Konzervativní léčba padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Konzervativní léčba padání vlasů »

Ejakulace, ztráta hormonální rovnováhy a úbytek vlasů

Autor Ejakulace, ztráta hormonální rovnováhy a úbytek vlasů
buggg
Gebe
Buggg: sice jsem to přelouskal, ale mohl bys to nějak shrnout do jedné věty, v čem je fór? Pořád mi z toho vychází, že pokud je jedinec geneticky naprogramován, tak se toho moc dělat nedá. I když je pravda, u profi sportovců je markantní, že plešatých je jich minimum.


Elementary, my dear Watson. Testosteron nemá negativní vliv na vlasy, naopak pozitivní. Neplatí pro uměle zvyšovaný testostron a pár výjimek - pokud má jedinec málo SHBG nebo inzulinovou rezistenci. Genetika pořád platí, jen vyvracím tvrzení Vita, že muži s vysokým T jsou více plešatí.
Vito
Zase je fakt, že věkem chlap ztrácí TST a i vlasy. Nevim. Zase mě osobně příde, že když orgasmus nějakou dobu nemam (cca 3 dny), tak pak už je mi to tak nějak fuk (klesá libido)... I sem to myslim někde čet že když člověk ejakuluje, tělo pak vyrábí TST. Těžko říct, všude se člověk dočte něco jinýho - ono je asi nejlepší neřídit se ničim resp. selskym rozumem. A souhlasim s garpem [19. 5. 2009] - akorát se neshodneme v tom, že je masturb. něco míň. Je to prakticky (fyziologicky) totéž, čili i ona je pro muže zdravá... Nechá se to případně taky snadno vygooglit.
kokso
Podľa mňa blbosť, kto je plešatý, má viac testosterónu ako je priemer. Mne rašili chlpy na tvári na konci základnej, na strednej celá tvár zarastená, vlasy masívne padaly. Prebytok testosterónu sa odrazí aj na agresívnejšej povahe, plešatý šéf, Žukov.
tajemstwi
Ako mam tomu rozumiet??ako vecne nadrzany chlap ma vysoke DHT a je plesaty?
civil
Píšete tu úplné kokotiny,s prominutím.Něco si o tom přečtěte, třeba na forum immortalhair.
buggg
tajemstwi
Este keby viem tak anglicky-preklad?
buggg
tajemstwi
Este keby viem tak anglicky-preklad?


Překládat se mi to opravdu nechce, zkus Google překladač
Marteen
Je mi divný, že jak člověk stárne, je sexuálně míň aktivní a přitom plešatí. Jsou lidi sexuálně aktivní a přitom vlasatí. Takže v tom bude ještě něco jinýho. Nejspíš genetika.
iQual
Vyznie to smiešne, ak nechcete byť plešatý žiaden sex, žiadny sexuálny život... Marteen: úplná pravda.
Apache
Marteen
e mi divný, že jak člověk stárne, je sexuálně míň aktivní a přitom plešatí. Jsou lidi sexuálně aktivní a přitom vlasatí. Takže v tom bude ještě něco jinýho. Nejspíš genetika.

Samozřejmě, že genetika. Proboha lidi, to jak často souložíte je vlasům úplně jedno. Důležitá je geneticky daná citlivost folikul na DHT. Souložte co nejvíc, ať jste v pohodě.
nevimmm
No tak jedno to těm vlasům asi nebude, když při ejakulaci dochází ke ztrátě zinku, energie a nevím čeho ještě a testosteron se mění na dht. Je to trochu citlivé téma a jeví se to neuvěřitelně, ale sám pozoruju, že když ejakuluju několikrát denně (cca 5krát), tak mě bolí skalp, vlasy jsou sušší, více průsvitné a pozoruju výrazně větší padání. Oproti tomu, když abstinuju, tak je to všechno v pohodě.

Marteen: Ty asi pořád nechápeš, že lidi, kteří nemají padání vlasů v genech, si můžou dělat co chcou (kouřit, chlastat, fetovat, nadměrně ejakulovat) a stejně jim vlasy nevypadají. Ale ti, kteří to v genech mají, pro ty to problém představuje.

A většina odmítá pochopit, že vyhíbat se ejakulaci se nerovná nemít s*e*x.
civil
Nevimmm
birgi
nevimmm
Ty asi pořád nechápeš, že lidi, kteří nemají padání vlasů v genech, si můžou dělat co chcou (kouřit, chlastat, fetovat, nadměrně ejakulovat) a stejně jim vlasy nevypadají. Ale ti, kteří to v genech mají, pro ty to problém představuje.


Nabízim variantu, že pro lidi co to maj v genech představuje pak problém úplně všechno a to nemyslim výsměšně. Třeba já bych nikdy neřek, že s tim budu mit někdy problém, až do svejch 33 let krásný vlasy bez dokonce jakejchkoli koutů, takovej trochu starší Džastin Bíbr... osobně ten spouštěč šacuju na užívaní jednoho takovýho preparátu/byl jsem vrcholovej sportovec/kerej je prej derivátem DHT, byť se u toho neuváděj žádný vedlejší účinky tohodle typu... i časově to vodpovídá.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 .
Konzervativní léčba padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Konzervativní léčba padání vlasů »

Ejakulace, ztráta hormonální rovnováhy a úbytek vlasů

Váš příspěvek:
  :-) ;) ;) ;) :-( ...    Tučně Kurzívou Podtrženě    Odkaz na www stránku Link na YouTube video  

Přejít na forum: 

Pohání open source forum script miniBB™ © 2001-2018  |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2018