Konzervativní léčba padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Konzervativní léčba padání vlasů »

Fulfix

Autor Fulfix
krocan
dlouhovláska
vcx
A právě proto objednávejte a objednávejte....
A nepřebírejte zboží a nepřebírejte.....
Alespoň 100.000 lidí to takhle udělejte.
Jak na povodníky....??? No jedině podvodem.
Je to hnusná pakáž, do hajzlu s nima!!!


GENIÁLNÍ!

A přečetl si někdo z vás úžasných géniů a koumáků, ty jejich OBCHODNÍ PODMÍNKY???
Že zakoupením (odesláním objednávky) výrobku s nimi SOUHLASÍTE?
Klidně si to objednejte po tisících, ale až vám to poštou dojde a vy to předem nestornujete, pak vy PORUŠUJETE jejich obchodní podmínky a ONI MOHOU PENÍZE VYMÁHAT, PROTOŽE Z JEJICH STRANY BYLY OBCHODNÍ PODMÍNKY SPLNĚ, ALE NEPLNÍTE JE VY. Nikoho pak nebude zajímat to, zda je stránka podvodná nebo ne, protože podle jejich obchodních podmínek:

Vaše povinnosti jako zákazníka

"Zákazník nese zodpovědnost za výběr svého produktu a za to, že bude tento produkt vhodný pro zamýšlený účel.
Zákazník nebude poškozovat ani se pokoušet o poškození integrity, bezpečnosti a dostupnosti služeb poskytovaných naší společností.
Zákazník uveden skutečné křestní jméno, příjmení, telefonní číslo, e-mailovou adresu a poštovní adresu.
Zákazník zaplatí cenu objednaného zboží.
Zákazník bude v době doručení přítomen na uvedené adrese nebo zajistí, aby na ní byl přítomen jeho zástupce.
Zákazník nebude vytvářet falešné objednávky.
Zákazník nebude vytvářet falešná hodnocení produktu a nebude poskytovat žádné nepravdivé informace týkající se produktu."

Toto je citace z jejich obchodních podmínek


Koukal jsem na ten jejich web a četl si tam ty plky z falešných profilů o tom, jak fulfix lidem zázračně pomohl, fakt jsem se u toho náramně bavil, s trochou naivity bych se možná nechal zblbnout a rovněž si to objednal. Fakt je, že onen ''oblbovač'', provozovatel stánek a distributor fulfixu, si dal velkou práci s tím, aby vytvořil zajímavé PR.

Ale co chci napsat je, že co se týče obchodních podmínek, tak nikdo, a už vůbec né nějaké obchodní podmínky určené autorem internetových stránek mě nemůžou donutit, abych si přebral zásilku, kterou si nechci přebrat, protože klidně to může na mé jméno objednat někdo anonymně a proč bych měl platit něco, co jsem si neobjednal

Takže DONT WORRY a klidně objednávejte, ať se podobným podvodníkům daří co nejméně!
dlouhovláska
A ty si myslíš, že v dnešní době moderních technologií se nedá zjistit tvoje IP adresa (ze které jsi objednávku poslal)a s ní i tvoje lokace, jsi tak naivní. Ip ti zvládne najít už ajťák amatér.
PS A můžeš mi prozradit, čím ta firma porušuje náš občanský zákoník? Zboží existuje, odešle, dorazí, z její strany splněno. Jestli mají na stránkách bludy není relevantní, to má kdejaká stránka s kosmetikou, kde slibuje padesátce vyhlazenou tvář jak dvacítce, ale modelce je max. 30, to je totiž taky klamavá reklama (jak asi 90% reklam). Firma by musela přímo něčím porušovat zákon, např. fiktivní neexistující firma, která předem inkasuje peníze za zboží, které nikdy neodešle.
husar
Já si lámu hlavu k čemu bude úchylovi ve fulfix oddělení objednávek moje IP adresa. To jako po tom budou pátrat až se dopátraj k mýmu noťasu a přijde mi vod nich inkaso? )
vukotic
husar
Hlavne, ked vacsina providerov pouziva zdielanu verejnu adresu, takze adresu, ktoru Fulfix uvidi bude mat dalsich 1000 ludi .
hahaha
dlouhovláska
A ty si myslíš, že v dnešní době moderních technologií se nedá zjistit tvoje IP adresa (ze které jsi objednávku poslal)a s ní i tvoje lokace, jsi tak naivní. Ip ti zvládne najít už ajťák amatér.


