Konzervativní léčba padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Konzervativní léčba padání vlasů »

GS Eladen taky nebrat?

Autor GS Eladen taky nebrat?
Lukáš Vodička

GS Eladen nemá samostané téma a tak vybírám odjinud:

zoufalá:
...když jsem to nedávno porovnávala, tak se mi zdálo, že Revitalon je stejný [jako revalid] jen v množství methioninu a cysteinu, jinak že množství vitaminu je u něj nižší.

Zkoušíte někdo už GS Eladen? Ono to bude ale asi všechno dost stejný že. Poradíte mi jak to řešíte Vy?

tomik:
Revitalon a Revalid jsou skoro stejný akorát ta cena .. to je dost velkej rozdíl.

GS Eladen stojí více než Revitalon a obsahuje toho méně, takže taky nebrat :-)
zoufalá
No paráda Tomiku GS Eladem už mám doma :-) koupila mi ho máma. Už ho doberu,ale sama si pak koupím něco jinýho.
Kája
Ahoj,tak GS-ELADEN nebo VIATHERM ????
Andre
Ani jedno pokud mas dost rozumu:)) revitalon
Blažej
Juvelin
Andre
:) jenzo to je hlavne na plet takze tak ne!
Kája
Máte někdo zkušenosti s tím Juvelin?Ted´ jsem někde četla že jsou lepší a hlavně 100x levnější kosmetické tablety od KONCEPT FOR LIFE,vše je na kůži ale hlavně i na vlasy
Lucinka
Prosím o info, kde by se dal sehnat -KONCEPT FOR LIFE. Předem děkuji.
jarmila
Lucinka
Na www.pangamin.cz je seznam lékáren, ve kterých se dá Koncept for life koupit.
Hologram
Kdo tu prosím ještě, krom mně, chroustá tablety Koncept for life? Jsou tu lidi, kteří jim nevěří a mně pokládaj za Pangaminového agenta, že Jarku... :-D Tak by to chtělo trošku osvěty i od někoho jinýho...
Peťule
Já sice nechroustám, ale docela jím fandím, nemají tam žádné syntetické látky atd. a cena sympatická, složení taky, takže kdybych neměla své oblíbené přípravky, tak do nich jdu :-)
Danuš
Viaderm, Reghaar, Biohar, Neocapil, Equivita, Revalid, Bioscalin...........už som z toho množstva tak zmagorená. Musíme fakt dať všetky tie hlavy dokopy a určiť ten správny preparát (čo sa týka zloženia a ceny).
Aký Viatherm myslí Kája? Nie Viaderm?
Blondy
Na trhu je přípravků nepřeberné množství. Podstatou zůstává kvalita a účinnost. To se samozřejmě odvíjí od firmy, kolik investuje do výzkumu a z čeho vyrábí své přípravky. To z čeho - je velmi důležité, nebot existují látky syntetické - čili uměle vyrobené a látky, které se získají spaciálními postupy z přírodních zdrojů a tím se zachovají v prodávaných produktech i tzv. fytofaktory - tzn. další přírodní sloučeniny a chemikálie, které jsou pro tělo prospěšné a znásobuje to efekt léčby či podpory samoléčby organismu.
Nezapomente vsak na fakt,že vždy musí mít výrobce zisk.Takže cena se odvíjí od kvality.Nemůžete chtít stejný účinek od laciného vitaminu C jako od toho, který je sice 10x dražší, ale obsahuje mnohem větší koncetraci kyseliny ascorbové a navíc i se zminovanými fytofaktory.
A to je věčné dilema kupujícího - jakou cenu chci zaplatit za vyřešení svého problému. Doporučuji k tomu přistupovat zodpovědně, komplexně - i když to vyžaduje více času a hlavně informací. Já osobně jsem si vybral po delší době na trhu s těmito přípravky podle všech dostupných informací, výrobce s nejdelší historií - od r.1959,investuje ohromné částky do výzkumu a navíc pěstuje na svých vlastních ekologických farmách produkty, které sám zpracovává a přísně kontroluje jejich složení. A to pokládám za velmi důležité pro efektivní odstranění toho s čím mám problém.

Zdravím a přeji trpělivost umět se probrat tolika informacemi. Odměna je však sladká.
RALNA
Koupila jsem si minulý týden GS Eladen. U nás v lékárně jsem ještě i sehnala to výhodné jarní balení s 90 tabletami. Bohužel mě to v lékárně nenapadlo a až když jsem je přinesla domů jsem zjistila, že ty tabletky jsou strašně veliké a pro mě tudíž nepoživatelné. Mám totiž problém s polykáním prášků. Čtyři jsem zkusila jestli se mi to podaří, ale bohužel.... nešlo mi to ani s jídlem. Pokud je tu někdo, kdo nemá problém s polykáním velkých tablet a chtěl by tyto tabletky, tak ráda odprodám, je mi líto je vyhodit. Mám jich tedy bez těch čtyř použitých 86 ks a chtěla bych za ně 150 Kč plus poštovné. Původní cena tablet byla 389 Kč.
Konzervativní léčba padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Konzervativní léčba padání vlasů »

GS Eladen taky nebrat?

Váš příspěvek:
  :-) ;) ;) ;) :-( ...    Tučně Kurzívou Podtrženě    Odkaz na www stránku Link na YouTube video  

Přejít na forum: 

Provozovatel: Ing. Lukáš Vodička, Libická 6, 130 00 Praha 3, IČO: 865 81 716

Pohání open source forum script miniBB™ © 2001-2019  |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2019