Padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Padání vlasů »

Finasterid a vedlejší účinky

Autor Finasterid a vedlejší účinky
BoziVlasy
Zdravím, chci se zeptat ohledně vedlejších účinků Finasteridu.
Beru ho pravidelně už měsíc a vedlejší účinky nemám žádné, teda vliv na libido ani na nic to u mě nemá. Jediné, co jsem spozoroval, tak je, že bývám častěji unavený (mnohdy příjdu domů a jen tak si lehnu a usnu) a taky mívám někdy takové lehčí motání hlavy, nic strašného. Těžko říct, jestli to jsou vedlejší účinky Finu, protože jsem upravil jídelníček a vyřadil jednoduché cukry (a že jsem jich skonzumoval za den dost )
Fin jsem koupil tady na fóru a mě zajímá, jestli mám nějaký fake Fin a nebo se může stát, že někdo prostě vedlejší účinky nemá? Jediné co pociťuji, tak to, co jsem psal ohledně únavy a motáka hlavy. Ale jak říkám, nejsem si jist, jestli to je způsobeno Finem.
Ještě uvažuju, že začnu Mino, myslíte, že to má nějakou cenu, když mám kouty a ustoupenou vlasovou linii cca o 1,5cm? Jinak v jednom celém koutě mám světlé chloupky, v druhém koutě minimálně. Díky chlapi
Padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Padání vlasů »

Finasterid a vedlejší účinky

Váš příspěvek:
  :-) ;) ;) ;) :-( ...    Tučně Kurzívou Podtrženě    Odkaz na www stránku Link na YouTube video  

Přejít na forum: 

Pohání discussion forum software miniBB™ © 2001-2018  |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2018