Tohle číst nějakej hacker tak se musí až za břicho popadat. Na takové věci sou přece proxy servers
pecka
Ano, je to bouda, byť dobře ušitá a zpropagovaná, v této části Evropy - na netu lze kromě několika verzí obchodních materiálů spatřit i rozhořčené reakce v rumunských a maďarských diskuzích...
"Zákazník nese zodpovědnost za výběr svého produktu a za to, že bude tento produkt vhodný pro zamýšlený účel.". Pokud zákazník opravdu stojí o takový výrobek, zodpovědně se rozhodne na základě poskytnutých informací jej objednat (všimněte si, že nikde na objednávce není uveden objem) a zaplatit, po doručení se spotřebitel ze seznamu složek na obalu dozví, že tři z hlavních účinných extraktů (kotvičník, rdesno mnohokvěté a serenoa plazivá), deklarovaných ve složení na na webu, v přípravku ve skutečnosti nejsou. Mimo to sprej obsahuje i konzervanty, jichž se prodejce v sekci "Použití" slovy "V přípravku FulFix® nejsou použita žádná pojiva, plniva ani umělé konzervanty. " horlivě zříká. Jakékoliv vlasové tonikum vám prokáže stejnou službu, a nebudete se cítit ošizeni.
green
No ženy píší, že jim to zlepšilo vlasy. O tom se nemusíme bavit, pokud se jedná o vzorek žen, které nemají alopecii, různé hormonální výkyvy a kdovíco. Takže tam to pomůže. Pro tu skupinu převážně mužů, pro niž je tento výrobek určen, ale zřejmě moc ne. Jinak souhlasím s tím, že asi slečna bioložka by na preuentaci svého díla použila fotku toho, o čem mluví. Asi nějaká amatérka, ale...! vynálezce supervýrobku... Ironie .)
vcx
Dlouhovlásko, máš sice pravdu, maj to hezky vymyšlený a ošetřený, ale jde o princip.
Oni podvádět můžou a my ne? Je vidět, že je v legislativě pěkná díra, že se tohle může dít.
Zákony akorát nahrávají takovým hajzlům.
Jak se může obyč člověk těmto sviním bránit? Podat žalobu, vždyt se mu vysmějou.

A co se týče ip, když se budu chtít uplně skrýt, koupim si wifi do usb (která má svojí MAC),
připojím se někde v int kavárně, v live systemu (win7 PE) objednám to na 1000 adres, kartu zahodím a seru na ně. Prodělám 200, jim vznikne větší škoda.

Dělat to ale nebudu, jen jsem řekl svůj názor, prostě jsou to svině.
Apache
vcx
Jak se může obyč člověk těmto sviním bránit?

