Transplantace vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Transplantace vlasů »

Fotky před a po transplantaci vlasů

Autor Fotky před a po transplantaci vlasů
tomas1
Nemáte někdo z vás, kteří podstoupili tranplantaci v některém z českých zařízení (Interclinic, GHO klinik), fotky před a po tranplantaci vašich vlasů, o které byste se zde chtěli podělit? Na zahraničních serverech o transplantaci vlasů je sice fotek dost, ale na českých žádné.
jude
jojo taky bych se podíval, takových témat tu už pár bylo, ovšem všecky bez odpovědi nebojtese a pochlubte se
Ivoo
jn jelikoz na zah.strankach nikdy nevite jestli maji vsechny fotky pravdive...
Koutař
Heledte fotky sem nikdo neda a to ne asi z duvodu ze nechce ale ze si to malokdo dokumentuje..ja sam jsem transplantaci podstoupil a a taky jsem si zadny fotky nedelal..proc taky..? A myslim ze ani na GHO mi zadnou fotodokumentaci nedelali, jen tesne po nasazeni stepu.. Myslim ze malokdo si foti treba bricho pred liposukci a po..
Ivoo
Aha tak aspon popis jak to slo? Za jak dlouho ti vyrostly novy vlasy? Je to doufam aspon lepsi nez predtim ne?
Texaska
Koutař
No tak to by ses divil, kolik žen má své fotky po jakékoli plastice Zepředu , zezadu, před , po, oblečená, vysvlečená, namalovaná, nenamalovaná... taky jsem koukala
Koutař
Ivoo
Tak mám teprve 5 měsíců po transp. celkový výsledek je prý vidět až tak po 8-12ti měsících, příští měsíc jdu ještě na kontrolu, ale musím říct, že jak jsem nejdřív měl smíšené pocity když jsem měl pocit že mi vyrostlo jen tak půlka štěpů a ještě k tomu slabý tak posl. měsíc to začalo dost růst a silný krásný vlasy a vypadá to fakt good! Říkám ještě je brzo na nějaký větší hodnocení ale když to bude ok tak určitě bych v zimě šel ještě na dalších 500 štěpů a změním si přezdívku na Ex-Koutař
Koutař
Texaska
Tak to jsem netušil, my chlapy tohle asi berem jinak
jude
já jako chlap, taky bych si to určitě nafotil, abych semoh kochat nad výsledkem
Texaska
Koutař
Tak to jsem netušil, my chlapy tohle asi berem jinak

No hlavně si myslím, že to je kouzlo digitálů, nafotit všechno
torpédo
Je pravda, že by někdo mohl uveřejnit nějaká fota před a po.Prostě normální člověk , normální hlava,normální fotky. Myslím, že takový člověk by nám mohl hodně poradit a navíc udělat dodré jméno " danému zařízení"
diablo
Zdarec,prosím tě,četl jsem si tady na fóru a příjdeš mi normální borec. Mohl by si mi dát adresu kde ti transplantaci vlasů prováděli a říct,jestli si spokojený nebo jak to pociťuješ. Nechci být nezdvořilý,ale fotky by mě taky pomohli dokovat si svůj názor v tom jak to vypadá. Nesnaším ty fotky z netu,jak jsou tam všichni plešatí a z ničeho nic zarostlý. Jo jinak zjišťuji,že mě něco takovýho asi čeká aniž bych o tom ještě blíže uvažoval. Díky ti moc.
Juristic
12345
dávám fotky před...foceno v lednu 2008

potom proběhlo:
březen 2008 - 1. fáze 650 štěpů
červenec 2008 - 2. fáze 1000 štěpů

plán:
(listopad 2008 - 3. fáze asi 650 štěpů)

začali jsme vzadu a postupujeme dopředudá se říct, že jsem rozhodnutý do GHo jít, někdy na podzim.
Fotky z ledna jsou super,díky za odvahu, nemáš ještě nějaké novější, na povzbuzení?
foggy
juristic:

tak nevim, co je na tom super, dyť tady nejsou fotky potom
Juristic
tak nevim, co je na tom super, dyť tady nejsou fotky potom
foggy
tak nevim, co je na tom super, dyť tady nejsou fotky potomsuper je ta odvaha, všichni tu jenom slibovali,ale nikdo nic neposlal

možná to někomu přijde málo,ale já to cením.
tomas1
Dotaz na 12345. Proč chcete podstoupit již 3. transplantaci vlasů a proč jste nepodstoupil jen jeden zákrok s více štěpy? Pořád mi nejde do hlavy, proč na zahraničních klinikách (viz např. diskuzní fóra o transplantacích vlasů: http://www.alopezie.de/foren/transplant/ nebo http://www.hairtransplantnetwork.com/blog/ ) dělají transplantace třeba 3000 štěpů a více (transplantace samozřejmě trvá třeba celý den) a u nás se rozsah transplantací pohybuje okolo max. 500 - 1500 štěpů (viz stránky GHO Clinic a Inter Clinic). Přeci je jednodušší podstoupit jednu větší transplantaci než podstupovat několik malých transplantací, což může trvat třeba i několik let. Toto je samozřejmě dotaz nejen na návštěvníky tohoto webu, ale i na české kliniky, které takto malé zákroky provádějí a do větších se nehrnou. Proč?
kus
12345

chtel bych se zeptat na cenu, 97 je standart, dohodli jste se niz, nebo kam az se da slevit?
Transplantace vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Transplantace vlasů »

Fotky před a po transplantaci vlasů

Váš příspěvek:
  :-) ;) ;) ;) :-( ...    Tučně Kurzívou Podtrženě    Odkaz na www stránku Link na YouTube video  

Přejít na forum: 

Pohání simple bulletin board miniBB™ © 2001-2018  |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2018