Transplantace vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Transplantace vlasů »

FOTOGRAFIE po transplantaci

Autor FOTOGRAFIE po transplantaci
marcom
URL

tu mate par fotiek ako vypada transplantacia hair... no vacsinou to neni na vlasy ala velke haro ....... ale len taky image stylle
marcom
a este k tomu... tam je 500 stepou na smiech
Laco
Podla mna tie fotky vyzeraju ako "kolko vela vlasov som mal a ako malo ich mam teraz" :-]. Nejak podozrivo ti ludia pred transplantaciou vyzerju celkovo starsi.
marcom
ale aj tak... 500 stepov skoro nezkrije ani kuty..... tak odhadujem , ze na velke chello... to bude treba zhruba 3000 stepov x100 = 300 000.... za to mam auto - stoji to zato?
majka
přidám naš zkušenost muj exmanžel chtel být krásn a nemít už rozsáhlé kouty odstoupil 4 transplantace. Vysledek byl uplne posedlý vlasama jen si barvil a fenoval kštici, bylo to hodne videt protože štepy se dávají do řad a zatím mu v koutech neco vyrostlo ale fakt to bylo hloupe videt že to není přirozené tak vzadu mu vypapadalo kolečko našla jsem si chlapa co má vlasu na tři hlavy ale chodí plešatej a mne se to líbí.
jinak nás ty operace vysli asi na sto tisíc a nechtejte vedet co dal za vodičky a šampony, který byli k ničemu.Nejvíc jsem se zasmála jak chodil po vetru aby nebylo videt jak se mu odklopují ty nafoukané vlasy. Oholit to už nemuže protže má na temeni jizvu přes celou hlavu a ty stovky vpichu jsou projizvené, proste je to tahák naprachy jako hrom....vysledek smešnej
<< . 1 . 2 .
Transplantace vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Transplantace vlasů »

FOTOGRAFIE po transplantaci

Váš příspěvek:
  :-) ;) ;) ;) :-( ...    Tučně Kurzívou Podtrženě    Odkaz na www stránku Link na YouTube video  

Přejít na forum: 

Pohání discussion forum software miniBB™ © 2001-2019  |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2019