Tím, že bude používat zdravej rozum a nebude ten shit objednávat...
michi30
vcx
Klidně ti ty 200 na ty hajzly přispěju
hahaha
Je to podvod na 100% zkuste jim tam něco napsat do těch jejich komentářů... zobrazí se to pouze jen vám ale když se na to podíváte přes jinou ip tak tam ten koment není. Oni to prostě cenzůrujou nebo bych řek že to jejich forum je prostě vymyšlené nebo virtuální.
seimon
Ahoj..... objednala jsem tento přípravek...... používám ho asi tak 4 týdny 3xtýdnně a nevím,jestli má zazračný učinky jak tam psali a jestli je na všechno(meně vypadávání vlasů,návratnost barvy vlasů,atd.....) ale můžu říct,že co jsem to začala takto používat,tak mi začali o dost dá se říct minimálně padat vlasy...... takže jsem spokojená.....( já jsem měla totiž problem s tímto!)
fero
Cena se oběví až po vyplnění vašich údajů,,v mém případě jsem tam vyplnil úplné nesmysly jen email musel mít správé rozložení znaků i když s nesmyslnými jmény To jim úplně stačilo a oběvil se ceník. Ta že v žádném případě nezadávat svoje osobní údaje Budte opatrní jsou to Zloději,,Hoooj
lucka82
Tak.... já si ho objednala dříve než jsem si všechno přečetla,člověk vyzkouší asi všechno kde je naděje,holt... zmetci lidi na nás vydělávají i když naštvaná na sebe můžu být ,ale to je teď už jedno, mám ho doma,včéra jsem vyzkoušela poprvé,tak dám určitě vědět co se za pár týdnu změní i když tomu moc nevěřím.tak se mějte
michi30
lucka82
Do 14 dnu to můžeš vrátit ne?Každopádně su zvědavej jak na tebe ten zázrak zabere
ewiiii
Na to objednávání a nevyzvedávání pozor, pokud mají v obchodních podmínkach uvedeno, že kupující, který si nevyzvedne zboží musí platit poštovné, tak ho zaplatit musí, na to mají právo...jinak já dnes objednávku taky stornovala po přečtení né jen téhle diskuze, tak jsem zvedavá ják to dopadne, nicméně na ofic stránkách fulfixu nejsou ani žádné kontaktní udáje prostě nic, když jsem prováděla objednávku, tak mi na druhý den volala nějaká cizinka s nejistými slovy a chtěla potvrdit adresu doručení už to mi přišlo divný tak jsem jí řekla že adresa je snad v objednávce a ona mi na to řekla, to je pro ověření, tak jsem zvedavá jestli mi objednávku beznákladně stornují, každopádně ty diskuze s falešnými profily a neexistujícimi postavami je trestný čin klamavé reklamy.
wind
K těm objednávkám a k dlouhovlásce , aktuální realita v cz je taková že pokud se někdo vyloženě nepřizná a nesouhlasí s případným vymáháním poštovného,nikdo to není schopný za přijatelných cenových podmínek dokázat kdo to objednal,slušný člověk ale dostane strach,dobírka už jen od nás směrem na východ
michi30
Kurňa forum o vlasech původní otázka zněla zkušenosti z Fulfixem a řeší se tady pořád jen poštovné
wind
Původní otázku máš už odpovězenou,ale klidně si to objednej pomatlej pravidelně,raději vícekrát po hlavě a pak dej echo jak to funguje...,třeba to opravdu zázrak bude,jen prodejce je takový zvláštní
sonynol
Vážení, v lednu jsem si zakoupila přípravek FULFIX s tím, že mi už nic nezabere. Ale opak je pravdou, po měsíci a půl pravidelného 2x týdně užívání, jsem s jásotem zjistila, že opravdu rostou, a to na místech, kde dlouhou dobu nic nebylo, takže vzhůru do boje a vydržte, stojí to za to!!!
michi30
sonynol
chci foto důkaz
ewiiii
Já jsem sonynol psala na mail napsala mi v podstate to samí, ale foto mi poslat nechtěla...
krtekh
Spis by me zajimalo proc nechcou povolit aby clovek napsal neco do jejich diskuze. a jeste tam posouvaji datum. uz jen toto o necem vypovida...
sonynol
Nevím jak kdo, ale já jsem také žádné foto neměla a šla jsem do toho. Takže jedině vyzkoušet.
margaretka
Aj ja som sa dala zlakat na Fullfix, a zial som maximalne sklamana. Cena za take male mnozstvo je naozaj dost vysoka. Pouzivam druhy pripravok, vobec nie je pravda, ze vam vydrzi ten zazracny obsah ako pisu 8 x po umyti vlasov, teda jedno balenie na 1 mesiac, mne jedno balenie vydrzalo na pouzitie 5 x a to som bola setrna vzhladom k cene. Ziadne vysledky som nezbadala. Tiez som tam pisala do fora bolo to v january a predstavte si, ze ten moj prispevok tam normalne vymazali a vsetky kladne recenzie ktore tam ti ludia pisu a rozvijaju debatu ako im to pomohlo su stale len tie iste. To presne co pisali v mesiaci listopad a leden /december a januar/ tak teraz tam vidim to iste, len im upravili datum aby to bolo aktualne teda na unor a brezen. Tvrdim ze je to naozaj podvod.
pecka
Znovu to zkoušejí přes "Hairgrowthbooster"
pecka
Hairgrowthbooster tečka com je další past, kupte si březovou vodu a budete na tom stejně
diakon
Bol som naivný a objednal som si to ... dokonca som ho nepoužíval na komplet hlavu ale len aby mi ďalej nevypadávali a nerobili sa mi rohy na hlave.. po 2mesačnom používaní podotýkam pri každom umytí hlavy mi to nie že pomohlo zhustiť vlasy ale dokonca mi ani neprestali vypadávať... celé je to klam.. neverím že ja som len výnimka ale fakt by to mali zakázať veď len 10 000 ľudí ktorí sa na to namotajú a kúpia to im spravia neskutočné zisky... Mrzí ma to chcel by som aby to fungovalo ale NAOZAJ NEFUNGUJE.. nedajte sa už namotávať a ak sa vám to pchá na FB treba dať SPAM..
cojaviem
Ahojte ja som s tymto pripravkom mala nahodou dobre skusenosti kamoska ho pouziva tiez ona nevidi ziadne zmeny. Je toho strasne malo ja som to dostala ako darcek a neprecitala som si navod tak som polku flasky vystriekala na celu hlavu na jeden krat ale potom po pouceni mi uz vela neostalo tak som to davala len na jedno miesto v predu a fakt tam mam nove vlasy uz maju 10 cm len skor mi tam teraz vadia hmm mozno to pomaha len vtedy ked to clovek nepotrebuje a alebo ked nevie kolko to stalo
sonynol
Používám FulFix od poloviny ledna a mám už 8 cm nové vlásky. Používám jenom vpředu, kde potřebuji a mám ještě na dně první lahvičky. Třeba to působí jenom někomu.
<< . 1 . 2 . 3 . >>
Konzervativní léčba padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Konzervativní léčba padání vlasů »

Fulfix

Váš příspěvek:
  :-) ;) ;) ;) :-( ...    Tučně Kurzívou Podtrženě    Odkaz na www stránku Link na YouTube video  

Přejít na forum: 

Pohání discussion forum software miniBB™ © 2001-2019  |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2019