Transplantace vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Transplantace vlasů »

Dr. Koray moje zkušenost z včera 20.01.2013

Autor Dr. Koray moje zkušenost z včera 20.01.2013
Urban123
Ahojte, tak včera jsem měl zákrok U DR. Koraya, jsem maximálně spokojený klinika luxusnější než nás parlament, péče na vrcholné úrovni s tím jak mi udělal front line jsem maximálně spokojený. Vše perfetne uděláno, nenutil mi žádné léky. Super profesionální team, Vlastní tlumočnice odvoz všude kam chci lidé neváhejte.
Dám Vám sem také anglicky verzi jak dělají transplantaci.
1- Hair Transplant Surgery Method – We use the technic Manual FUE
In our Clinic we exclusively use the Manual Punch to extract the follicular units from the patient’s donor area. It is mainly composed by two parts, that is a metal handle to which is applied a cylindrical blade, empty in its central part, with a diameter of less than 1 mm. Compared to electric extraction tools micromotor, the manual punch allows a better sensibility for the operator and a minor trauma during follicular unit extraction. This is focused to obtain FUE grafts of a better quality and, consequently, more satisfying results for a wider number of patients.
After the extraction we realize the incision by Lateral Slit.
Lateral Slit is the incision technique used in every our surgery. During this procedure, the incision is performed using the blade with a 90-degree angle over the coronal level, that is an imaginary line which “connects” patient’s lateral sides of the head. Operating this way, incisions look like small pockets in which follicular units will be inserted during the next phase of the surgery. Trauma is minimum and patient’s skin perfectly covers the follicular unit. It is also possible to set easily the correct exit direction of the hair.
After the Lateral Slit we implant the extracted grafts into the incisions
Vševěd
Pane Dr Koray, proč si tady děláte stále dokola reklamu? Tak zoufale se snažíte někoho nalákat, až to vypadá, že k Vám nikdo nechce chodit. Opravdu očekáváte, že Vám na tuhle reklamu někdo skočí???
Urban123
Musí být každý spokojený člověk hned reklama? ... zklamu tě, jsem obyčejný člověk co chtěl mít trošku více sebevědomí a podělit se o zkušenosti. Ten doktor ani neví, že tento portál existuje.
Ciao
husar
Pane Urban123, proč tak stručně? Proč nenapíšete kolik to stálo a kolik tam toho nasázeli? Fotka by taky pomohla (předpokládám, že máte smarthphone s foto). Podělte se se svým štěstím - vy už plešatej nejste, my pořád eště jo...
Urban123
Moje předcházející operace nedopadla moc dobře. Já jsem potřeboval více štěpů a to konkrétně 4000. Step stoji 2,5 Euro. I tak si myslím že v porovnání s Evropou Slovensku nebo ČR je to přijatelná cena.
Orangutan
Urban123
Moje předcházející operace nedopadla moc dobře. Já jsem potřeboval více štěpů a to konkrétně 4000. Step stoji 2,5 Euro. I tak si myslím že v porovnání s Evropou Slovensku nebo ČR je to přijatelná cena.


Uban123, opravdu si myslíš, že Ti někdo bude věřit, žes podstoupil transku v Turecku? Vždyť je evidentní, že jsi reklamní agent turecké kliniky a zoufale se snažíš nalákat lidi. Kolik dělá Tvoje provize z každého, koho zlanaříš?
Urban123
Neříkám, že jsem si vybral lékaře právě podle tohoto fora a jeho doporučení. já jsem si ho našel z italského fora bellicapelli.forumfree.it
Já se sem nechodim hádat a křičet na každého kdo sem dá trošku lepší fotku.
Měl sem pleš nebyl jsem spokojený a vyřešil jsem to. Nemusím být hned agent.
Všem hodně zdaru
vukotic
Urban123
Nic v zlom, ale tvoje prispevky rovnako ako prispevky Dr. Koray zneju maximalne nevierohodne a neautenticky. Jednak ako mozes byt s transplantaciou spokojny, ked uvidis vysledky az za rok a okrem toho, ak by som ja bol s niecim takymto naozaj spokojny, tak sem dam tonu fotiek a detailny popis vsetkeho, co to zahrnalo. Teda nielen ja, ale ktokolvek tu na fore. Este by som uveril, ze ti dali zlavu za zakrok, ked o nich nieco pekne napises a ze sa jedna o klasicku transku, mozno za lepsiu cenu a vysledok zhodnotis az zarok, ale nerobte tu z nas idiotov. Nejedna sa o male prachy a je to velka zmena a zasah do organizmu, tak si kurva nemyslite, ze skocime na kazdu lacnu ***ovinu
Peter1995
Ako nic v zlom ja som si tu bellicapelli.forumfree.it stranku pozrel ale tie vysledku su fakt dobre
bowakl
Peter1995
Ok častečně s tebou souhlasím, že výsledky některých klinik jsou super, výsledný krycí kosmetický efekt víc než dobrý, ale zkusili jste někdo jenom letmo si odhadnout plochu a touto hodnotou podělit počty štěpů. Je hodně zajímavé, že někteří dokáží vytvořit velice slušné výsledky s cca méně než 40 grafty na cm2 a jiní potřebují ke stejnému výslednému efektu 65 a více štěpů. Mám pocit, že jsem to už tady někde rozepisoval, že na některých stránkách vlasové kliniky byla uvedena hranice viditelného prořídnutí jako cca 45 štěpů (spousta klientu je spokojena i s menší hustotou). To znamená, že v dárcovské oblasti by se nemělo při odběru dostat pod tuto hranici a naopak není důvod do sanované oblasti sázet vyšší hustotu.
Spousta klinik se na zmíněných www stránkách prezentuje tím že transplantuje do průměrných koutů 3 500 a více štěpů nebo do snížení čela o 3 cm a malé kouty což je cca hrubým odhadem max 55 cm2 taky 3 500 štěpů, zatímco jinému k tomu stačí polovina až dvě třetiny mi zákonitě logicky vyúsťuje v jediné - NE VŠICHNI MAJÍ 90 - 95% UCHYCENÍ. Proto mají levnější cenu za štěp. Největší sranda je, že na fotkách je hodně mladých kluků, kterým se pleš může do budoucna ztrojnásobit a oni do průměrných koutů vrazí 3 500 štěpů.
Pokud uvidím někde prezentované výsledky slušně velkých NW5, které jsou obstojně zakryté 4 000 - 5 000 štěpy (viz Dalis) potom smeknu kloubouk, ale svěřit se felčarum, kteří takhle plýtvají neobnovitelným materiálem mi připadá hodně odvážné a nerozumné. Mimochodem všiml jsis, že mnohdy mnusely odebírat třeba 900 štěpů z brady. To je to o čem tady mluvím. A na závěr na stránkách dr. Koraye jsem neviděl výsledky viz zmíněný Dalis, ale pouze menší plochy a neúměrně moc šětěpů.
Transplantace vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Transplantace vlasů »

Dr. Koray moje zkušenost z včera 20.01.2013

Váš příspěvek:
  :-) ;) ;) ;) :-( ...    Tučně Kurzívou Podtrženě    Odkaz na www stránku Link na YouTube video  

Přejít na forum: 

Pohání simple bulletin board miniBB™ © 2001-2018  |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2018