Vypadávání vlasů u ženDiskuze Více vlasů.cz » Vypadávání vlasů u žen »

Histaminová intolerance jako příčina plešatění

Autor Histaminová intolerance jako příčina plešatění
DagnyT
Ahojte chtěla bych upozornit na to, že možná příčina extrémního padání vlasů žen i mužů může být cosi s názvem histaminová intolerance. Sama tím trpím a poté, co jsem to zjistila (mám ještě intoleranci lepku a mléčných produktů), mi konečně přestaly padat vlasy (asi po 10 letech), dělat se mi těžké akné (obličej a záda) a neskutečně mastit pleť. Je třeba dodržovat dieta, ale držím ji už asi 5 měsíců, kupuju si na to nějaké trávící podpůrné prostředky, vlasy mi už rostou nové a mnohem silnější. Věřím, že časem sundám příčesky. Histaminovou intoleranci Vám umí zjistit alergolog, když ho požádáte. Zjistila jsem si to sama a považuji fakt, že jsem příčinu odhalila za zázrak, takže se s Vámi dělím.
Držím všem pěsti, jestli Vás to zaujalo. Na googlu je informací o tomto problému víc než dost.
Majkha
Ano, histaminová intolerance je záležitost, kterou doktoři téměř neřeší, ale přitom jí trpí velké procento lidí. Při této diagnoze se opravdu vyskytuje zvýšené zvýšené vypadávání vlasů. Je nutno vynechal lepek, mléčné výrobky a hlavně konzerované potraviny, které mají nejvíce histaminu. Škodí také alkohol, který ničí enzym, pomocí kterého se tělo hitaminu zbavuje, tedy je nutná též abstinence.
Naborektan
Těch přičin plešatění je fakt ranec, defakto každá nemoc je spojena s vypadávaním vlasů.. u žen je to fakt trochu jiný a navíc Histaminová dieta je šileně naročná.. nesmí se jíst čokolada, konzervované výrobky, jahody, banány a spoustu věcí se nesmí.. když si to spojím s bezlepkovou a bezlaktozovou, tak to DagnyT jíš snad jen čerstvé maso, zeleninu a ořechy ne ? Nic jiného..
DagnyT
Jím momentálně primárně čerstvé maso, brambory, rýži a pár dalších věcí a z alkoholu piju pouze bílé bezhistaminové víno... a ano je to celkem mazec. Chystám se víc zabývat tím, proč tím vším vlastně trpím a odhalit nějakým způsobem příčiny. Třeba se pak situace zlepší, ale bude to asi opět běh na dlouhou trať....
Vypadávání vlasů u ženDiskuze Více vlasů.cz » Vypadávání vlasů u žen »

Histaminová intolerance jako příčina plešatění

Váš příspěvek:
  :-) ;) ;) ;) :-( ...    Tučně Kurzívou Podtrženě    Odkaz na www stránku Link na YouTube video  

Přejít na forum: 

Pohání bulletin board script miniBB™ © 2001-2019  |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2019