos
A další Kempnýho pacoš. Zase je to jenom vokopčený z webu Kempnýho kliniky Medicent.

40-letý klient Jan. K tý fotce s konečnym výsledkem píše Kempný todle: Pohled shora. Stav dva roky po transplantaci 2200 vlasů.
Štěpi Kempný neuved.


JanPřed
JanPřed
JanPo
JanPo
<< . 1 . 2 .
Transplantace vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Transplantace vlasů »

Dr. Kempný - má někdo zkušenosti?

Váš příspěvek:
  :-) ;) ;) ;) :-( ...    Tučně Kurzívou Podtrženě    Odkaz na www stránku Link na YouTube video  

Přejít na forum: 

Pohání community script miniBB™ © 2001-2017  |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2017