Padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Padání vlasů »

Hlava oholená na kůži versus oholená na 3 mm

Autor Hlava oholená na kůži versus oholená na 3 mm
Richard
Co myslíte, že vypadá lépe, když si proplešaťelý chlap oholí hlavu úplně na kůži, nebo nechá pár milimetrů vlasů? Zajímaly by mě názory především od žen.
tomik
Richard
Těžko říct, ale myslím, že to je spíš o tom jestli takovému člověkovi sluší skoro žádné vlasy, pokud ANO tak je to už potom jedno jestli 3 mm nebo nic :-)

Mě by to asi neslušelo, ale tak trochu o tom uvažuju, aby se vše lépe nanášelo :-D
Richard
Mně samozřejmě holá hlava nesluší, jenže nahoře mi to stále rychleji řídne a tak přemýšlím, jak to co nejrychleji zamaskovat. Mám to teď na 3 milimetry a je vidět, že mám husté boky a zátylek a nahoře ty tenké a světlé vlasy vidět nejsou skoro vůbec. Vypadám jako 70 letý dědeček.
Peťule
Od té doby, co jsme to tu řešili, jestli je ztráta vlasů horší u kluka nebo u holky, tak jen tak pro zajímavost koukám, jak to klucí s "méně vlasama" řeší.

Přijde mi, že u většiny vypadá líp, když to vezmou to trojkou a nějakej náznak vlasů tam je. Ale pokud to Richardovi nesedí, tak není důvod se tím řídit. Je to (jako vždy) individuální.

Taky jsem si všimla, že když ten míň ovlasenej kluk nosí brýle, kšiltík nebo si nějak upravuje bradku, tak to vypadá líp. Asi to tomu obličeji dává nějakej rys, kterej odpoutá pozornost od holé hlavy. Prostě to chce zvýraznit něco jiného.

Jinak tak 50% kluků ve věku 20-30 let s tím už má problém, takže buď už máme všichni vadné geny, nebo jíme jak čuňata.

Toť moje ženské postřehy :-)
Tomáš
Já jsem si taky toho všimnul, kolik kluků v mým věku má už kouty. Ono stačí když čekám na poště nebo jsem v obchodě, prakticky tam neni nikdo kdo by je větší či menší neměl, u dospělýho je to fakt zázrak skoro vidět. Teenagery samozřejmě nepočítám, ale i někdy tam mladý kluci mají už kouty.

V minulosti jsem si toho moc nevšímal, přišlo mi že buď kluci vypada fakt mladě nebo hodně dospěle a starší a až teď vím čím mi to přišlo - ti mladíci měli většinou všechny vlasy a ty co vypadají starší už jim ubývají, takže automaticky vypadaj starší i když jsou třeba stejně staří jako já:-)

Jinak můj názor k brejlím nebo k bradce či vousům - když to fakt sekne tak proč ne, ale zase to může působit tak, že tím někdo maskuje ty vlasy a tudíž to pak nepůsobí tolik jistě. Takže spíš jako Agassi:-)

A co se týče jestli dohola či mm, když bych měl ještě dost vlasů uprostřed čela, tak asi na pár mm, protože to nezvětšuje čelo. Když bych měl vlasy od půlky hlavy dál tak už úplně, pak to chce bejt ale aspoň trochu opálenej, protože to vypadá o dost líp...
marcoo
to Tomáš
s těma koutama u mladejch to máš těžký ono taky hodně lidí má prostě kouty už od narození. Třeba já sem si myslel, že mně padají vlasy v koutech ale pak sem se podíval na starší fotky a prostě zjistil, že ty vlasy tam byly menší a řidší odjakživa akorát nevím jestli se to bude nějak vyvíjet snad ne.
jinak mám takovej dotaz co si myslíte o podrůstcích u mužů já mám totiž fakt pocit že když se dívám na fotku kde mi bylo 15 tak že v koutech mám ty vlasy stejně řidký jako ted???
Tomáš
No já nevím, když se kouknu na nějaký teens, tak většinou jsou v pohodě. ono záleží co bereš jako kouty. Třeba tohle kouty nejsou i když to tak může vypadat . Tuhle jsem se díval na fotky z mý střední a nikdo tam žádný kouty neměl krom jedhono kluka kterej je měl už od patnácti...
Dead Kodet


Jo travolta. Ten je ted nw6 uz. nosi paruku


Dead Kodet
Osobne mu fandim. Pokud je s tim spokojenej a povazuje to za reseni. Ma o problem min.
ronniev
Ono jsou kouty a kouty, někdo může mít prostě takovou vlasovou linii, v angličtině se tomu říká "vdoví špička" ("widow's/widower's peak"). Můj muž například takhle vypadá odjakživa, měl to už na fotkách z nějakých patnácti let, a přitom vlasů má na tři hlavy a nepadají mu ani trochu, ani náznak plešky nikde nemá. Takže myslím, že pokud to neustupuje, tak se tomu kouty říkat nedá.
Martin2909
Poraďte mi jak se mam nechazt holit kolik milimetru ATD.Jestli mate ICQ dejte si do vyhledavani toto číslo[b] 378 567 669 to je moje Díky tomu kdo mi ňak poradí.!!
čan
all
ahojte zacal som si holit halvu ziletkou ras denne ,,,,no dakedy mam pdorazdenie a vyrazyk s toho na kozi????ako to mam zmiernit? alebo zabranit pri holeni vdaka
ustredna
nas manazer v kfc je uplne plesatej (holi si to ziletkou) pac jinak to ma ridky.ma bradku a brejle a vypada to uplne normalne....prave ty bryle a bradka opravdu odtahuji pozornost.jednou je nemel a sazkou si oholil bradku,to byl narez...
ClavoAntonio
A co zkusit kompromis třeba na 1 nebo 2 mm nebo zbývající vlasy odbarvit na blond.
Padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Padání vlasů »

Hlava oholená na kůži versus oholená na 3 mm

Váš příspěvek:
  :-) ;) ;) ;) :-( ...    Tučně Kurzívou Podtrženě    Odkaz na www stránku Link na YouTube video  

Přejít na forum: 

Pohání discussion forum software miniBB™ © 2001-2018  |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2018