Vypadávání vlasů u ženDiskuze Více vlasů.cz » Vypadávání vlasů u žen »

Energetic od Gestil

Autor Energetic od Gestil
Iva
Zdravím

Máte někdo zkušenosti s přípravkem "Energetic" od firmy Gestil ?
Jedna se o přípravek,který se vtírá do pokozky hlavy + krátká masáž.
26Andrea
Ahoj Ivi,
přípravky od gestilu znám. Jsou velice dobré a založené hlavně na bázi aktivních látek. Dělají i testy vlasů mikrokamerou buď v kadeřnictvích a nebo na stánkách firmy gestil, kde se ti podívají přímo na vlasovu pokožku a doporučí vhodnou léčbu.
Výrobek energetik je pouze prevence proti padání vlasů a má hlavě čistící funkce na vlasovou pokožku, odstraní ti z pokožky veškeré nečistoty jako maz, pot, styling a hlavě pročistí vlasové fulikuly a odstraní z pokožky zrohovatělou vrstvu. Aplikace je totiž do suchých vlasů před umýváním. Tím pádem máš pokožku krásně pročištěnou a připravenou k příjímání dalších aktivních látek, takže doporučuji šampon na vlasy se sklonem k padání, nejlépe masku nebo kondicionér a závěrečné kapičky, které do pokožky vmasíruješ a neumýváš. Ty mají za úkol pozastavit vypadávání vlasů a hlavně podrůstání nových vlasů. Perfektní výsledky podrostů jsou vidět cca po půl roce na mikrokameře, ale na kontrolu je dobré si zajít po 3 měsících používání.
Doporučuji teď novou řadu gestil care, určenou hlavě na prodej do kadeřnických salónů. Objednat lze i na www.beautyservis.cz
Určitě toniko 1.6 /na princip energetiku/ před umytím, dále šampon 2.4 na padání vlasů /je úžasnej a hlavě jsou po něm vlasy pevnější a objemné/ v kombinaci s maskou restrukturante č. 3.2 budeš ze svých vlasů nadšená kvalita se moc zlepší. A na závěr toniko 1.3 které vklouzne do pročištěné pokožky a působí proti padání a podpoří růst nových vlasů.
Cena těchto čtyřech přípravků je asi 1450 kč a vyjde to asi na 3 měsíce.
Můžu opravdu jenou doporučit.

Hodně štěstí.
Andrea Š.
Vypadávání vlasů u ženDiskuze Více vlasů.cz » Vypadávání vlasů u žen »

Energetic od Gestil

Váš příspěvek:
  :-) ;) ;) ;) :-( ...    Tučně Kurzívou Podtrženě    Odkaz na www stránku Link na YouTube video  

Přejít na forum: 

Pohání web forum software miniBB™ © 2001-2019  |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2019