Padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Padání vlasů »

Finasterid shrnutí a zkušenosti po dvou letech

Autor Finasterid shrnutí a zkušenosti po dvou letech
Arcus
Rozhodl jsem se založit toto téma. Nevím jestli jsem zvolil správný název a kdyžtak prosím pana Vodičku aby přejmenoval.

V tomto tématu bych rád slyšel názory uživatelů, kteří berou finasterid déle než dva roky, jaký je jejich aktuální stav a kolik finasteridu berou.

A popřípadě zkráceně popsali průběh období kdy finasterid zacali brát, brali, a popsali soucasny stav a vedlejší účinky, popřípadě negativní zkušenosti které během této "lečby" měli. Chtěl bych aby v tomto tématu byli pouze názory lidí s finasteridem rok a více. Ostatní dotazy na finasterid a popisy do tématu Finasterid výsledky prosím.
Arcus
Takže začnu já:
finasterid beru Finpecii 2 roky. ze zacatku 1,25 mg (penester) pozdeji 1mg po 1,5 roce snizení na 0,5 mg v soucasny dobe 0,25 mg. Nejvetsi uspech po 3 mesicich na zacatku s 1,25mg. Pozdeji už to mělo stabilizovany efekt.

Vlasy prestaly řídnout, dost se prořídlá část zahustila.
Vedlejsi účinky který jsem cítil:
Pocení, občasná malátnost, slabší celková svalová hmota, částečný pokles libida u vetší dávky finu. Změny nálad.

Jinak vzdy pri úpravě dávky tyto vedlejší účinky velice rychle odezněli a dalo se tak brát finasterid v pohodě 2 roky. Celkově rozhodně převažuje pozitivní nad negativním. můj stav je stabilní po celou dobu braní a kamarádi, kteří na tom byli stejně a fin nebrali, jsou někteří zcela plešatí. Dokonce jsem se pokoušel fin přestat brát, ale vždy jsem po např. měsíci začal znovu. Ale tento důvod byl spíše taková pauza na "zotavení" organismu.

Dokonce jsem se podrobil hormonálmímu vyšetření a nic mi to nerozhodilo.

V současný době při dávce 0.25 jsem bez vedlejších účinků občas cítim bolest v "kloubech" možná žíly, ale nemusí to bejt finem teď spíše zimou :-)
Leoo
Ja beriem Finasterid uz 5 rokov - stabilne 1mg (Propecia). Presne ako sa tu pise, najvyraznejsia zmena sa objavila na zaciatku liecby. Vysledky su viditelne uz na prvy pohlad (ked porovnam 6 rokov stare fotky a aktualne - je to rozdiel). Vlasy nepadaju.

Vedlajsie ucinky: pokles libida (nic extra), malatnost, celkova unava a zmeny nalad (aj ked som to nikdy nepripisoval propecii).

Inak popri tom aj cvicim a nezaregistroval som nejaky problem s reduckiou svalovej hmoty.

Kombinujem Propeciu s Neocapilom (Minoxidil) a vitamin. doplkami (Hair Booster).
Padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Padání vlasů »

Finasterid shrnutí a zkušenosti po dvou letech

Váš příspěvek:
  :-) ;) ;) ;) :-( ...    Tučně Kurzívou Podtrženě    Odkaz na www stránku Link na YouTube video  

Přejít na forum: 

Pohání online community script miniBB™ © 2001-2019  |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2019